[BGII] Czcionka w BG2

W sumie, krótka piłka - potrzebuję czcionki z logu wydarzeń do BG2, czyli stąd:



Najlepiej jeszcze, żeby miała polskie znaki. Ktokolwiek zna nazwę, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, temu przybiję piątkę, tylko niech się tą wiedzą podzieli.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To też wiem - zależy mi na .ttfie albo .otfie, już gotowym do użycia pliku czcionki. W ten sposób muszę robić czcionkę sam, ale zależy mi na gotowcu.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To nie jest czcionka, której szukam.

Gdyby to było takie proste, ten temat by nie powstał.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Zapytałem o tę czcionkę na forum CoB - muszę przyznać, że odpowiedź nie jest zachwycająca, tj. raczej gotowca się nie znajdzie...


PS Sorry, że dopiero teraz zalinkowałem, ale choroba mnie dopadła i ze łba mi wyleciało

PPS Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu, że użyłem waszego screena (zwłaszcza Ty Cruelsufferer, w końcu to on oberwał ognistą kulą )
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ja nie mam pretensji - po to właśnie był screen, żeby wszyscy wiedzieli o jaką czcionkę chodzi.

Właśnie z tym leży pies pogrzebany; wątpię, żeby robili fonta od zera, bo to za dużo roboty przy łatwo dostępnych gotowcach. Myślałem cichcem, że wypłynie ta czcionka przy okazji premiery EE, ale muszę chyba pogodzić się z roczarowaniem.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Baldur's Gate

Czcionka w BG2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...