[D&D] Vin Diesel - Ciekawostka

Nie, nie pomyliłem działu.
Tak dotyczy to Dungeons and Dragons.
Otóż, niejaki pan Vin Diesel, kojarzony najczęściej z postacią Dominika Torreto (Szybcy i Wściekli), Riddicka (Kroniki Riddicka, Pitch Black), czy agenta xXx, grał ponad dwadzieścia lat w Dungeons and Dragons! Ulubioną postacią był niejaki Melkor, drow W filmie xXx miał tatuaż z imieniem Melkor na brzuchu, napisał także przedmowę do artykułu "30 Years of Adventure: A Celebration of Dungeons & Dragons" dla magazynu Dungeon (wydanie na 30 lecie magazynu).

Dla ciekawskich wywiad:
http://www.youtube.co...?v=71AzW9_p4Jg
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Zawsze lubiłem tego gościa
Odpowiedz
Ja też! Mimo wszystko fajny aktor i tym bardziej jeszcze luźny człowiek.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja też lubię tego Pana, może nie gra w jakiś wybitnych produkcjach, ale aktorem jest dobrym. Do tego czuć w tej jego grze trochę dystansu do tego co robi. Niemniej jednak szkoda, że grał drowem. Jakoś nie pasuje mi ta rasa do niego.
Odpowiedz
Nie? Do największego spośród wszystkich White Nigga?! Któż mógłby pasować bardziej?

Chyba tylko Courun...
Odpowiedz
Nie drow? Gnom wynalazca?


To chyba takie wrażenie, mnie też nikt, nigdy nie porównałby z krasnalem... Z ogrem prędzej.
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Dobra ciekawostka. Czy mnie to dziwi? Zdecydowanie nie. Powiem więcej - doskonały wybór.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Ogólnie

Vin Diesel - Ciekawostka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...