Błędy

Gejmexowa szukajka ftw.
Wyniki do "wesnoth" dostałem po "31,1955 sek".

Dałoby się jakoś zoptymalizować zapytania?
Odpowiedz
Na forum wyświetla się, że mam o ponad dwadzieścia więcej postów niż widać w profilu. Znowu ten sam błąd. To pewnie przez te pousuwane posty.
Odpowiedz
Nie wiem czy traktujecie to jako błąd, ale chyba źle wyświetlają się daty ostatnich postów na danym subforum.
Teraz jest np.: "17 kwiecień 2012", z tego co mnie zawsze uczyli w szkole powinno być "17 kwietnia 2012".
Jedni mówią, że błąd, inni że nie. Moim zdaniem jednak ta druga forma jest poprawna.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie wiem, czy to najlepsze miejsce na to:

W otwierającym się małym okienku archiwum Shoutboxa wszystkie shouty są czarną czcionką na prawie czarnym tle - a więc praktycznie nieczytelne. Mam nadzieję, że zmiana koloru czcionki na biały (jak wszędzie indziej na forum) nie będzie problemem.
Także napis "Page x of n" jest na czarno, tak że zauważyłem go dopiero przed chwilą (już myślałem, że to kolejny błąd, że się nie da przewijać stron archiwum).

Z góry dzięki.

[Dodano po 2 dniach]

Sprawdziłem, że problem ten jest tylko przy szacie graficznej o nazwie "Cethin", przy dwóch pozostałych jest ok (tj. jest czytelna biała czcionka).
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Mam problem zrobiłem konto i chciałem uzupełnić danie oraz ustawić awatar ustawiłem i mam po lewej stronie jak większość ale nie mam w prawym górnym rogu i co mogę z tym zrobić ?
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
W prawym górnym rogu wyświetla się zdjęcie, nie awatar, wejdź w ustawienia profilu i dodaj swoje zdjęcie (opcja nad dodawaniem awatarów).

Odpowiedz
Hm, dzień dobry. To ja mam taki jeden malutki błąd, znaczy się, przyuważyłem. Chyba błąd.

Otóż chodzi o klasę Druida spośród forumowych rang. Na liście tutaj mamy kolejno rangi Zielarz -> Adept Lasu -> Strażnik Lasu -> Opiekun Dębu, zaś w praktyce wygląda to tak, że Opiekun Dębu jest rangą trzecią w kolejności. Nie wiem zarówno, czy błąd znajduje się w wyżej wymienionym spisie, czy też może się coś pokićkało już podczas wprowadzania rang, jak i czy takie pierdółki tu w ogóle się zgłasza No ale dla pewności napisałem, pozdrówka.
Odpowiedz
Witam a ja z kolei mam pytanie i nie wiem czy to jest też błąd jeśli pisze ten post to jest godzina 12:44 a na stronię będzie np . 13:45 więc nie wiem o co chodzi czy to jest zrobione specjalne , a jeśli tak to do czego miało by to służyć ??
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
U mnie było podobnie, dopiero teraz zwróciłem na to uwagę, nie jest to jednak błąd, po prostu masz źle ustawioną strefę czasową. Wejdź w ustawienia i wybierz GMT + 1:00. Jeżeli dalej jest źle, to masz jeszcze w tym samym oknie opcję "Dodatkowa korekcja czasu".

Odpowiedz
Dzięki już wszystko w porządku
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Na głównej liczba komentarz do:
http://gexe.pl/baldu...n-Plany-tworcow
równa jest: zeru. Dopiero po kliknięciu i rozwinięciu newsa zaskakuje mnie masa odpowiedzi.


http://gexe.pl/ge/ne...mowanie-ankiety
Tutaj zaś główna strona informuje mnie o czterech komentarzach. Po rozwinięciu okazuje się, że jest ich sześć.

