Komentarze do sesji

To tylko moje spostrzeżenia
Indianin, no cóż może to stereotyp, ale jakoś kojarzy mi się z człowiekiem, który lepiej daje sobie radę w otoczeniu przyrody niż w mieście, a jeśli myślał o spaniu po pas w zimnej brei.. no to może lepiej niech idzie do tego miasta, widocznie gość z rezerwatu.

Lionel, o to właśnie chodzi! Jeszcze nie wiesz, co czujesz, a już czujesz, że wiesz, że Krix wie co czujesz! Ot co!
Nie no bez przesady, aż tak częste i rażące to to nie jest

Dream Avatar? Lol xD

Kolejne własne spostrzeżenie/zdanie.
Iluandar, bardziej podoba mi się jak gra, niż jak prowadzi. Tu przemyślenia, rozterki i odgrywanie zachowania jest na plus. Może dlatego, że nie musi opisywać otoczenia w którym się znajduje, bo robi to za niego mistrz gry. Ale ogólnie jest na plus.

Co do sesji Iluandara, to ciekawy pomysł z tymi faktami na dnie każdego postu. Odbieram to jak podświadomość gracza, który układa sobie w głowie, co widzi, co czuje i w jakim jest stanie.
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Foigan dnia piątek, 28 grudnia 2012, 11:07 napisał

Co do sesji Iluandara, to ciekawy pomysł z tymi faktami na dnie każdego postu. Odbieram to jak podświadomość gracza, który układa sobie w głowie, co widzi, co czuje i w jakim jest stanie.

Mi też się to bardzo podoba, ale to raczej takie ułatwienie dla gracza. Mam wypunktowane wszystkie konkretne rzeczy i w razie czego nie muszę się przebijać kilkukrotnie przez ścianę tekstu żeby przypomnieć sobie co się wydarzyło.
Odpowiedz

Cytat

- Indianin - woli poszukać noclegu w budynku, niż w lesie/dżungli...?
- Kapłani tolerują (i nie wyczuli) umarlaka... I na odwrót.
- Łucznik strzela do ludzi zupełnie nie znając ich pobudek... Jest chaotycznie zły? I taki ma kaprys?


Wiesz, to nie dedeki, żeby wszyscy byli chaotyczni dobrzy lub jacyś tam. Zwłaszcza w realiach tak ekstremalnego środowiska, nie można dziwić się, że dane zachowania nie odpowiadają danemu schematowi "charakteru".
Indianin, który woli schronić się w budynku, a nie pod gołym niebem, w popromiennym lesie, gdzie żyją postnuklerane, gigantyczne wiewiórki lub inne potworności, które zeżrą ze smakiem każdego idiotę biwakującego po środku neuroshimowej dziczy, jest moim zdaniem rozsądnym kolesiem
Odpowiedz
Co do Indianina to zupełnie nie o to mi chodziło, wydaje mi się że łatwiej mu znaleźć schronienie w dziczy, niż w mieście. Po za tym, czy w budynku nie może być równie źle? Mniejsza, patrzę dalej na akcje.

Gość strzelający do ludzi ot tak, to nie jest normalne zachowanie, pod żadnym względem, to bardziej kaprys. I co teraz ma zrobić gość do którego strzelał? Powiedzieć, cześć, może się do nas przyłączysz? Ja bym mu strzałe w dupę wsadził Może niefortunnie zastosowałem tu jak to nazwałeś "dedekowe" określenie charakteru, raczej chodziło mi o pokazanie, że to nie do końca rozsądny pomysł, żeby prać do kogoś bez przyczyny z łuku/kuszy/pistoletu/ciskać nożem itp.
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Niektórzy po prostu takiego rozsądku nie mają - tak bym to ujął.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kolejne plusy dla Iluandara:
+ podsumowania faktów
+ obrazowe i sprawne opisy otoczenia
+ zwracanie uwagę na kwestie survivalowe (choćby potrzeba zaspakajania głodu)

[Dodano po dobie]

Oj, panowie, coś nam niebezpiecznie zwalniają sesje. Czyżby sylwestrowe przygotowania?
Odpowiedz
Ja straciłem trochę impet przez wzgląd na tą awarię, no i trochę mi się namieszało w życiu. Ale morale is low, a potem morale is high. Sądzę, że właśnie w tym okresie już-po sylwestrze wszyscy ruszymy szybciej z kopyta. Co by nie mówić - taki okres.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Hassan... masz jeszcze jakieś... ŻYCIE?! :O

To niedozwolone!
Odpowiedz
Spokojnie, stopniowo się go pozbywam.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Turniej, można rzec, na półmetku Macie już jakieś swoje typy? Sugestie jak kto co powinien rozwinąć, poprawić?
Odpowiedz
Mimo, że konkurs już dotarł do połowy, to fabuły chyba jeszcze nie
Na razie typy są strasznie nie wyraźne. Ati, Ty i Illuandar jako gracze, Hassan i Krix jako mg. Sam nie wiem, inni też nie grają źle i w teorii nie mogę teraz powiedzieć dokładnie i dosadnie. Wciąż zbyt mało treści.
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Czyli trzeba kopać MGów po wszystkim, zwłaszcza po tyłkach
Odpowiedz
Ja już będę odpisywał częściej - wciąż nie mam dostępu do grafiki n' stuff, ale minęły sylwestrowo/świąteczne zawirowania i jest w zasadzie delikatnie więcej czasu.

Najgorsze w takiej przerwie jest, że można się zupełnie wybić z klimatu i tempa sesji. A to boli.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To ten, może by tak przedłużyć konkurs o parę dni?
Bo ja właśnie się trochę wybiłem przez ten okres świąteczny.
Odpowiedz
Ja proponowałbym nie. Może zdążycie, a jeśli rzeczywiście, mimo szczerych chęci wam się nie uda, wtedy pomyśleć o przedłużeniu o dzień, lub dwa
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Nie przedłużajmy bo ludzie już się trochę nam wykruszają z częstotliwością. Zdążymy to zdążymy, nie to nie. Ja też nie wiem czy się wyrobię, mam tylko taką nadzieję (w palnie już mam pomijanie pewnych rzeczy).
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Ano, mnie też ta przerwa świąteczna trochę wybiła
Odpowiedz
Niektórych wybiła, niektórych zabiła niestety

Wiktul'u, wiesz, że w sesji Hassan'a zostaliśmy najprawdopodobniej sami?
Odpowiedz
Wszyscy krzyczeć będziemy zatem - jakość! Nie ilość!
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Komentarze do sesji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...