Piłka Nożna- ogólnie

A kiedy następny mecz?
Odpowiedz
14.11.2012 Gdańsk Polska-Urugwaj
6.02.2013 Dublin Irlandia - Polska
Lady Sylvanas Windrunner




Lordaeron belongs to the Forsaken - always and
forever.





http://eu.battle.net/...Gartris/simple


Szukaj tego co jest tak ważne, że życie bez tego, staje się niewyraźne. Znalazłeś?

Odpowiedz
Szczerze mu współczuję, bardzo dużo ryzykuje podejmując się tej funkcji, jego duże poparcie społeczne powoduje że ciążą na nim duże oczekiwania, a prawda jest taka, że on i tak będzie zależny od całej grupy ludzi, którzy są we władzach PZPN'u od lat.

Odpowiedz
Cieszmy się tylko, że ŁZPN nie stał się PZPN i pan Potok odpłynął skąd przybył (to akurat mnie nie cieszy).
Odpowiedz
Ja czekam na oficjalne składy, nie wiadomo jakie jest podejście Fornalika do tego meczu, mówiło się że będzie chciał testować młodych piłkarzy, na to byłby lepszy mecz ze słabszym rywalem, jeżeli postawi na podstawowy skład to mecz może być wyrównany, na remis, motywacja polaków będzie większa niż urusów, przy składzie bardziej eksperymentalnym stawiałbym na zwycięstwo Urugwaju.

Odpowiedz
Ja myślę, że zwycięstwo Urugwaju (kurs 2.60 ) jest pewne w 80%. Warto zaryzykować. Ale jak nie wsiądzie, to chyba będę głodował przez listopad ;p

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Mam nadzieje, ze przynajmniej zremisujemy z Urugwajem, bo wygrac to na 70% ( WEDŁUG MNIE ) nie wygramy! Chocież iskra wciąż się tli...





Jak bym miał obstawiac to 2:2 remis!
Odpowiedz
W meczach towarzyskich szanse na niespodziewany wynik są większe, dlatego nie wykluczam remisu a nawet zwycięstwa Polski, choć najbardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Urugwaju (choć 80% bym nie dał).

Odpowiedz
Urusi przyjechali w najmocniejszym składzie, nie ma tylko Forlana, ale on ostatnio gra piach. My, jak zwykle, nie mamy lewej obrony, kontuzja wykluczyła Wawrzyniaka. Suarez i/lub Cavani będą mogli poszaleć

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Urugwaj jak każdy zespół z Ameryki Południowej, mecz towarzyskie gra na 100%. Także z ich strony będzie pełne zaangażowanie. Moim zdaniem moglibyśmy grać 2 napastnikami. Sobiach z przodku, RObert, na szpicy.

Dobrze że Obraniak i Meirzejewski strzelili w tej kolejce bo są w gazie.

Ja bym dawał taki skłąd.

Tytoń - Komorowski , Glik, Wasilweski, Piszczek - Grosicki, Obraniak, Mierzejewski, Błaszczykowski - Lewandowaski, Sobiech.

W przewriw bym za jednego z napastinków dał Teodorczyka, za Komorowskiego, Jędrzejczyka, a w środku 2 zmieny, w zależności kto co zagra to Wszołka i Krychowniaka.

W 60 za drugiego napastnika bym dał Milika.
Lady Sylvanas Windrunner




Lordaeron belongs to the Forsaken - always and
forever.





http://eu.battle.net/...Gartris/simple


Szukaj tego co jest tak ważne, że życie bez tego, staje się niewyraźne. Znalazłeś?

Odpowiedz
No z takim zestawieniem to życzę powodzenia, 4 ofensywnych pomocników i 2 napastników? 3:0 dla Urugwaju by się szykowało.

Odpowiedz
A co ty taki pesymista? Piłka jest nieprzewidywalna.. Mamy 20-30% na wygraną.

[Dodano po 2 godzinach]

Uhhhhhh!!! Tego się nie spodziewałem nawet po Polakach! Ale że samobój... szkoda gadać. Oby w drugiej połowie było lepiej, to może zremisujemy 2:2 tak jak mówiłem, ale to tylko marzenia. A ja się łudziłem, że wygramy, co za wstyd!!!
Odpowiedz
A jak mamy grać? Zakończmy ere defensywy, bo lepiej wygrać 6-5 niż przegrać 0-1, ciałajac cały czas remis.

Obraniak piękny gol, tyle o ty m meczu, każdy z piłkarzy się nie pokazał.

Ps. Kolejny mecz w Turcji w grudniu z Macedonią.
Lady Sylvanas Windrunner




Lordaeron belongs to the Forsaken - always and
forever.





http://eu.battle.net/...Gartris/simple


Szukaj tego co jest tak ważne, że życie bez tego, staje się niewyraźne. Znalazłeś?

Odpowiedz
Jako że rok się kończy, postanowiłem zrobić subiektywną listę 3 najlepszych bramek 2012 roku.

Miejsce 3

Zlatan Ibrahimovic
Cóż, tutaj pozostanę trochę mainstremowy, bo ta bramka już została uznana golem stulecia. Dla mnie ona takowym nie jest, jednak trzeba przyznać, że daje radę.



Miejsce 2

Phillipe Mexes

Kolejny gol przewrotką, według mnie bardziej urzekający.



Miejsce 1

Gareth Bale

Przyznam, że zawsze miałem problem z uderzeniami głową. Ten jednak zawodnik opanował tą sztukę do perfekcji. Dziwne, ze oglądając ten filmik tak z 20 raz, zaczyna boleć mnie głowa...
http://www.youtube.com/watch?v=qeZzexnGJYY
Odpowiedz
Zlatan śliczny, ale gol roku trafił się w futsalu Oczywiście Falcao



A poza tym, dorzucę od siebie:

SPOILER


oraz:





[Dodano po 8 dniach]



Tak odnośnie kolejnego historycznego wyczynu

[Dodano po 2 miesiącach]

Barca 4 : O Milan



CAMPEOOONES! CAPMEOOOOONESSS!!!!
Odpowiedz
Po tym co ostatnio barca pokazywała nie wierzyłem że się podniesie, a jednak zrobili to w takim stylu, że gdyby grali tego dnia z realem, o porażce nie byłoby mowy!

Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...