[Opowiadania] Dziecię Smoka

Hmmm. Wpadłeś Rincewindzie, co to ma być? Wetrsja demo? shareware?. Czekam na ciąg dalszy.
Odpowiedz
Rince, ja wiedziałam, że masz talent. Ja po prostu to wiedziałam!

I dzięki komu zabrałeś się dziś za pisanie? No dzięki komu? No dzięki mnie. Chyba.....

Czekam na dalsze części.
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion napisał

Hmmm. Wpadłeś Rincewindzie, co to ma być? Wetrsja demo? shareware?. Czekam na ciąg dalszy.
Nie za bardzo rozumiem to "wpadłeś", ale wersja demo, owszem. Jeszcze raz Was za to przepraszam .

Użytkownik Joana napisał

Rince, ja wiedziałam, że masz talent. Ja po prostu to wiedziałam!
No wiesz... :. Jak zwykle przesadasz ;p.

Użytkownik Joana napisał

I dzięki komu zabrałeś się dziś za pisanie? No dzięki komu? No dzięki mnie. Chyba.....
Racja, po części dzięki Tobie. Dzięki .

Ciąg dalszy będzie na pewno.

Ps. Już jest kolejny kawałeczek.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Mam wielką ochotę powiedzieć:
"A nie mówiłem"

Jak już powiedziała Atis - masz talent. Nawet napisałeś rymowany wierszyk ;p z którego możemy odczytać zarys ogólny opowiadania Bardzo fajne opisy i ładnie kształtuje się fabuła. Na razie nic więcej nie powiem, tylko poczekam na dalszą część


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Te, Rince, bierz się za pisanie dalszych części, bo mi się nudzić zaczyna...

A tak w ogóle, masz do tego talent
Odpowiedz
No właśnie Rince, masz pisać dalej, bo umrzemy z nudów.

A jak narazie dla mnie opo ma 9/10, dlaczego? Bo to początek, to nie ma akcji.
Odpowiedz
Czekam na cześć dalszą O.o
------------------edit--------------------
ach..... snif,snif (węszy dramat )
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Żadnych oryginalnych pochwał nie wymyślę więc musisz się zadowolić tylko stwierdzeniem, ze fabuła rozwija się świetnie ;p

Cytat

Z tłumem nie było problemów panie. Poszedłem na plac główny, wziąłem skrzynkę, stanąłem na niej i krzyknąłem z całych sił w płucach „Szanowni obywatele Tadamoon!” – człowiek zamilkł na dłuższą chwilę.
- I... – pospieszał zirytowany mężczyzna.
- Przecież musiałem chwilę poczekać, aż do mnie podejdą, panie – zdziwił się Geramin.


I nie brakuje humoru


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Odgrzałem starego tosta... tfu, posta . Znaczy się dodałem kolejny kawałeczek. Jako, że ostatnio była długa przerwa i jakos do pisania nie mogłem się zebrać, także całość musiałem przeczytać raz jeszcze. I Was pewnie to czeka, jeśli w ogóle chcecie to czytać. Jeśli jednak macie super pamięc, to na czerwono odnaczony jest nowy fragment. Miłej lektury .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
W KOŃCU! Czekałem, czekałem, i się opłaciło... Masz szczęście ;p

Całkiem niezłe. Tylko żeby sie skończyło przed upływem kolejnych 2 lat...
Odpowiedz
Spokojnie. Mam teraz ferie i mam też zamiar doprowadzić to do końca pierwszego rodziału, który najprawdopodobniej będzie końcem na dłuższy czas. Miałem ogólny zarys na więcej, ale muszę przyznać, że takie pisanie bardzo czasochłonne jest, a i słowo ogólny też warte jest podkreślenia . I jeszcze jedno... Dzięki!

edit

Kolejny kawałek. Zapraszam do czytania . Wszystkie komentarze mile widziane.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No to trochę czasu mi zeszło, bo musialem czytać od początku, ale... nie żałuję Ach... ta korupcja, te niezbyt zakamuflowane aluzje... jakbym widział nasz rząd Mam tylko jedno pytanie. Co to jest "dragnadzkąk"? :mrgreen: Nazwa chyba od nazwy królestwa, ale co to jest? ;p Jestem ciekawy co będzie dalej. Jakieś zabójstwo czy tylko porwanie...

Jasne, że dragnadzką


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Według mnie super opowieść czy mógłbyś stworzyć jeszcze jakąś o Lady Aribeth?
Odpowiedz
@ Bard Card zwróć szczególną uwagę na datę tego tematu Tego użytkownika już dawno nie ma, ale uważam że to opowiadanie jest bardzo dobre

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Prawda, nie ma ale może wróci. Czy ja zawsze muszę się na wszystko spóźnić?







PS.: Czy moge wiedzieć kiedy zrobicie konkurs wiedzy z Sagi Neverwinter?
Odpowiedz
← Fan Works

[Opowiadania] Dziecię Smoka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...