[TESIII] Najsilniejszy miecz w grze

Cytat

Złota i ksiacia deadr też??

Bez obrazy, ale to lamuchy :wink:

Cytat

I co z tego? Nikt nie ma tyle kasy, zeby kupic zwykly ebonowy miecz...

a ile to kosztuje ten ebonowy miecz... bo ja zaryzykował bym stwierdzenie że mam tyle kasy XD

Hmm... w sumie nie słyszałem o tej katanie... ale nie omiszkam jeszcze dzisiaj sprawdzić statystyki onej broni... zaintrygowaliście mnie XD

A co do Bloodmoona... jest co prawda nieco trudniejszy niż podstawka, ale i tak nie nastręcza żadnych problemów... W sumie przychodzą mi do głowy tylko 2 miejsca gdzie można zginąć - w sali tronowej i w komnacie Almelexii, ale obie lokacje pochodza z Tribunala.

Co do deadrycznego toporka - najlepszą jgo wersją jest ta z przywołania. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale czasami przywołane przedmioty zostają nam w ekwipunku... i w taki właśnie sposób mamy nic nie ważączy deadryczny topór/łuk/miecz o zwiekszonej wytrzymałości (jak mnie pamięć nie myli)... masakra...

A co do enchantingu broni - chyba jedym rozsądnym zaklęciem jest absorbcja zycia... niestety nie przypominam sobie, aby udało mi się tego czaru nauczyć, co jest równoznaczne że nie umagiczniłem broni w taki sposób.

AldaronDeadryczna dai katana i miecz dwóręczny są tak samo silne ale dai katana jest lżejsza ... chyba o 20 pnd. ale sądząc po podanej przez ciebie masie to właśnie ten miecz zakląłes.
Kotek, a katanka, którą zdobyłam od którejś Daedry? Wyglądało to jak katana i było złote, ale gówniane - obrażenia od ognia jakieś miała. Nie mam zainstalowanej gry, więc nie sprawdzę... Moda, który mi zrobiłeś też nie mam, więc wszystkie rzeczy, które miałam w ścianie poszły się walić... Innymi słowy, jestem biedna XD
Yup, to było to Złote Ostrze - teraz pamiętam. Stałam koło skały Katharga chyba z miesiąc i czekałam na ukończenie budowy... Żeby zdobyć samo ostrze, nie trzeba być wampirem, bo ja takowym nigdy nie byłam.
Pozwolę sobie zacytować materiał z http://elderscrolls.cdprojekt.com/ :

Cytat

BŁĘKITNE ZNAMIE

Błękitne znamie jest najlepszym mieczem w grze i można je zdobyć tylko i wyłącznie będąc wampirem. Najpierw trzeba zdobyć Złote ostrze:

1. Udało mi się odnaleźć zatopiony chram Boethiah i porozmawiać z Daedrą. Jest oczywiście rozgniewany, że chram leży od tak dawna w ruinie i życzy sobie, by wzniesiono nowy. Jeżeli zdołam odbudować chram w nagrodę da mi Złote Ostrze, legendarny miecz. Pierwszym niezbędnym pomocnikiem będzie rzeźbiarz.
2. Boethiah mówił do mnie zagadkami, każąc odnaleźć osobę, która zdoła odtworzyć chram: szorstkie dłonie do gładkiego kamienia, rzeźbią skałę miast koci, w Calderze czeka artysta, by dzieło mistrzowskie wykonać.
3. Rzeźbiarz znalazł się w Calderze. To ork imieniem Duma gro-Lag.
4. Zapytany o pomysł odbudowy chramu Boethiaha, Duma gro-Lag zgodził się, że to wspaniałe przedsięwzięcie. Powiedział jednak, że potrzebuje 2000 septimów na materiały oraz informacji o tym, jak powinien wyglądać chram. Duma radzi mi poszukać książki opisującej dawny wygląd chramu. On tymczasem poszuka w okolicy najlepszego miejsca na budowę.
5. Po moim powrocie Duma gro-Lag otrzymał przedmioty niezbędne do odtworzenia chramu Boethiaha. Bardzo palił się do pracy, ale uprzedził mnie, że na jej ukończenie będzie potrzebował kilku tygodni.
6. Duma gro-Lag powiedział mi, że jego praca dobiegła końca, a chram został odbudowany.
7. Wróciliśmy do ukończonego chramu Boethiaha. Daedra był zadowolony z wykonanej pracy i nagrodził mnie Złotym ostrzem, niezwykłym orężem.

