[IWD2] Łowca

Witam, mam pewien problem, chcialbym miec lowce w swojej druzynie ale niemam pojecia jakich wziasc wrogow rasowych. Kiedys gralem w ID2 ale to bylo dawno i nie pamietam jaki rasy pojawialy sie najczesciej i byly najmocniejsze. Mam nadzieje ze mi pomozecie, z gory dzieki
Odpowiedz
Też grałem dawno temu. Weź orków, na pewno nie zaszkodzi a z tego co pamiętam to były kilka ciężkich momentów z nimi.
Odpowiedz
Orkowe pojawiają się praktycznie tylko w pierwszym rozdziale, w/g mnie najlepsi wrogowie to (kolejność losowa): nieumarli, trole i od nich warto zacząć wybierać wrogów (pojawiają się praktycznie w każdym rozdziale), później można ewentualnie wybrać coś z pakietu przybysze/youan-ti/smoki, chociaż bonusy będą już raczej słabe, najważniejsi są pierwsi dwaj-trzej wrogowie i trzeba wybrać ich ostrożnie.
Odpowiedz
Ja podam kolejnność wyboru po prostu tak ja brałem chociaż to tak jak wiele innych żeczy w tej grze to kwestia gustu. No więc tak
1. Zmiennokształtni/Spotykamy ich nawet niemało w rozdziale 1, są nimi np: szczurołaki i Borsukołaki a w prologu też jest jeden sobowtórak i póżniej też się zdarzają.
2.Driderzy/na dugiego wroga troche za wcześnie wiem, ale według mnie warto poczekać bo są dosyć irytujący a w podmroku napotykamy ich optymalną ilośc.
3.Yan-ti/bo łowca powinien awansować w odpowiednim momencie i ogólnie warto.
A Najwiękrzym plusem tego całego układu jest to że postać bedzie klimatyczna bo wszyscy jego wrogowie są w jakiś sposób mieszańcami.
Mnie to nawet zainspirowało do napisania mu własnej biografi.Pozdrawiam.
Odpowiedz
No cóż ja bym ci polecał nieumarłych. Potem i tak co cztery poziomy dostajesz kolejnego wroga rasowego, a premia do poprzedniego zwiększa się o jeden. A nieumarły apokaliptyczny strażnik to kawał skórkowańca.
Odpowiedz
Skoro juz o nim mowa ( bo nie chce zakladac nowego tematu) To łowca moze dac dwie kropeczki w ł€k. A wojownik moze 3 czy tez tylko 2??
Odpowiedz
Łowca może dać 2 punkty w łuk, ale gdy doda 4 poziomy wojownika to będzie mógł dać 3 punkt w łuki.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia piątek, 16 listopada 2012, 20:19 napisał

No cóż ja bym ci polecał nieumarłych. Potem i tak co cztery poziomy dostajesz kolejnego wroga rasowego, a premia do poprzedniego zwiększa się o jeden. A nieumarły apokaliptyczny strażnik to kawał skórkowańca.



Właściwie to co 5 poziomów. A co do wyboru kto ma być wrogiem rasowym to jest naprawdę trudno. Jako 2 lub 3 wroga polecam driderów i smoki, jako 1 to nieumarłych. A co do wyboru orków to raczej odradzam, aż tacy trudni to nie są.
Odpowiedz
← Icewind Dale

Łowca - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...