[Diablo] Bronie

Jaki rodzaj broni jest najlepszy?

Łuki (3 głosy [5.45%])
Kusze (2 głosy [3.64%])
Bronie drzewcowe (2 głosy [3.64%])
Buławy (10 głosów [18.18%])
Miecze (21 głosów [38.18%])
Topory (17 głosów [30.91%])
Jaki rodzaj broni jest najlepszy według was? Moim zdaniem buławy bo dla nekromanty dają dużo efektów (te magiczne), no i oczywiście dla innych klas też + oczywście duże obrażenia.
Odpowiedz
Dla mnie najlepsze miecze jednoreczne. Zawsze sobie nasycam dlugi miecz i azda :DDDDddd
Odpowiedz
Mi się podobają wszystkie oprócz buław może dlatego że żadnej nie miałem
Odpowiedz
miecze rules rzadza nie lubie innych broni chyba ze amazonką to łuki
Odpowiedz
Buławy w 1 akcie miałem niezłą hehe i na niej przeszedłem cały...
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
Zawsze grałem toporami, bo były dla mnie najsilniejsze. Jedyna wada to, to, że są dwuręczne, ale to normalne


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Oczywiście buławy - podręczna broń każdego paladyna. Obrażenia obuchowe preferowane w przypadku walki z nieumarłymi.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
moim zdaniem najlepsze sa miecze
Odpowiedz
Hmm... trudno to jednoznacznie oceniać. Dla każdego (chodzi mi tu o klasy) lepsze jest co innego. Np. nie za bardzo wyobrażam sobie nekromantę z łukiem. Najlepiej wyglądają miecze. Topory też są niczego sobie. Osobiście czarodziejką uzywałem buławy. Ale najbardziej lubię przedmioty (nie tylko bronie) specjalne dla danej klasy, co nie zmienia faktu, że często są beznadziejne ...

Niech będą te miecze .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Dysputa troche bez sensu, bo wszystko zależy od tego, kim grasz... I tak ja gram Assami i zawsze stawiam na szybkość... Pazury, khutary i walka wręcz
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Nie ma co dobrze prawisz droga Deunan =). Ale jesli pukawy to tylko ba lub cb... No jeszcze ujdą hydra bowy. Cała reszta to śmiecie, że tyl;ko dupe potłuc. Kafary sa bezużyteczne. Koszmarny ias i do tego duzo str. Topory to samo. Łuki poza hb mają tragiczny dmg min. a kusze to śmieciowaty ias.
Odpowiedz
To oczywiste, że każda postać ma co innego. Zabójczyni natalię i bartuci, barbarzyńca dziadka, amazonka wf+storm lub burkę, nekromanta kręgopruja, czarka okulusa lub coś w tym stylu, druid ma kilka maczug.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Jun 2 2005, 04:22 PM napisał

To oczywiste, że każda postać ma co innego. Zabójczyni natalię i bartuci, barbarzyńca dziadka, amazonka wf+storm lub burkę, nekromanta kręgopruja, czarka okulusa lub coś w tym stylu, druid ma kilka maczug.

[post="32801"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


synu... Ty wogóle grałeś w d2? Assa nosi chaos albo venoma albo fury... ale kto jej zabroni nosić botd ba XD. Wiesz jak to wymiata? Baba jesli jush coś ma dygać to w najgorszym razie ccb jakis ludzki... botd lub doom wymiata. WF+storm? Ciekawe połączenie XD. Może eth upg. tits+storm a na bow to botd hb jakiś. Sorc to doom albo hoto. Ocu to syf tera. Dudu nie ma maczug tylko hoto/doom lub botd zalezy czy fight czy ele -_-.
Odpowiedz
Po pierwsze:

Cytat

WF+storm? Ciekawe połączenie XD

wiesz co to jest drugi zestaw broni???
Po drugie:
Grałem w Diablo2 w patch 1.10 krótko, bo to ..... I może na tym co jest w nim to się nie znam, ale kiedyś to było dobre(przed erą dupowania i cheaterstwa).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Jun 3 2005, 01:19 PM napisał

Po pierwsze:
wiesz co to jest drugi zestaw broni???

[post="32827"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tak się składa, że wiem ale wyraziłeś sie nieprecyzyjnie (wf i sam storm w 2 łapie? Może chociaż krótki miecz? -_-). Skoro mnie poucza się za używanie skrótów typu ba czemu Ty nie wyrażasz sie precyzyjnie? -_-
A tak btw wf to śmieć =)
Odpowiedz
Topory rzadza!! :D


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Oczywiście Włócznie. Dlaczego ? jest tyle włóczni dla amazonki, które rzucają ,np. lodowy pocisk we wroga i to z dużymi obrażeniami, ale niestety mają ograniczoną ilość
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...