Zatopiony chram Boethiaha znajduje się niedaleko Hla Oad na zachód od jaskini Shal pod wodą. Jest to tylko posąg którego głowa leży u jego stóp. Gdy już mamy Złote ostrze to:

1. Musisz stać się wampirem.
2. Porozmawiać z Silironwe w Gildii Magow w Vivec.
3. Silironwe zleca Ci zabicie wampira Shashev'a w Ald-Skar Inn w Ald Ruhn.
4. Po zabiciu Shashev'a wracasz ze wszystkimi przedmiotami do Silironwe (oddajesz klucz Shashev'a).
5. Musisz mieć przy sobie dokładnie 11171 złota by dokonała się magiczna przemiana Złotego ostrza w Błękitne znamie.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Akodo ryu, że niby złota i ksiąze to lamuchy? Moim skromnym zdaniem w podstawce jedne z najsilniejszych deadr. Znajdź silniejsze, mowa tylko o podstawce, w 2 dodatek jeszcze nie grałem, chociaż mam.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
To ze są najsilniejsze wcale nie oznacza że nie są lamuchami...
Powiem to tak - jedno, dwu strzałowiec to lamuch

Oglądnąłem sobie Złote Ostrze i Błękitne znamie... i muszę przyznać że są na prawdę pozytywne... tzn. Złote jest średniackie dmg do 50... ale po ulepszeniu wymiata.
Najsilniejszom broniom w grze jest mlot jakiegos tam boga , mozna go znalesc w muzeum artefaktów w dzielnicy handlowej w twierdzy smutku
po 1 naucz sie gosciu pisac po polsku a po 2 najsilniejsza bronia w grze jest Charyzmer.
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Ja tam nie wiem co jest najsilniejszą bronią w grze, a na pewno nie jest to włócznia więc nie obchodzi mnie to. Ja tam se zakląłem Dwemerową włócznie (pchnięcie 5-21 chyba) żeby zadawała obrażenia od ognia (nie pamiętam, chyba od 15-45), klejnot wsadziłem ze Skrzydlatym Mrokiem (ukradłem taki klejnot tej zaklniaczce w Balmorze 8) ) i moja włócznia ma ładunek 300. Więc według mnie nawet taka włócznia może być najsilniejszą bronią w grze jeśli się da np. odbrażenia od ognia 50-100.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Jeśli chodzi o mnie to broń zależała od rasy którą grałem. Deadryczne rzeczy są najwyższej jakości. Oczywiście gdy porównujemy je z NIE zaklętymi broniami. Np. taki Charyzmer jest ponoć najlepszy ale ja tak nie uważam. Deadryczna dai-katana jest barzdo dobrą bronią dwuręczną. Chociaż ja nigdy nie używam broni dwuręcznych...to przez tarcze. Na ogół robię tak, że mam deadryczną broń po czym zaklinam ją głodem krwi:] (dotyk wampira) i broń posiada absorbcję zdrowia:] Po co ogień czy zimno? Takie marnotrastwo sił życiowch... Nie zaklinałem broni dopóki nie zostawałem wampirem:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Tego młota z muzeum chyba nikt nie jest w stanie uniesc
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Najlepszą (czytaj najwydajniejszą) wg mnie jest Charyzmer, a najsilniejszą Młot (nazwy nie pamiętam) w muzeum artefaktów w Tribunalu, ale jest zbyt ciężki by go podnieść. Można jednak tak zaklnąć sobie zbroję, że doda ci tyle siły ile potrzeba do podniesienia go, niestety aby zaklinać itemy z efektem "na stałe", potrzebny jest kamień duszy z duszą o wartości co najmniej 80 000 czyli dusze Lunatyka (Ascended Sleeper), Złotej świętej (Golden Saint), Dahrk Mezalfa, Staady, Viveka lub Almalexii.
"Kolekcjoner kości stoi przed wami, bada wzrokiem i szuka kolejnego eksponatu"
"Wojownik umiera szybko, jego rodzina wolno i w męczarniach"
"Krew raz przelana będzie płynąć ciągle"

Niezłym mieczem jednoręcznym jest "błękitne znamię". lecz można zdobyć go tylko będąc wampirem, mieć złote ostrze i wypełnić misję dla kogoś tam nie pamiętam
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Temat zamykam bo został już przemaglowany na wszelkie możliwe sposoby, a jak widzę nowym nawet się nie chcę go przejrzeć od początku tylko wolą spamować.
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...