Wszystkiego najlepszego...

Nasz "Sąsiedzie", rośnij zdrowy, okrąglutki
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Med Zdrowia, szczęścia, jak najwięcej wolnego czasu (abyś mógł robić więcej korekt ) i upartości w dążeniu do celu.

Najlepszego też dla Kura. Spełnienia marzeń i radości z życia
Odpowiedz
Wszystkiego totorowego dla Meda Zdrowia ,szczęścia i pomyślności życzę
Trzeci Kurze wszystkiego dobrego Niech ci w tym kurzym życiu się dobrze wiedzie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Że najlepszego, i to wszystkiego, to jasne jak słońce. Że jeszcze lepszego niz naj, to nie takie już oczywiste, ale zaryzykuję: Wszystkiego lepszego niż najlepsze, Medzie jeden ty!


To samo dla Kura. Plus dużo ziarna i nagłej śmierci wszystkim lisom w promieniu 5 km od twego kurnika!
Odpowiedz
Mamciu, więcej was dziś nie było? ;P

Wszystkim solenizantom wszystkiego kocio-kucykowego
Odpowiedz
Najlepszego wszystkim solenizantom!
Odpowiedz
Dzięki wszystkim, jesteście kochani ;*



I najlepszego dla Kura! Żebyś zawsze spotykał na swojej drodze same zakręcone Kurki


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Najlepsze życzenia dla ĚćÓí ČćČa. Oby zawsze towarzyszyła Ci zgraja dziwnym liter i nutka niewymowności! Najlepszego.
Odpowiedz
Zaległe najlepsze życzenia dla Medivha i Trzeciego Kura, a także pozostałych solenizantów obchodzących dzisiaj urodziny.
Odpowiedz
Salemie, wszystkiego najlepszego! - żebyś rządził Fae długo, w spokojności i dobrobycie, a przede wszystkim: żebyś zawsze był takim fajnym gościem!



@down: ja z "ironią"? No wiesz, żeby mnie o coś takiego podejrzewać... czuję się urażony
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Również najlepszego życze, długich i spokojnych rządów, oby całe gówno spływało na sepy, a wszystko co dobre na Ciebie*!
A poza tym, jak wyżej napisał Porfirion, obyś dalej był fajnym gościem. Tym razem bez ironii.


*Wiem, jestem ***** i dobrze mi z tym!
Odpowiedz
Salem, bo to wyraża więcej niż 10000 słów:



I wszyscy razem! Waaaaaaaghhhh!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...