[Turniej] Heroes of Might and Magic 3

Witajcie drodzy użytkownicy!

W ostatniej sondzie połowa ankietowanych aż 50 osób zadeklarowało chęć zagrania w legendarną grę, "Heroes of Might and Magic 3". Oczywiście nie pozostajemy obojętni co do Waszych opinii i dziś ruszamy z pierwszym, w dziewięcioletniej historii portalu GameExe, turnieju w kultowego "Hirołsa"! Zanim jednak zaczniecie włączać grę, musicie spełnić kilka warunków:

1. Wymagany do gry przez sieć jest program gameranger. Możecie ściągnąć go z tego adresu, a opis, jak z niego korzystać, możecie zobaczyć tutaj.
1.1 Po ściągnięciu programu i założeniu konta, należy wysłać mi (czyli Bielowi) PW z nickiem oraz ID konta.
2. Należy posiadać grę "Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja".
3. Mile widziane są wszelakie bonifikaty dla organizatora turnieju

Przyznajcie sami, niewiele wymagamy, prawda? Jest jednak jedna sprawa, której nie można pominąć - w turnieju musi uczestniczyć minimum 8 graczy.

Jasne jest, że w dzisiejszych czasach wszelakie turnieje nie mogą obyć się bez atrakcyjnych nagród. Tych także nie brakuje w tej zabawie. Oto lista, którą przygotowaliśmy dla Was:

Każdy uczestnik turnieju na starcie otrzyma specjalnie odznaczenie.

Osoby które zajmą miejsca 1-4, dostaną klucz do gry DOTA2!


Osoba, która zajmie 3 miejsce otrzyma książkę "Dar" autorstwa Alison Croggon!


Laureat 2 miejsca otrzyma "Zasłona kłamstw" autorstwa Jeri Westerson oraz "Bohaterowie umierają", Matthewa Woodringa Stovera!



Zwycięzca turnieju otrzyma egzemplarz podręcznika do znakomitej gry RPG - Robotica!!!



Przyznajcie sami - czy nie warto wziąć udział w turnieju? Tak więc zachęcajcie znajomych, sąsiadów, wujków, ciocie i wszystkim innych do zgłoszenia się, gdyż przewidziane są nagrody dla większej ilości osób, jeżeli do turnieju zgłosi się więcej niż 8 osób!


Zgłoszenia będą przyjmowane od dzisiaj (czyli 1.01.2013) do 11.01.13.
Odpowiedz

Cytat

2. Należy posiadać grę "Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja".


A Complete Edition da radę? Grywałem już przez ten program właśnie posiadając tą wersję i ładnie śmigało, ale wiem, że reszta współgraczy też miała właśnie Complete.
Odpowiedz
Zobaczcie w opcjach czy Wasza wersja jest równa 3.2. Jeżeli nie wiecie o co chodzi, to wejdźcie w artykuł, który przygotowałem i popatrzcie na drugi screen
Odpowiedz
To ja mam jeszcze pytanie o same zasady rozgrywki. Czy na random mapie? Na jakim poziomie trudności? Czy losowy zamek czy wybór własny?
Odpowiedz
Hmm mam wersje 4.0 complete i gram zazwyczaj odpalając herosy przez H3HD. Powinno działać?

No i czemu nie ma odzielnego działu na forum dla herosów?

No i(2) mam coś takiego; << Warning: VPN connection "Hamachi" detected. This may disrupt the networking in your game >>. Przeszkodzi cos?
Odpowiedz
Dobra, więc odpowiadam na wszystko...

Długo się zastanawiałem nad tym, jaką wersję dopuścić do turnieju i uznałem tą ze "Złotej Edycji" za najlepszą, gdyż jest ona chyba najbardziej popularna. Ale jeżeli chcecie grać na wersji 4.0, to nie stawiam żadnych problemów. Tutaj liczy się tylko dobra zabawa (i oczywiście wygranie super książek i gier )

Cytat

To ja mam jeszcze pytanie o same zasady rozgrywki. Czy na random mapie? Na jakim poziomie trudności? Czy losowy zamek czy wybór własny?


Wszystkiego się dowiecie, kiedy zgłoszą się minimum ośmiu chętnych.

Cytat

No i czemu nie ma odzielnego działu na forum dla herosów?


Być może ten turniej okaże się dobrym pretekstem do stworzenia takiego forum...

Dobra, to chyba wszystko. Czekam nadal na zgłoszenia!
Odpowiedz

Cytat

Zgłoszenia będą przyjmowane od dzisiaj (czyli 1.01.2013) do 11.01.13.


To już było jakiś czas temu. Wiadomo co dalej z turniejem?
Odpowiedz
Cóż, pomimo faktu, że nawet po kilku dniach od końca zgłoszeń, postanowiliśmy dać Wam jeszcze kilka dni szansy. Jeżeli chcecie wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, wyślij do mnie pw z danymi podanymi na początku tematu. Czekam na zgłoszenia do 25 stycznia, po czym ruszamy z turniejem!
Odpowiedz
To na jakiej wersji ostatecznie byśmy grali? Również dorzucam się do puli "Tych Z Wersją Complete (4.0)" Wszystko śmiga i buczy.
Odpowiedz
Też mam Complete, nie mam pojęcia w jakiej wersji.

Mimo, że nie przepadam za kompetetywnym heroskiem (i to bez WoGa, fuj!), trzasnę z Wami. Dla dobra naszych i Waszych serc.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nigdy nie grałem w WoGa (nie jestem gejem, uprzedzam!), więc mi to nie przeszkadza, ale edycji "komplet" nie posiadam. Mam stare wydania trójki - jedno od CD Project, drugie od Cenegi + osobno dodatki. Da radę? Czy nie da rady ruszyć z wami po necie? Prawdę mówiąc zbiorczej edycji nie kupiłem, bo w chatce trzymam wszystkie części "heroes", więc nie miałem bodźca ku temu.

Ps. A może zagramy za rok w "czwórkę", ona raczej problemów nie sprawia, co?
Odpowiedz
Czwórkę?

Count me out.

Możemy zagrać w piątkę. Cywilizację piątkę.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Cytat

Należy posiadać grę "Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja".



I wszystko jasne. Przepraszam, że zawracałem głowę Mam quest, muszę coś zdobyć
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] Heroes of Might and Magic 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...