[Archiwalny] Sugestie, Propozycje

Ja mam propozycje...Mianowicie czy nie dałoby się zrobić na forum galerii z avkami? Tak żeby nasi userzy nie musieli szukać i mieli na miejscu...Ja mogłabym wziąść na siebie tą odpowiedzialnosc(avki)
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
A zgodziłabyś się ze mną współtworzyć threada o nazwie "Strefa zamówień" w fan works? Tam by ludziska mogli podsyłać jakies grafy do obróbki, albo zamawiać jakiegoś ava, albo można będzie zamieszczać już gotowe propozycje... Coś takiego.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Wspaniały pomysł Deunan!Zgadzam się w 100%
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Parę moich propozycji.

1. Galeria avatarów. Deunan i Selena odwaliły kawał dobrej roboty tworząc avki ale wydaje mi się, że większość nowych userów po prostu przez długi czas ich nie znajdzie. Proponuje stworzyć osobną galerię do której byłby dostęp z profilu (jakiś guziczek odsyłający albo pokazujący menu avkami do wyboru). Bo tak dziewczyny się narobiły a w sumie nie ma z tego dużego pożytku. A z resztą niech się same wypowiedzą co o tym myślą.

2.Odnosze wrażenie, ze powstało zbyt wiele subforów . Po załadowaniu można uzyskać małego oczopląsu. Proponuje
a)subforum Nox wrzucić do inne crpgi.
b)dodać tematy o NWN2 i KOtoRku 2
c)subforum earthdawn, cp 2020, warhammera do inne rpgi
d)ragnarok, ultima, neocron do inne mmrpgi
e)kasacja go'shien aiel
f)kasacja bractwa magicznych kręgów, khorinis, górniczej doliny
g)połączenie tematów gameexe i forum
h)podział OT (nie musi być na głównej stronie, moze byc w formi subfor) na :hardware&software, pogaduszki, humor
i) "Karty , książki i inne": wg. mnie warhammera można przenieść do innych rpgów, gry karciane połączyć z LoTr z głównej, dodać temat do dyskusji o fantasy(bo taka np. dyskusja o rasach kilku nie pasuje mi do OT), wyrzucić cały dział na główną. cześć rzeczy z OT będzie można tam wtedy wrzucić.
j)w sumie można by też zdjąć z głównej ID i wrzucić do inne rpgi jako subforum. Chyba nie będzie III części więc to forum w sumie jest już martwe i będzie tylko służyć dyskusjom ludzi którzy sobie do tej gry wracają.


Uff, jednak mi się alfabet nie skończył. Chcę tylko zauważyć, że to co tu wypisałem ,ma na celu dobro gameexe i proszę mi się tu nie dopatrywać jakiś osobistych wycieczek. Prosiłbym by wypowiedzieli się jacyć admini (i nie w stylu, "pomyśle" lub "zobaczymy")
Ja bym jeszcze sugerował zrobić temat co kto załadował do galerii i komentarze tych screenów. No, bo skoro SB nie działa...

ps.Załadowałem 6 screenów z MU Online ;p


Tonari no Totoro!

Użytkownik Ekhtelion dnia Jun 5 2005, 05:37 PM napisał

Parę moich propozycji.

1. Galeria avatarów. Deunan i Selena odwaliły kawał dobrej roboty tworząc avki ale wydaje mi się, że większość nowych userów po prostu przez długi czas ich nie znajdzie. Proponuje stworzyć osobną galerię do której byłby dostęp z profilu (jakiś guziczek odsyłający albo pokazujący menu avkami do wyboru). Bo tak dziewczyny się narobiły a w sumie nie ma z tego dużego pożytku. A z resztą niech się same wypowiedzą co o tym myślą.

