Błędy

Nazina nie bij , ale jeszcze jedno. Dałoby się zlikwidować tą informację, gdy chcesz zobaczyć nowe posty, mówiącą, że trzeba odczekać 20 sekund. Niektóre posty są naprawdę tak ambitne, że ich przeczytanie nie zajmuje więcej niż 5 sekund .

Ps. Mógłbyś zwiększyć trochę liczbę znaków jakie pokazywane są w tytule screena w galerii ?

Ps2. Brakuje mi emotinokni z językiem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A jednak. Myslałem, że to koniec... No nie patrz tak na to . To: < Next Newest image / Next Oldest Image > w galerii zdaje się w ogóle nie działać. I mam pytanie. Po co są te oceny przy screenkach, skoro i tak ich nigdzie nie wyświetla?

Ps. Tej, kótra na królestwie pojawaiła się przy " : p " (ale nie przy " : P ").

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Z tym (< Next Newest image / Next Oldest Image >) to jest tak dziwnie bo to działa, ale nie tak jak myślimy , to działa na takiej zasadzie że szuka zdjęć oznaczonych jako nie oglądane
co do ocen to się gdzieś pewnie wyśtietlają
hmm... żebym to pamiętał, jeśli była w Królestwie to zapewne po klknięciu na pokaz wszystkie gdzieś jest jeśli odnajdziesz to zmienie żeby się tak pojawiało :]
Odpowiedz
:003: - to o tą mi chodziło ;].

Użytkownik Nazin napisał

co do ocen to się gdzieś pewnie wyśtietlają

Czy to była sugestia, żebym dokładniej poszukał, czy sam nie wiesz gdzie ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Teraz moja kolej trochę pozrzędzić Czy można dodać w Galerii-Inne Gry opis z jakiej to gry pochodzi. Tak jak w Królestwie? No to na razie wszystko Ale jak coś znajdę to na pewno tu napiszę :new_asthanos:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja mam taki mały problem... Mianowcie, jeśli dostaję PM od kogoś w momencie, gdy jestem nieaktywna, nie wyskakuje mi żadna informacja ani liczba otrzymanych wiadomości, ciągle wisi zero.
Plus - nawet jeśli dostaję info, to na liczniku nie ma nowych pm. Prawdę mówiąc, rzadko zaglądam do skrzynki, a tylko tam jest cokolwiek oznaczone. Jest to kwestia skina, czy jeszcze coś innego?
Pozdrawiam.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Mała sugestia Nazin. Automatyczny kolor sygnaturki na Gothic Labirynth jest granatowy. Proponowałbym to zmienic bo wcale go nie widać. Wiem, czepiam się bo można przecież wpisać konkretny kolor, ale po pierwsze nie każdy to potrafi, a po drugie sygnaturka już na każdym skinie będzie tak wyglądać, a np. na BoHeGeHa ładny jest ten szary, a na Night Elves zielony (jesli jest bez kodu koloru wpisana).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ciągle się coś sypie z "Pokaż nowe posty". Często wyrzuca komunikat o floodowaniu albo wypisuje, ze nic nie znaleziono, zmień kryteria szukania...
Odpowiedz
zauważyłem u mnie chyba bląd bo w temacie centrum zamowień graficznych zamowiłem rycerza i przyszedł daje " zapisz obrazek jako" i niby zapisalo usowam swój obecny avart i daję ten zamowiony i ciagle mi wyskakuje ten wcześniejszy co to jest????
Odpowiedz
Ja miałem ten sam problem jak wrzucałem avek z kompa. Ładowałem nowy, ale w miejscu avatara widniał stary, tylko, że w rozmiarach nowego. Dopiero jak wrzuciłem na ImageShacka to było normalnie. Albo jak wszyscy mówili, że Ola ma nowy avek (Atomówkę ) to ja widziałem nadal tego starego (starego w sensie wcześniejszego) anioła, tylko, że w rozmiarach atomówki. Jak odświeżyłem stronę to było już ok.

ps.Ja widzę na Twoim avku tego nowego rycerza.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Panowie, Panowie. Deunan tłumaczyła jak do cepa... wciśnijcie F5, a grafiki się odświeżą. Nie wiem, chyba postów nie czytacie ;p.

Chociaż z drugiej strony wcześniej takich problemów nie było. Ciekawe czego może to być wina...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nazin, ostatnio pisze mi na "Szocie" ;p, że nie mam uprawnień, żeby z niego kozystać i nic nie widać. Rozmawiałem z Vamirem, ma to samo, a Angela mówiła, że też już raz cosik takiego miała. Chyba jakiś upierdliwy błąd. Jak będziesz miał czas, to looknij no na to ;].

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ha ! A ja myśałem, że spełniły się groźby adminów i modków i zablokowali SB ;p Jak widać moja hipoteza się nie sprawdziła :mrgreen:
Odpowiedz
Nazina to co z tym SB, bo u mnie też nie działa (podejrzewam, że u wszystkich jest tak samo)


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...