[Diablo] Co się dzieje z CBN

Sytuacja jest tam po prostu tragicza wszędzie są cheaterzy, duperzy, wszyscy używają nielegalnych programów jak boty czy maphack Echhhhhhhhhh............ i cierpią na tym uczciwy gracze (w tym ja) którzy nie mogą już tego wytrzymać i odkładają Diablo 2 oczekując restartu ladder, który i tak nigdy nie nadejdzie bo Blizzard już olał D2. Ma teraz nową kurę znoszącą złote jaja czyli WOW

CBN powoli umiera ;(
Odpowiedz
Też tak myślę. Po wprowadzeniu patcha 1.10 przestałem grać w Diablo, a mój kolega po 4 latach gry, po patchu przestał po pół roku(trochę się zdziwiłem). Na duperów jest prosty sposób, a botów używa ponad połowa(w tym mój kolega ). Ja tam wolałem tego nie używać, bo są bany kont. Wogóle Daiblo się pogorszyło po patchu 1.10
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Cytat

Ja tam wolałem tego nie używać, bo są bany kont.


Jeżeli już ktoś kto oszukuje dostanie bana (święto narodowe ), to "śmiech na sali"...... na jeden dzień. Póżniej do woli może oszukiwać tak jak wcześniej Cóż historia lubi się powtarzać, to samo było i z resztą jest z Diablo I Dobrze, że przynajmniej w War 3: FT karzą cheaterów półrocznym banem na cd-key
Odpowiedz
Sam chciałem raz zacheatować, ale sumienie mi jakoś nie pozwalało... Prawdemówiąc, to nawet na singlu nudno jest z kodami - przecież cRPG = rozwijanie postaci na regułach twórców, a inne nawet dla zaawansowanych cheaterów zrobią się w końcu nudne i tak to leci w kółko...
Ps. Najbardziej mnie zdziwiła czarodziejka, która sprytnie biegała po naszych zwłokach (duele to były) i zbierała kasę, uszy , i doświadczenie, bo jakiś debil przyjął ją do drużyny... A że słaba to my dżentelmeni nie zaatakowaliśmy... Nie chodzi mi tu więc o cheatowanie, ale o spryt, i tym bynajmniej się kierujcie.
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Co się dzieje z CBN - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...