2.Odnosze wrażenie, ze powstało zbyt wiele subforów . Po załadowaniu można uzyskać małego oczopląsu. Proponuje
a)subforum Nox wrzucić do inne crpgi.
b)dodać tematy o NWN2 i KOtoRku 2
c)subforum earthdawn, cp 2020, warhammera do inne rpgi
d)ragnarok, ultima, neocron do inne mmrpgi
e)kasacja go'shien aiel
f)kasacja bractwa magicznych kręgów, khorinis, górniczej doliny
g)połączenie tematów gameexe i forum
h)podział OT (nie musi być na głównej stronie, moze byc w formi subfor) na :hardware&software, pogaduszki, humor
i) "Karty , książki i inne": wg. mnie warhammera można przenieść do innych rpgów, gry karciane połączyć z LoTr z głównej, dodać temat do dyskusji o fantasy(bo taka np. dyskusja o rasach kilku nie pasuje mi do OT), wyrzucić cały dział na główną. cześć rzeczy z OT będzie można tam wtedy wrzucić.
j)w sumie można by też zdjąć z głównej ID i wrzucić do inne rpgi jako subforum. Chyba nie będzie III części więc to forum w sumie jest już martwe i będzie tylko służyć dyskusjom ludzi którzy sobie do tej gry wracają.
Uff, jednak mi się alfabet nie skończył. Chcę tylko zauważyć, że to co tu wypisałem ,ma na celu dobro gameexe i proszę mi się tu nie dopatrywać jakiś osobistych wycieczek. Prosiłbym by wypowiedzieli się jacyć admini (i nie w stylu, "pomyśle" lub "zobaczymy")

[post="32867"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ad. 1: Z związku z tym prace już trwają
Ad. 2:
a)Zrobione
b)Zrobione
c)Zrobione
d)Zrobione oprócz Ultimy
e)Na razie nie mogę
f)Tak samo jak wyżej
g)Zrobione
h)Zrobione
i)Zrobione
j)Z tym na razie się wstrzymujemy

Co do shouta to coś trzeba wymyśleć bo dziwne, działa, działa i nie działa...
To ja rozumiem. Szybka krasnoludzka decyzja. Pozwoliłem sobie rozparcelowac posty z OT do nowych działów. Jesli coś trafiło tam gdzie nei powinno to pisać.
Jak narazie w galerii zostały umieszczone avki mojej roboty;) Mam ich jeszcze troche wiec na tym nie koniec

Edit:Moi drodzy...Mam pewną propozycje, która może was zainteresować i wreszcie sprawić że forum troszke się rozrusza. Mianowicie chodzi mi o stworzenie na forum Miasta Rpg, którego system stworzę ja wraz z Angelą< no i oczywiście chętnych także szukamy, do pomocy;)> Jak narazie widze to tak: W mieście bedą się znajdowac różne miejsca potrzebne do egzystencji naszych postaci np.:Karczma,Kowal,Sklep z bronią itd. Zostanie stworzona karta postaci, którą nalezy wypełnic aby móc grac w miescie. Najpierw jednak musi być ona zatwierdzona przeze mnie bądź Angie. Gdy postac juz wejdzie, zaczynacie grać od jednego wyznaczonego miejsca:Brama Miasta. Potem idziecie gdzie wam się żywnie podoba, oczywiście pod bacznym nadzorem MG, który odpisuje na wasze posty i rozkręca całą fabułę. Przechodząc z jednego miejsca do drugiego robimy :-> i piszemy nazwe miejsca> Co o tym myslicie kochani?
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Ja bym zmienił rangi forumowe, bo te obecne mają aż za dużo związków z Gothic-iem. Zamiast rang jakichś wojowników, alchemików, magów czy czegośtam dać rangi potworów. Mógłbym w tym pomóc, gdyz posiadam Ksiege Potworów (ponad 500 bestii D&D razem z rysunkami). Możnaby także dać zwykłe rangi, typu Nowy, Stały bywalec itd. Decyzja należy do adminów.
Co do Strażnika, uważam, że rangi mogą być albo powinny być klanowe.
Co do Seleny. Bardzo dobry pomysł! Mi sie podoba. Mogę w czymś pomóc. :!
To powinno być miast do normalnego życia. Tylko nie wiem czy nie będzie nawału postow. Powinno się stworzyć dział poświęcony temu miastu, by nie zasmiecać innych rzeczy. Jestem w pełni za!
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Nazin, proponowałabym przejrzenie kont z zerową ilością postów. Jest tego sporo, jak popatrzeć na wyszukiwanie użytkowników... Trochę kłopotliwe.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Wydaje mi się, że pomysł z miastem jest nie przemyślany. Może się sprawdzi dla 5 osób ale już dla 15 raczej nie. Biorąc pod uwagę, że większość rzeczy na tym dforum jest przeciągana w nieskończoność i tylko niewielka liczba osób się przejmuje sprawami forumowymi to prowadzenie takiej wielkiej przygody (jaką to miasto będzie) jest raczej awykonalne. Wymaga to sporo czasu i chęci a odpisywanie dla 15 osób... To po prostu masa zachodu jest. A nie daj boże zazcnie dochodzić jeszcze do jakichś konfliktów. W wakacje może jeszcze ale jak się znów zacznie szkoła... A do tego powinno to być raczej rozwyka dla chętnych a nie dla wszystkich. Nie każdy będzię mógł zaglądać na forum codziennie. Według mnie to cienki pomysł na "rozkręcenie" forum. Przeciez zależy nam na ludziach którzy będą pisać o rpgach a nie na jakiejś gierce. Trezba czekać na nowe gry albo wziąć sie za odkurzenie starych .

