[Turniej] Heroes of Might and Magic 3

Z tego co widzę po zgłoszeniach, to wszyscy posiadają wersję 4.0 (czyli "Complete Edition") czyli możesz raczej zmienić questa
Odpowiedz
A tak przez wrodzoną ciekawość: kim gracie? Ja rozmyślam o "lochu". Mam nadzieję, Boże broń, że Bielu nie każe losować.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ranger Krzyś dnia niedziela, 20 stycznia 2013, 18:01 napisał

A tak przez wrodzoną ciekawość: kim gracie? Ja rozmyślam o "lochu". Mam nadzieję, Boże broń, że Bielu nie każe losować.


Jeżeli do 20 nie wyślesz mi pw z danymi, to się zastanowie ;D
Odpowiedz
Tałer i Solmyr, Tałer i Solmyr!

Dibs!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bielu dnia niedziela, 20 stycznia 2013, 18:07 napisał

Jeżeli do 20 nie wyślesz mi pw z danymi, to się zastanowie ;D



Bielu, [size=\"4\"]nawet o tym nie myśl! [/size]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia niedziela, 20 stycznia 2013, 18:17 napisał

Tałer i Solmyr, Tałer i Solmyr!


Proszę nie odgapiać mojego ulubionego zestawienia, bo polecą karne punkty!

Cytat

Bielu, nawet o tym nie myśl!


Masz jeszcze godzinę i 35 minut
Odpowiedz
Niby walczyłem u boku Solmyra przeciw szaleństwu Magnusa (w Heroes IV), ale jak zajdzie taka potrzeba to go zniszczę, a Tałer spalę na popiół ogniem Czarnych Smoków.
Odpowiedz
Mój bracie Yogu! Oni mnie bić chcą!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Bić? Bić?! Ja wam dam bicie! I sprawię nie nikim innym jak Yogiem i Strongholdem. A Solmyr to nasz brat, ale tylko w rękach Hassana. A i btw. nie wiem jak możecie uważać, że Stronghold nie jest najlepszym zamkiem.
Odpowiedz
Potęga Czarnych Smoków zgniecie nawet mocarne Behemoty, mój pozałowania godny przeciwniku, Yogi. Jeśli chcesz spłonąć w obronie Tołeru, droga wolna. Tylko niech nikt mi potem nie mówi, że nie ostrzegałem rozmaitych głupców, którzy chcieli stanąć na drodze potężnej armii Podziemi .
Odpowiedz
Lepiej już idź ze swoimi smokami po Pepsi dla Yog'a a nie tutaj jakieś głupoty gadasz
Odpowiedz
Ach, kolejny pyszałek. A ty "Kocie, który nie stanie się sępem bo spłonie" kim zagrasz w turnieju? Jeśli, rzecz jasna, zagrasz...

[Dodano po 4 minutach]

Cóż ja widzę, księżniczka Faerunu pojawiła się na stronie. A ty kim zagrasz, szlachetna Ati?
Odpowiedz
Ja tam nie wiem, nigdy nie byłam dobra w Herosy
Odpowiedz
Zagram! A jakże!

Nie wiem, jak dla mnie mógłby być random. Było by ciekawie, nawet bardzo. Jeśli miałbym wybierać, zastanawiałbym się nad Zamkiem, Cytadelą i Nekropolią.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia niedziela, 20 stycznia 2013, 19:21 napisał

Ja tam nie wiem, nigdy nie byłam dobra w Herosy

Cóż, droga Ati, mogę jedynie doradzić Ci przy wyborze miasta.

"Loch">cała reszta (za wyjątkiem "cytadeli"> "cytadela".
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] Heroes of Might and Magic 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...