Lubię/Sznuję za

W ostatnim czasie mam fazę, że wszystko muszę przemyśleć. Przemyślałem... Dlaczego istnieje temat zniszcz marzenie? To takie nietolerancyjne. Może dlatego, że o wiele łatwiej jest nam coś zniszczyć, niż stworzyć? W takim razie... Wyraźcie swoje dobre opinie. Zasady są proste. Piszesz użytkownikowi, dlaczego go lubisz albo za co sznujesz. Do biegu.... Gotowi start!!
A na czym polega "sznucie"?
To pewnie ma jakiś związek z "figginem". Powinieneś o tym wiedzieć, w końcu jesteś Największym Wielkim Mistrzem naszej małej, ale radosnej sekty.
Czy mówimy tu o figginie w welchecie?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Tak, ale obawiam się, że zaginął w czasie gry w "moule". Porwał go ponoć gaskin, niestety pościg się nie udał bo odleciał w siną dal.
Przepraszam , że się w trącam , ale to nie jest temat o tym
A long time ago in a galaxy far, far away....
Ależ jest! W końcu gadamy o sznuciu i związanym z tym "figginem", czyż nie?
Który utkwił w Welchecie, proszę o tym nie zapominać.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Qwan, weź pod uwagę, że w temacie zniszcz marzenie nie chodzi o wyzywanie, czy obrażanie innych, tylko o... kreatywne myślenie, ten twój pomysł jest o tyle słaby, że mało kto z nas zna się na tyle dobrze, żeby oceniać drugą osobę, po tym co piszesz można trochę o tobie powiedzieć, ale ile w tym prawdy, tego nawet sama osoba pisząca nie wie.

Kwestia tego ,że taka zabawa ma sens jeżeli dobrze się daną osobę zna. Na SSRPG mamy "Oceń poprzednika" Tylko tam jest bez żadnej formułki " Szanuję jego /ją za lub lubię jego/ją za" Tam raczej piszemy w miarę uczciwie a w przypadku Game Exe, że takie coś napisać trzeba się dobrze poznać.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Halo, jakie szanuję, sznuję!

Poza tym, jak mówi porzekadło "poznaj figgina, poznasz człowieka".



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Właśnie! Qwan, chcesz nam coś powiedzieć o swoim sznującym się "figginie"? Ostatnio widzialem jak go schował w welchet pewien gaskin, po czym odleciał w siną dal. A wszyscy mówili Ci, żebyś grając w "moule" pilnował figgina!
Widzę, że Hassowi i Krzysiowi zabawa spodobała się najbardziej

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Qwanowi chodziło o Szanuję.

Cytat

Qwanowi chodziło o Szanuję.



If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Dziękujemy Kapitanie Oczywisty! Twoje akcje podniosły nam standard bytowania!




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Temat minął się z powołaniem Z(a)mykam.


Tonari no Totoro!
← Gildia Błaznów
Wczytywanie...