Ja osobiście winię za to wszystko endeków, ale nie jestem autorytetem w tych sprawach, więc rozwiązanie problemu należy do was.
Odpowiedz
Mam wrażenie, że to jakiś brak synchronizacji strony głównej i forum. Chyba wszyscy (a przynajmniej ja) pisaliśmy swoje komentarze (a propos BG:EE) po newsem-tematem na forum i tam od razu były widoczne jako nowe posty (rozjaśniony dymek działu 'newsy').

Ja często miałem odwrotną sytuację: komentarze do newsów na forum nie wyświetlały się od razu jako nowe posty (dymek newsów nie był rozjaśniony), a dopiero po pewnym czasie - z reguły były to posty gości, więc zapewne pisane pod newsem na głównej.


No, ale może jakiś moderator to wyjaśni, a nie ja się tutaj bardzo chaotycznie produkuję


Edit do poniższego: czyli chyba jest tak, jak mi się zdawało. Dzięki za wyjaśnienie
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Komentarze pisane z poziomu strony głównej nie "rozświetlają" for Newsy czy Artykuły - musimy wejść do tych for, aby zobaczyć, że coś nowego się pojawiło. Ot, taka bolączka. Natomiast napisane z poziomu forum działają poprawnie na rozświetlanie for.

Jeżeli chodzi o mniejszą ilość komentarzy na głównej w stosunku do rzeczywistego stanu rzeczy - to wina komentarzy napisanych z poziomu forum. Nic strasznego, ot stronie chwilę zajmuje zsynchronizowanie faktycznej liczby komentarzy z tą wyświetlaną.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Na forum w polu "W Faerun Game" padły polskie znaki - nie wyświetla pola przy postach, jeśli jego zawartość ma ogonki.

Dodatkowo, gdyby zmienić nazwę pola na "W Faerunie", jego opis nie łamałby linii.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Podobna sytuacja, brakuje odnośnika do tego tekstu.

Podobnie tu z MM7.

To, że uwzięliście się na gry ze sztancy "Might and Magic" jestem w stanie zrozumieć. Serio. Ale cóż wam zawinił dział i recenzja Dagusia?

[Dodano po 28 minutach]

"Parasite Eve" tu nawet was rozumiem, bo sam nigdy o tej grze nie słyszałem, ale może jednak warto tak wysoko ocenioną grę potraktować dobrze, co?

FFVIII też? To pewnie ze względu na dużo lepszą 7, tak?

Med, twój własny tekst nie trafił do odpowiedniego działu, jakże to?

Następna recenzja bez działu.

FF4 przytrafił się ten sam los.

Nawet Super Saiyan się nie obronił, mimo, że stał za nim Wiktul we własnej osobie.

Gniew Magów był przyczyną wypadnięcia recenzji z działu?

Tron Ciemności też podpadł jak widzę...

Podobnie jak jej ostrze...

Drugą część Gniewu Magów spotkał identyczny los jak pierwszą...



[Dodano po 16 minutach]

Dział Nox bez recenzji

Zła Wyspa, problem tekstu z działem.

Dungeon Siege, naprawdę i dodatek do takiego klasyka niedopilnowany?

Podobnie jak sam wspomniany wyżej klasyk...

Diablo: Helfire - dział bez recenzji.

Diablo, ten sam problem działu bez odnośnika do istniejącej recenzji.


Nietypowa sytuacja, sami oceńcie. Dział gier planszowych do którego prowadzi odnośnik nad tekstem,pusty...

[Dodano po 15 minutach]

Lustracja zakończona, jest tam jeszcze kilka błędów, kwestię korekty których poruszę w innym miejscu i w innym czasie, ale biorąc pod uwagę kryterium jakie tu przyjąłem - nie znajduję kolejnych.
Odpowiedz
Generalnie twoja praca poszła na marne, bo wszystko, co wkleiłeś to gry z Graciarni - http://gexe.pl/graciarnia

I ich recenzje widocznie nie wyświetlają się w działach - to akurat zadanie dla Nazina, żeby poprawił.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Łamiesz serce lustratora, Medzie wstrętny jeden. Teraz wszystko w cyber-rączkach Nazina.
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...