[Archiwalny] Kwestia liczników postów

Temat jak widze zaczyna się rozmywać. Powodami dla których w Królestwie usuneliśmy było to, że uznaliśmy, że są one nam nie potrzebne i to, że chcieliśmy pohamować spamerów. (a dokładniej koniec dyskusji w stylu: "bo nabijasz licznik").

Aktualnie widze następujące rozwiązania:
1. zostawiamy liczniki tak jak są
2. chowamy liczniki do profilu, myślimy na d rangami i ozaczeniami graficznymi (albo nad jakimś innym zamiennikiem)
3. wywalamy licznik bezpowrotnie

A teraz mam prośbę. Niech w końcu wypowiedzą sie może administratorzy. Mamy ich na forum zatrzęsienie a tak naprawe widuje się tylko jednego albo dwóch. Niech się w końcu wypowiedzą, więcej niż dwoma zdaniami i podejmą decyzję. Bo jak na razie to my tu sobie języki strzępimy i się nawzajem przekonujemy (i przekonac nie możemy). Bądż co bądź jest to kwestia dosyć ważna dla forum.
Ja już co miałem powiedzieć, powiedziałem zaraz na początku tego tematu. Co do propozycji to jestem za 2, pod warunkiem, że wszyscy będą mieli normalne rangi (oprócz adminów jeśli chcą je zachować). Może lepiej zrobić ankietę? Przeciez Ty Ekhtelionie jesteś twórcą tematu, tak więc zmodyfikuj pierwszego posta, wrzuć ankietę z tymi trzema odpowiedziami i wybierzemy najczęstszą. Ale czy zostanie ona wprowadzona w życie forum... to już inna sprawa .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Też mi sie wydawało, ze ankieta będzie dobrym rozwiązaniem ale zdaje sobie sprawe, ze to A D M I N I muszą podjąć decyzje raz na zawsze.

A co do licznika jako sposobu do mobilizacji do pisanai postów. Dla mnie wiekszą zachęta do pisania jest to, że to co piszę moze sie komuś przydać i usłyszę za to podziękowania niż jakieś tam głupie cyferki. Może raczej przywróćmy pomysł z "pomógł xx razy"" i stwórzmy jakąś galerię chwały?
Popieram opcje 1 , a w stosunku do ankiety jestem neutralny . Sugeruję zrobić ankietę pt. "Czy zrobić ankietę do tematu Kwestia liczników postów ?" A na serio - niech Admini podejmą decyzje (Lord Patos też się liczy) + członkowie zarządów klanów , które przecież po coś są
Ja jestem za opcją 2. A admini już od dawna powinni się wypowiedzieć i zadecydować. Co do ankiety to jest to dobry pomysł, ale powinna być łatwo dostępna.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ekhtelionie masz całkowitą rację co do tego aby wreszczcie zareagowali admini...by tu gadu-gadu a kroków dalej nie ma...Czyżby brak zainteresowania adminów?...A jeśli chodzi o dalszą rozmowę na ten temat powiem, że osobiście jestem za 2...nawet pomimo tego że skazuję się na stratę tytułu. Robię to ze względu na forum i jego userów. Chcę aby było poprostu...orginalniej? Przyjemniej i zgadzam się z punktem nr. 2. Lecz tak jak mówił Ekhtelion decyzja nalezy do Tych Z Góry...o ile widzą co sie dzieje tutaj na dole...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Ja również jestem za opcją nr 2

Użytkownik "Ekh" napisał

Też mi sie wydawało, ze ankieta będzie dobrym rozwiązaniem ale zdaje sobie sprawe, ze to A D M I N I muszą podjąć decyzje raz na zawsze.


No tak, ale powiedzmy, że admini mają pewne....hmmm....opory (?). No i ankieta pomoże im podjąć decyzję. A poza tym to użytkownicy też coś znaczą i uważam, że ankieta to dobry pomysł.

Użytkownik "Rince" napisał

Co do propozycji to jestem za 2, pod warunkiem, że wszyscy będą mieli normalne rangi


I najlepiej takie jak były w Królestwie (mag itp.).


