Błędy

SB nie przetrzymało spamu... Teraz będzie ŚP SB Nie, no na serio, rzeczywiście bez jakoś inaczej jest, bo nie wiadomo, czy co ważnego się nie dzieje.
--------edit-------------
btw, z czystej uprzejmości należałoby złożyć solenizantowi życzenia, a SB by się do tego nadał idealnie.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Na forum jest 456 zarejestrowanych uzytkowników. A kazdy użytkownik ma numer przy avartach. U jednego zauważyłem że ma nr 512 to jak to mozliwe ze jest 456 użytkowników a on 512 to jest błąd???
Odpowiedz
Naprawde tak cie to boli? Tu jest wiele rzeczy do zrobienia ale akurat user z nr. 512 sie do nich nie zalicza .
Odpowiedz
Ja chciałbym się spytać dlaczego nie widać warnów użytkownika ? Czy to jakiś błąd ? Po potem jest taka sytuacja, że ja się dopiero dziś dowiaduję, że mam 20% warn. Także proszę żeby ktoś mnie informował jak dostanę ostrzeżenie lub coś bo potem zdarzają się takie nieciekawe sytuację ;p
Odpowiedz
A ja mam pytanie co się stalo z językiem? Nagle z Polskiego zmienil sie na Angielski... Nie żeby mi to szczególnie przeszkadzało (znam anglika), ale jednak uzytkownikom nie znającym anglika...


EDIT

Pomogło. Dzięki Ekh.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tez tak miałem Medivh. Wystarczy przestawić znowu na polski i będzie ok.
Odpowiedz
A niektóre skórki są nawet nadal polsko-angielskie ;p. Ot, taka BoHeGeHa :001:.

A jeśli chodzi o ostrzeżenia, to jeszcze niedawno je wyświetlało. I według mnie, powinny być przywrócone, jeśli zostały celowo ukryte.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Z językiem to raczej sobie ludzie poradzą ;p Bo ja też nie znam anglika i jakoś mi to nie przeszkadza.....
Odpowiedz

Użytkownik Rincewind dnia Jun 15 2005, 08:36 PM napisał

A jeśli chodzi o ostrzeżenia, to jeszcze niedawno je wyświetlało. I według mnie, powinny być przywrócone, jeśli zostały celowo ukryte.

[post="33333"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Według mnie też. Inni userzy powinni widzieć kto jest karany i za co. Bo tak ktoś dostanie bana i nikt nie wie za co...:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Chyba już kiedyś ktoś to zgłaszał, ale nie jestem pewien.

Po skasowaniu posta licznik pozostaje w tym samym miejscu, tak jakby ten post cały czas był. Tak chyba być nie powinno.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
To fakt... I nie powinno tak być
No i przydałoby sie uwidocznienie warnów - bo jak user ma sprawdzić, ile mu zostało do bana, itp.? Na 99% for je widać - bo są hańbą dla userów i wskaźnikiem zainteresowanych, ile jeszcze mogą pofikać
Odpowiedz
No i co z tymi warnami ? Lud tego chce, szanowni admini ! przychylcie się do jego woli ;p
Odpowiedz
Ja widze warny tam gdzie mogę moderować (cRPG). Na innych forach nie widać.

EDIT

O w tym poście co napisałem to widze.

EDIT2

Ok. widzę warny we wszystkich swoich postach, łącznie ze starymi.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No wszystko widać ;p Dziękuje bardzo ;p
Odpowiedz
Chodzi mi tylko o jeden mały błedzik na stronie głó. Po prawej stronie jest napisane Gameexe.info ale teraz jest Gameexe.pl mały błąd ale zawsze coś
Odpowiedz
To nie jest błąd Valenie. To tylko stara szata graficzna. Mozę ja zmienią...
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...