Zadajemy pytanie osobie niżej.

Oj, filozofowie łamią sobie nad tym głowę już o tysięcy lat. Ja zakładam, że drzewo upadając żadnego dźwięku nie wyda, jeśli w pobliżu nie będzie żadnej publiczności - bo po co?

Ile zębów ma krokodyl?
Odpowiedz
Cały pysk.

Jak miał na imię Zbyszko z Bogdańca?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Zbyszko ?
Jak zginą Rysiek z klanu ?
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Uderzył w podłogę przewracając się o kant łóżka szpitalnego


Na prawdę chce ci się wymyślać krótkie pytania i udzielać na nie krótkie odpowiedzi . Nie sądzisz że jest to trochę bezsensowne dając takie coś ? -.-


To już się robi nabijanie postów moim zdaniem ,ale skoro moderatorzy nie mają nic przeciwko temu to ich sprawa

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Może i to prawda , Ok ale sam tego chciałeś
Z kim ożenił się Robert I de Bruce, i ile mieli dzieci?
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Z Izabelą z Mar. Ich jedynym dzieckiem była Marjorie. Drugą żoną Bruce'a była Elżbieta de Burgh, z nią zaś miał dwóch synów i tyle samo córek - Jana, Dawida oraz Matyldę i Małgorzatę.

[Dodano po 2 dniach]

Pytanie bardzo bardzo bieżące: czy Fearun ma jeszcze szansę "rozkwitnąć"?
Odpowiedz
Ma jeśli się ją odnowi , więcej ludzi przybędzie z nowych wysp , na tą piękną krainę , i jeśli ją wspólnie odbudujemy.

Czy ktoś zrobi coś żeby Fearun "rozkwitło"?
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Lol nie.

Czy tak się w to gra?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Mniej więcej, tylko trzeba jeszcze zadać pytanie... no to ja zadam.

Jaki jest sens tej gry, poza nabijaniem postów.

Odpowiedz
Żaden

Czy można zamknąć ten temat i pozbawić tym samym takich spamerów jak ja, możliwości nabijania nowych postów w sposób jak najbardziej bezproduktywny i bezcelowy ?
Odpowiedz
Można. Trzeba tylko zwrócić się z taką sprawą do Wielkich Przedwiecznych. Moim zdaniem trzy gry (Zgadnij co to za cytat/film/gra) zupełnie tutaj wystarczały jako postonajbijacze i myślałem czy trzeba coś z tym robić. Z drugiej strony aktywność w tych topikach też jest dość skokowa, więęęc.

Czy moje pytanie z poprzedniego postu nie było dobrym pytaniem dla tej gry?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Tak, obnażyłeś cały sens tej gry - ujawniając, że jest brzydka i ma pryszcze.

Kto zwróci sie do Wiktula bądź Meda z prośbą o zepchnięcie tego tematu do Otchłani?
Odpowiedz
Ja nie. W jakiś sposób to tworzydło wnosi życie na forum. Porównywalne do walk o Fae. Dawno tyle się tu nie działo.

Czy jako postronny, przypadkowy obserwator(i gracz zarazem) powinienem się wypowiedzieć w sprawie dyskusji o dyskusji o Fae?
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Krix jak najbardziej. W takich sprawach każdy gracz albo częściowy obserwator powinien się wypowiedzieć w dyskusji na temat gry w której bierze udział. Nieważne czy czynny czy nie


Czy chciałbyś /chciałabyś aby na forum Game Exe znów odbyły się wybory na najfajniejszego użyszkodnika ? (wybacz enether ,ale polubiłem te słowo )

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ależ oczywiście, aż się boję, kto może wygrać


Czy zapytałeś już Amrala, czemu jest takim fajnym gościem? Jeśli nie, to na co czekasz?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Nie , nie zapytałem się czemu jest takim fajnym gościem . Wolę być oryginalny i nie bawić się w takie pytania.


Ile godzin dziennie siedzisz przy komputerze ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
25

Czy canalis alaris i canalis pterygoideus oznaczają ten sam kanał?
Odpowiedz
Dotyczą tego samego kanału skrzydłowatego.

Który z władców ciemności wygrałby to starcie:

Morgoth vs Cthulhu




Fight!

ps. w której rundzie i czy na punkty, czy prze k.o.?
Odpowiedz
Z tego samego powodu dla którego twoja odpowiedź na moje pytanie była tak rozbudowana i kreatywna. Nie była? To w takim pytanie jest źle postawione a Favar to facet

Runda II!!! Zwycięzca poprzedniego starcia w tej rundzie zmierzy się z... Panią Bólu!

Fight







Kto wygra?
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zadajemy pytanie osobie niżej. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...