Zapisy na turniej Herosów 3

W ramach naszych dziewiątych urodzin postanowiliśmy zorganizować turniej w Herosów 3 Postanowiliśmy lub też postanowiliście, bo w tej http://gexe.pl/ankiet...turnieju-z-gry ankiecie aż 50 osób wytypowało ten tytuł. Liczę więc, że zgłosi się przynajmniej 50 chętnych do gry.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku włącznie, wstępny termin rozegrania turnieju to sobota i niedziela. Jeżeli chętni nie dopiszą lub pojawią się inne problemy techniczno-organizacyjne, wówczas przedłużymy zapisy do innego dogodnego terminu, ale na to się nie nastawiajmy. Zgłaszajcie się więc

Co do szczegółów turnieju - rozmiaru map, ilości graczy, czasu trwania tury, warunków zwycięstwa i innych dodatkowych zasad wypowiem się wtedy, gdy zgłosi się Was wystarczająco dużo, by mieć jakieś ogólne pojęcie o tych właśnie kwestiach, bo to od ilości graczy w oczywisty sposób one zależą. Wiadomo, że granie w Herosów po sieci bywa problematyczne, w różnym stopniu zależnie od wybieranego programu. Dlatego też zgłaszając się możecie proponować używany przez siebie program, jeśli macie taki (np. GameRanger, Hamachi itd.) - im więcej szczegółów, tym lepiej.

Jeśli turniej się uda i zgłosi się odpowiednio wielu graczy, można liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe
Odpowiedz
Chętnie popykałbym w tym turnieju, ale nie mam HoMM3. Czy GameRanger umożliwia grę sieciową bez względu na to, czy posiada się zainstalowaną grę?
(pytanie może wydawać się durne, ale w rzeczywistości takim nie jest!)
Odpowiedz
Musisz mieć grę zainstalowaną na komputerze, nie musisz mieć płyty z grą, by grać.
Odpowiedz
Chętny jestem(chociaż jak wygram, to będzie śmiesznie ). Platforma mi obojętna.
Odpowiedz
A to jest kuszące muszę przyznać. Nie grałem dawno jak cholera co prawda, ale warto by wrócić do starych czasów ; p
Odpowiedz
Jeśli ogarnę sprawy techniczne (Hirołsy mi się same wyłączają co jakiś czas ;p), to chętnie
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Zapisy na turniej Herosów 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...