Tonari no Totoro!
Cóż co do tej decyzji to myślę że nie tylko jest to decyzja adminów, gdyż wiadomo że admini raczej działają na rękę userów więc oni powinni zadecydować, wiadomo że nigdy nie będzie tak aby każdy miał tak jak chce, no ale co zrobić, ja jestem za opcją nr 2, a co do pochwał to postaram sie coś wykombinować, ale niewiem czy mi się to uda.
Coś ci powiem Nazin. Ty tu jesteś głównym adminem na tym forum, the man, eye of the tiger, rozumiesz? Ty tu rządzisz. Ty decydujesz a nie spoglądasz na nas z każdą decyzją. Jeśli to co podjąłeś zgadza się z tym czego my chcemy to jest fajnie jeśli inaczej to mówi się trudno. Powinienes się kierować dobrem forum a nie tym co poszczegolni userzy chcą. Na liście płac widzę 4 adminów. Tak naparwde robicie coś Ty i Angela. Proponuje byś wywalił tmtych pseudoadminów i znalazł ludzi którzy pomogą postawic to forum na nogi. Bo do zrobienia jest sporo i ciągle przybywa.
Cóż ... Jeśli jednak zostaje podjęta decyzja z usunięciem liczników (a widzę , że chyba nie , ale tak na ewentualną przyszłość) : jeśli miałoby ich kiedyś nie być to niech nie pisze 0 , tylko w ogóle nic , bo to wygląda głupawo

Do rang - nie wiem czy to przyjmiecie , ale lepiej by było , aby Modowie i Admini mieli jakieś swoje rangi , + ew. jacyś userzy , za słabi do moderowania , a jednak też - Szlachta GE Jak królestwo , to królestwo .

Ekh , Nazin dobrze robi , jak np. król Artur Przychyla nieba swym ludziom , nagradza ich , jak trzeba karze , liczy się z ich zdaniem . Na tym forum atmosfera jest przyjazna , nie powinno być tak , że Admin/Admini leją na userów i robią co chcą , bądź w ogóle leją na forum i zostawiają je samemu sobie i Modom . (Apropo - może by wprowadzić SM - SuperModów ??) Chciałbym jeszcze dodać , że mimo wszystko jestem przeciwny wywzleniu dwóch pozostałych Admów . Slade to jednak dobry człowiek , może jeszcze wróci ... Zobaczy sie . A Tyrael ?? Jak Go nie lubię , to ostatecznie niech będzie :twist: A , jeszcze jedno - gdybyście szukali pomocniczego Admina , któremu można zaufać , polecam się
JA także jestem osobiście za opcją nr.2 tylko znając się na geografii, te myślenie troche potrwa (wszak za niedługo wakacje). A jak od razu usuniemy licznik to będzie taka lipa jak była (2,3 osoby pisały na forum). Jak mówi przysłowie "gdzie się człowiek spieszy,tam się diabeł cieszy".....

Tak jak mówił Qurnik można wprowadzić specjalną rangę Elit user lub V.I.P (dostawało by się to rangę za szczególną aktywność na forum, a od innych userów odróżniała by się np. kolorem na liście aktywnych użytkowników). Choć jedak z drugiej strony raz byłem na takim forum gdzie były takie rangi i po 2 dniach je wykasowali. Powód- zazdrość innych userów (ciągłe gadanie: dlaczego ja nie jestem EU ??? przecież jestem aktywny)
A ja szybko wyciągam wnioski. Bo jak ktoś powie np. "Jestem zajebisty napisałem 1000 postów" to oznacza że żaden z jego postów nie ma sensu ! Nie rozumiem ludzi którzy piszą tylko dla rangi. Zgadzacie sie ze mną?
TYLKO RUCH CHORZóW !
Tak tak... tylko temat o licznikach postów został zakończony dwa lata temu...

Teraz już został zakończony na pewno - CLOSED.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


← Game Exe
Wczytywanie...