Wszystkiego najlepszego...

To i ja dorzucę swoje skromne życzenia. Lavo to jeden z pierwszych wojowników o wolność Fae - uczestnik tak zwanej "Bitwy na błoto"

Sto lat, chłopie!

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Najlepsze życzenia dla Tokara, człowieka instytucji, i prawdziwego chryzostoma. Może wpadniesz do nas na jubileusz?

Odpowiedz
Dołączam się do życzeń (choć do 8 grudnia zostało jeszcze ok. 40 minut , ale to nic nie szkodzi) - wszystkiego najlepszego, Tokar!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Najlepszego Tokar... ja napisałem jak należy, terminowo

Odpowiedz
Dołączam się do życzeń. Najlepszego!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Naszemu ulubionemu towarzyszowi nieustanne



Tyle lat ile przyjemności i tyle przyjemności ile kobiet je zapewniających
Odpowiedz
Spóźnione, ale mam nadzieję że nie szkodzi: NAJLEPSZEGO
Odpowiedz
Wszego dobrego Tokar. Masy przyjemności z życia i takie tam. Niech moc będzie z tobą.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Niech Starzy i Nowi bogowie mają Cię w opiece!
Odpowiedz
To i ja się dorzucę do życzeń - tego, co najlepsze!
Odpowiedz
Najlepsze życzenia dla zasłużonego członka redakcji

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Spóźnione najlepsze życzenia dla Tokara. Wybacz skromnemu władcy cienia to niedopatrzenie
Odpowiedz
Najlepszego samemu GE
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Jeźdźca Apokalipsy - cobyś nie musiał za szybko stawić się do pracy i zrobić generalnej rozpierduchy
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...