[Sacred] PRzęklęty skarb czy jakoś tak :/

Gram sobie w Sacreda i dostaję takie zadanie gdzie trzeba odzyskać jakiś tam przedmiot dla elfki. Przeszukuję wszystko jak trzeba znajduję potrzebną rzecz i zająłem się dokończeniem przeszukiwania pomieszczenia. Znalazłem przeklęty skarb czy coś podobnego. Zapisałem nową grę (żeby być bardziej pewnym co do gry) i wziąłem skarb. Teraz gdy wykonywałem zadania to nie dostawałem żadnego doświadczenia, za zabijanie potworków tak, ale gdy rozmawiam i mówię że przyniosałem coś tam to nic Do tego z rozpędu zapisałem gre tam gdzie miałem przed zabraniem skarbu. Nie wiem czy to mój wymysł i trafiłem na zadnia za które nie dostaje się doświadczenia ale wątpię. Czy spotkaliście się z takim skarbem? Czy można temu jakoś zaradzić?
Odpowiedz
O Sacredzie chodzą legendy jeśli chodzi o bugi... Może być ciężko, spóbuj popatchować może to coś pomoże.
Odpowiedz
Ale to raczej nie jest bug, bo ten skarb się nazywał Przeklęty Skarb. Coś czułem że coś to może zrobić, ale żeby odrazu brak doświadczenia za takie coś? Nie wiem, najwyżej będę czerpać doświadczenie z potworków i to mi chyba wystarczy. A spotkał się ktoś kiedyś z takim skarbem?
Odpowiedz
Gdzie tam:P Zrób tak jak poradził Ekhtelion patcha najnowszego ściągnij, bo wiadomo że gra Sacred to jeden wielki bug (ale gra się fajnie).
Odpowiedz
Podejżewam, ze chodzi ci o quest w Wolfdale, tym małym miasteczku na północy Baronii DelMordreyego. Osobiście nie znalazłem nic takiego w grze.Znajdywałem tylko przedmiot przeznaczenia i to wszystko. Pod względem bugów Sacred wyprzedza każdą grę. Pache bardzo polecane....
Odpowiedz
Przeklęty skarb znajduję się obok smoka w Alkazaba noc Draco ;p Ja go wziołem i nadal mi leciało doświadczenie. A na stronkach o Sacredzie nie piszą o żadnym negatywnym znaczeniu tego skarbu......
Odpowiedz
Ja mialem podobna akcje w braverock castle ze mialem kolesiowi przyprowadzic swinie i idzie za mna ide do niego gadam z nim a on mowi ze swinia czeka tam i zebym po nią szedl jak jest za mna
Odpowiedz
← Inne cRPGi

PRzęklęty skarb czy jakoś tak :/ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...