Co do rang to sprawa jest dosyć kłopotliwa. Niby potwory to niezły pomysł ale ja się jakoś przyzwyczaiłem do krasnoludowania.

Może na początek zacznijmy od głównych klas? Wojownik to raz, mag to dwa, ranger/łowca to trzy, może rzemieślnik?, kapłan, łotrzyk. Klasy można by podzielić na ścieżki jakieś np: mag żywiołów, a wojowników na dział rycerski i barbarzyński . Potem można by zacząć wymyślać poszczególne szczebelki w każdej z klas. Postaram się troche pomyśleć nad tym i może przedstawie coś ciekawego niedługo.


EDIT

W związku, z tym, że jestesmy posiadaczami abrdzo ąłdnej i dużej galeriiavków wnosze postulat o zwiekszenie minimimum avkowego (wymiarów) tak by można był z czystym sumieniem używać tyc co są w gaelrii. Czyli zostawić je takimi jakie są. Obe bardzo ładnie wyglądają w takich rozmiarach. Są po prostu przejrzystsze.
Tak faktycznie nasza galeria jest obszerna i niczego sobie ale za pozwoleniem Nazina chciałbym ją poszeżyć o moje avatary których mam dosyć sporo.

Miasto RPG... Moim zdaniem to świetny pomysł lecz obawy Ekhteliona moga być uzasadnone.

Na razie 2 MG to moim zdaniem za mało. Mozna by zrobić np. 3-4 MG i 1-2 WMG, ktorzy kontrolowali by poczynania pierwszych i równiez prowadziliby miasto.


Tonari no Totoro!
Zgłaszam się do pomocy przy projekcie, jak będzie mieli coś do roboty i już ustalicie, to jestem do usług. Kto jest MG?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ja bym na pozcątek zaczął od jakiejś ankiety by dowiedzieć ile osób w ogóle chce w tym brać udział. Niektórzy zaglądają tu rzadko albo szukają tylkok konkretnych informacji więc pewnie nie będą chcieli się w coś takiego bawić. A narobić sie i potem swtierdzić, że zainteresowane są 4 osoby to nic przyjemnego...
Tak popieram bo napewno roboty przy tym będzie nie mało a chyba nikt by nie chcał nic robić na darmo. Ale mimo wszystko uważam że miasto rpg to dobry pomysł. Ja się na coś takiego z góry pisze tylko pomijając php bo to jest dla mnie czarna magia.

Narazie macie moje cichę poparcie.. :roll: A co do uczestnictwa w tym mieście, to musiałbym spojrzeć jak to wyjdzie i dopiero wtedy bym zdecydował, czy tak, czy nie ;p
Kolejna propozycja made by Frar. Jako, ze wiele osób ciągle marudzi, ze im się nie podoba shoutbox mam następującą propozycje. Stówrzmy 2 SB, jeden na głównej i niech pełni funkcje opisaną w regulaminie (czyli punkt informacyjno-kontaktowy) a drugi niech będzie polem dla popisów uzytkowników z oddzielnym moderatorem który by pilnował byście zbytnio nie przegięli (czyli pisali jakiś totalnych bzdur albo rzeczy zbyt kontrowersyjnych). Wilk syty i owca cała. Musi się tylko Nazin wyopwiedzieć czy jest możliwość umieszczenia 2 SB. Nie wiem jakby to miało wyglądać dokładnie (chodzi mi o rozplanowanie) ale o samą techniczną możliwosć..
← Game Exe
Wczytywanie...