[TESIII] Jak zdobyć Miecz Umbry?

Miecz Umbry jest koło Suran (po prawej stronie Suran) a pilnuje go wypakowany :lol: ork pokonać go na początku gry jest trudno ale ja otkryłem sposup trzeba kupić miecz paraliżu i pełno broni zadających obrażeń od ognia itp. agdy zabijemy orka mażna iść do twierdzy smutku (w tribunal) i sprzedać d2o muzeum za 30 000 złota < .
mam taka mala uwage moglbys zwracac uwage na to jak piszesz ? bo widzac to nic tylko sobie zyly podciac... a co do tego orka to latwiej jest kupic luk+sporo strzal wyjsc na skalke ktora znajduje sie za jego plecami i go bezstresowo zabic.
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
No tak mażna zabić go z łuku ale wtedy nie wykonasz jego misji. A co do błędów to sorki
pozatym ile trzeba by bylo sie nameczyc aby wogule trafic takim lukiem, np. ja nigdy w morku sie nie uczylem strzelac z luku wiec aby gozabic tym sposobem musialbym stac DUZO czasu.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
ja troche z łuku się bawie (bo w końcu leśny elf jestem) ole ogulnie wale z miecz
hmmm...ja tam mialem miecz Zgube Maga i Go rozwalilem ciachajac jak popadnie.....po co sie meczyc lukiem?? wysatrczy miec troche miksturek leczenia (ja zuzylem 1) i po klopocie.......
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...