Gexe.pl i własny serwer MC

Czy jesteś za utworzeniem universum w MC dla gexe?

Tak (9 głosów [64.29%])
Nie (5 głosów [35.71%])
Występuję z propozycją stworzenia serwera MineCraft dla portalu Game Exe.
Otóż istnieje możliwość, ponieważ dysponujemy zapleczem sprzętowym i (ukończonym w 90%) programowym aby stworzyć virtualną rozgrywkę dla użytkowników gexe.
Proszę o opinię w tej sprawie i ewentualne pomysły/podpowiedzi/oferty współpracy (jeśli oczywiście redakcja i administracja poprze inicjatywę).
Odpowiedz
A postawicie obok waniliowego serwera taki z modpackiem?

Albo w ogóle taki z modpackiem?

Jeśli tak, to ja służę swoją gamą umiejętności - z Lav mamy taki serwer (obecnie na modpacku Mindcrack z paczek z FTB) i nie mam problemu z dostosowywaniem konfigów i ewentualnych pluginów.
Grać w Minecrafta i tak gram - czemu więc nie na większym serwie?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Jedyny słuszny mod do Minecrafta to Computercraft i shit programowany w Lua.
Odpowiedz
Jestem za. Sam od jakiegoś czasu szukam serwera gdzie mógłbym powoli rozwijać swoje projekty. A jako że to własne podwórko, to czemu nie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jestem na tak, chętnie pograłbym w MC z ludźmi z forum.
Odpowiedz
Ja chyba bym musiała najpierw zmienić skina. Ale też chętnie bym z Wami poszalała w Minecrafcie. Chociaż chyba też bym się lepiej bawiła z chociażby takim FTB.
Odpowiedz
A co ma Gexe do Minecrafta?

Odpowiedz
Nie wiem co ma, ale być może wkrótce będzie miało. Serwer. Aaaa...!
Odpowiedz

Cytat

A co ma Gexe do Minecrafta?


Stąd też jestem na nie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zbudujemy na nim Dwór GE.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja też jestem na nie z tych samych powodów. Równie dobrze mógłby ten portal być o grach takich jak Metin itp.
Odpowiedz
To tylko dodatkowe miejsce do integracji użytkowników.
Odpowiedz
Niczemu to nie szkodzi, do niczego nie zobowiązuje, fantastykę można w Minecrafcie szerzyć, gra jest popularna (chociaż sam nie gram) i wiem, że wiele osób to może przyciągnąć.

Why not
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zatem nie pozostaje nic innego jak poszukiwanie administratora serwera, który będzie czuwał nad rozgrywka i konfiguracją świata MC. Ja osobiście mam już wszystko wykonane od strony sprzętowej, jak i programowej (udostępniony zostanie panel via www do administracji).
Odpowiedz
Hassan' się na tym zna. Że tak paluchem wytknę.
Odpowiedz

Cytat

Hassan' się na tym zna. Że tak paluchem wytknę.

Żeby tylko fae nie zostawił przy okazji...
Ja grałem jakiś czas, tak dla zabawy, w sumie to na serwerze Ati i Hassana (BTW. Zgubiłem namiary), jeśli będzie serwer gexe chętnie pogram, fajnie by było jakby był nakierowany na odgrywanie (jakieś fantasy, czy coś)

Mod ComputerCraft próbowałem, całkiem, całkiem sympatyczny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Tamten serwer już nie istnieje, bo zabrakło piniążków na opłatki, niestety. Teraz gramy na lokalnie postawionym serwerze na moim drugim kompie, ale przepustowość neta boli i max. 3-4 osoby się na nim zmieszczą.

Ale jestem prawie pewien, że gdzieś jeszcze mam zrzut świata z tamtego serwera i Twój epicki kompleks jaskiń.

Vaniliowy Minecraft szybko robi się nudny - mody zapewniają graczom możliwości skutecznej obrony przed innymi (pola siłowe etc.) ale piękne w nich jest to, że dalej można w nie grać jak w zwykłego MC - bo to przecież wciąż Minecraft z większą ilością bloczków.
I tak dużo gram w niego w wolnym czasie, więc czy będę to robił (i dłubał w konfigach) u siebie, czy na GE nie ma w zasadzie różnicy; szczególnie, że dobrze skonfigurowany serwer na mocnej maszynie nie będzie raczej stwarzał wielkich problemów.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Chciałoby się powiedzieć zróbmy to!
Hassan nie zapominaj o nagrodzie za komentowanie sesji forumowej, chcę namiary na Twój serwer
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
← Game Exe

Gexe.pl i własny serwer MC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...