Komentarze do sesji

W tym temacie każdy, kto śledzi wysiłki naszych turniejowiczów (z nimi włącznie) może oceniać, podpowiadać i komentować ich efekty, stwarzając tym samym okazję jury redakcyjnemu do nagrodzenia szczególnie ciekawych wypowiedzi. Nawet jeśli nie zdecydowaliście się na czynny udział w turnieju, trudno o lepszą okazję do zyskania czegoś sensownego za to, że coś się Wam podoba lub nie. Komentujcie zatem, nie szczędźcie cukru i ognia graczom i MG

Dla tych, którzy wolą komentować konkretne sesje w konkretnie przeznaczonych dla nich tematach:

Sesja Hassana - http://forum.gexe.pl/...rganizatorium/\
Sesja Krixa - http://forum.gexe.pl/...98#entry326798
Odpowiedz
To ja od razu zamarudzę, że mogłem wstawić tylko jeden tag media do postu, a miałem trzy youtuby do wstawienia. Więcej tagów media dla MG!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To wstawiaj tak, jak inni, jako wideo podlinkowane pod nazwę, a nie marudzisz
Odpowiedz
Ale tagi media są fajniejsze!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
No to mamy pierwsze posty i już coś wiadomo. Krix leci największą możliwą klasyką (całe "Night City 2020" leży gdzieś u mnie na półce w wielkim segregatorze, jako pożółkłe już kserówki w koszulkach), Ven chyba również, choć tu gram, więc chwilowo nie podglądam, Iluandar ambitnie jak cholera prowadzi "rdzawe" Neuro, a Hassan sam nie wie, co robi, ale zapowiada się fajnie
Odpowiedz
Dzięki Wiktul.

Ja doskonale wiem co robię! Lecz pozorny chaos to mój kamuflaż.

A NIECH CIĘ PRZEZ CIEBIE STRACIŁEM KAMUFLAŻ.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Jeżeli o mnie chodzi to podoba mi się fakt, że pojawiły się podkłady dźwiękowe (choć ten w mojej sesji mnie trochę przeraził). To co Hassan rzucił usiebie pięknie się wpasowało i to duży plus. Mnie się takie bajerki podobają.

Nie wiem też czy Iluandar dobrze zrobił decydując się na full mechanike neuro. Osobiście nie sądzę aby to był dobry pomysł, gdyż patrzenie w cyferki może zasłonić samą rozgrywkę fabularną. Kto wie, może to jednak wyjdzie. Takie są moje pierwsze wrażenia. To mówiłem ja, Jenot.
Odpowiedz
Już lepiej z muzyką? Potrzebowałem czegoś dziwnego jako budzik. Przy znienawidzonych budzikach łatwiej się wstaje.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Ale nie mówię, że tamto było złe. Bylo w klimacie itp. Mnie tylko jako człowieka przeraziło bo nie slucham tego typu pieśni. To samo tyczy się z drugą melodią w mojej sesji, ale ta mnie powaliła na kolana. Uwielbiam ją!
Odpowiedz
Wierz mi na słowo, też mam problem z tym. Odnajdywanie czegokolwiek jest obecnie problematyczne ale ciesze się, że do przodu. Miłej zabawy dalej.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Co do pomysłu Iluandara, to zawsze jest strasznie trudne i ambitne rozwiązanie, które choćby z tego względu należy docenić
Odpowiedz
Sądzę, że świetnie się sprawdza gdy mamy ludzi opanowanych w systemowym graniu. Gdzie te wszystkie oznaczenia i skróty łatwo wychwycić. Tak na szybko się przygotować to może być trudne. Ja zaglądając tylko w te wszystkie oznaczenia zdolności miałem zawrót głowy, a od lat gram w różne systemy. Dla tego podziw też dla graczy, którzy dali rade jakoś to ogarnąć.
Sądzę mimo to, że może wyjść ładnie, ostatecznie cała kwestia rzutów pozostaje na końcu internetu należącego do Iluandara. Reszta zależy od opisów które będą manifestacją kości.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Mi też to tak średnio podchodzi, może głównie dlatego, że przez to, że w sesji jest mechanika musiałem z niej zrezygnować. W świetle tego, że prowadzę własną sesję i mam jeszcze sporo obowiązków poza turniejem, nie mam zwyczajnie czasu by opanować mechanikę (nie mówiąc już o świecie, który też znam tylko z żartów na półtrzeźwo nad karcianką podczas zeszłego sylwestra), tak by czuć się swobodnie - a gramy turniej, więc oprócz dobrej zabawy powinniśmy starać się wypaść jak najlepiej.
No ale sam pomysł jest ambitny i mimo, że póki co turki wyglądają jak bloki tekstu śledzę z umiarkowaną ciekawością. Trzymam też kciuki za fajną realizację tej koncepcji.

Co mi się natomiast bardzo podoba, to sesja Krixa - mimo, z tego co rozumiem - podręcznikowego podejścia do realiów, pojawia się tam fajna wizja i fajny, dystopijny klimacik. No i zdobył me serce dobrą nutą na wejście, a to zawsze plus.

Ven prowadzi typowe fantasy i mam nadzieję, że uraczy nas świetną przygodą - czasami sprawdzone sposoby są najlepsze. Wszak nic nie pobije klasyki.

Fajnie, że rozkręcają się komentarze - mam nadzieję, że tutaj frekwencja nam dopisze, natomiast ja sam o graczach i podobających mi się kreacjach postaci napiszę, gdy już trochę pogramy.

Jest fajnie!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Cytat

Fajnie, że rozkręcają się komentarze - mam nadzieję, że tutaj frekwencja nam dopisze, natomiast ja sam o graczach i podobających mi się kreacjach postaci napiszę, gdy już trochę pogramy.


Też mam nadzieję, że w końcu znajdę czas na przejrzenie tych wszystkich sesji i też jakoś pokomentować.
Odpowiedz
Linki do filmików mi się wyświetlają miast pojawiać się jako filmiki właśnie. Jakieś porady? Wcześniej ładnie wszystko szło, to z dziś problem.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Pewnie Hassan wstawia same linki.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nie, jak tworze posty dla swoich owieczek to nie pojawiają się filmiki. Cieszy mnie, że Hassan ma też problem (przepraszam cię), dzięki temu wiem, że to nie mój błąd.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Z tego co ogarnąłem tag media nie działa, jak wstawia się dwa filmiki w rzędzie (albo po prostu po sobie?) - jeśli wstawia się je w różnych miejscach postu, jest okej.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Się muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się gra z Krixem. Pierwszy raz w sumie jakoś wyjątkowo płynnie mi idzie odpisywanie na PBFie.
Odpowiedz
Dziękuje. Przyznam tu skrycie, że najbardziej z tobą bałem się grać. Twoja koncepcja wymagała zagłębienia się w część tego settingu którą mało znam i średnio za nią przepadam, ale sądzę że mamy dobrą zabawę. Przy okazji też chwalę cię Ati, że bardzo dobrze się wpasowałaś i odnalazłaś w tym, dzięki tobie staram się pogłębić to wszystko. Ale mi tu nie spoczywaj przypadkiem na laurach tylko walcz twardo. Sobie podbijemy morale po całym tym turnieju.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Komentarze do sesji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...