[Diablo] v.1.10 rewolucja czy leworucja?

jak wam sie podoba 1.10.. wszyscy czekali na niego z utęskieniem.. sam nie mogłem sie doczekac tych wspaniałych rzeczy - synergie, nowe unikaty, trudniejsza rozgrywka, ladder etc etc etc... zapowiadało się pięknie... ale jest jedno co w moich oczach stawia 1.10 niżej niż 1.09...

a są to.. krowy...

w 1.09 mordowało sie biedne zwierzatka bez wytchnienia - tam było najwięcej expa.. teraz są baalruny... ale baale są za szybkie to raz... a po 2 nie trzeba ''openera''.. co powoduje że nie ma baali narodowych... na Pol-hc dawniej chodziło sie całym kanałem na krowy... gra krowa01//pl była prawie non stop aktywna... grałem wtedy zealotem - pal z fana i zealem... musze przyznać ze najlepiej mi się wtedy grało... grałem z takimi ludźmi z pol-hc jak *HW-Sacra *Szelest (nie nie zabiłeś mnie ) *Hc-Mysza *Hc-Rasta *KaZeroTe *Dib_Hc i tak dalej... jak amki z windforcami kłóciły się z którą mam chodzić (fana dawał 36% ias co przy multi-shocie było rewelacyjną sprawą - kosmos normalnie)

teraz tego nie ma... kanałowego chodzenia na baale.. przykre...
Odpowiedz
Noo ale synergie są miodzik- pozwalają na tworzenie ładnych nowych taktyk i jednocześnie nie ma zdlonosci "całkiem do dupy", bo zawsze gdy się nieprzydają to posłużą jako synergia do czegoś lepsiejszego. :mrgreen:
Pozatym wyrównano szanse postaci na duelach- przedtem nekromanci szans nie mieli, teraz radzą sobie bardzo sprawnie.
No i kilka nowych itemków [dobrze że są teraz po 4 złote przedmioty specjalne dla klasy] i zdaje się słów runicznych.
Ogólnie myśle że patch 1.10 to powolna ewolucja ku lepszemu Diablo. :wink:
Odrzuć kajdany społecznych wymogów, Poczuj wolno¶ć, zabijaj wrogów
Twej duszy, co tak długo więziona, Pragnie być nareszcie uwolniona
Niech Twe ciało z letargu obudzi się, Zmysły otępiałe znów mog± wyostrzyć się
Wróć do swej prawdziwej, dzikiej natury, Zawyj do księżyca, zerwij wi±ż±ce Cię sznury.
Odpowiedz
Mi się patch 1.10 nie podoba(przestałem grać w Diablo po nim). Jest kilka nowych rzeczy, które mi nie odpowiadają, a zwłaszcza brak możliwości zdobywania doświadczenia będąc w czyjejś drużynie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
1.10 jest zdecydowanie lepszym patchem od 1.09. Poprawia wiele błędów jak np. bug ze starymi, wprowadza nadziały lvl czyli gdzie od kiedy warto biegać no i daje o wiele wiecej możliwości jesli chodzi o schemat rozwoju postaci. W 1.09 necro można było mieć na novę, ducha, cursa i golema wymastahowanego (na przykład) a teraz albo ciuciu albo papu.
Co do cBN, na którym gram jush x lat ... Jest tragedia. Pogłębiły sie różnice pomiędzy bogatymi i biednymi (nie wierzysz? idź na duelki), no i zlamowano najważniejsze umiejętności jak tele czy bo przez co niektóre postacie stały się słabsze. Zdecydowanierewolucja
Odpowiedz
← Inne cRPGi

v.1.10 rewolucja czy leworucja? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...