Koszulki GameExe

Ta czarna jest po prostu nieziemska (Crysis). Jeśli umieścilibyście na niej logo game.exe, sprawiłbym ją sobie na mur beton .
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Deneritch dnia wtorek, 20 listopada 2012, 12:32 napisał

Magnus14
To są chyba jakieś żarty
http://twoja-koszulka...a-a-FEAR2.html
ładne projekty zrobiłeś....
Hmmmm sprzedawać nieswoją koszulkę? czemu nie

A czemu uważasz, że to nie jego? Przecież właścicielem sklepu jest Magnus14.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Deneritch dnia wtorek, 20 listopada 2012, 12:32 napisał

Magnus14
To są chyba jakieś żarty
http://twoja-koszulk...ia-a-FEAR2.html
ładne projekty zrobiłeś....
Hmmmm sprzedawać nieswoją koszulkę? czemu nie

Oto moja propozycją, dwie godziny roboty ponieważ nie miałem inspiracji
Mam nadzieje, że się spodobają






Drogi Denerichu, prosiłeś mnie na Shoutboxie, abym ocenił Twą powyższą pracę, argumentowałeś przy tym, że jest to dla Ciebie bardzo ważne. Nawet po tym, jak już wyraziłem tam swoją jednozdaniowa opinię. Dobrze więc, Twojej prośbie stanie się zadość. Pragnę jednak zaznaczyć, że jest to moja prywatna odpowiedź, stanowisko redakcyjne może być zgoła inne. Przypominam również, że nie pełnie na Game Exe żadnej reprezentacyjnej funkcji, jestem jeno zwykłym redaktorem grzejącym swoje dupsko w naszej ubogiej fili na Karaibach - z pensja niewystarczającą nawet na komplet złotych plomb do zębów, nie mówiąc już o kupnie nowego modelu Porsche (zamiast tego musze jeźdźic do pracy jakimś czteroletnich rzęhem od Ferrari). Dlatego też jeśli uznasz, iż moja opinia jest bezzasadna, niesprawiedliwa, tudzież jak gdzie indziej i do kogo innego napisałeś - gówno Cię obchodzi - proszę nie zrażaj się tym i pisz dalej. Do Najwyższego Wielkiego Mistrza Wiktula, do Pana Ateia, tudzież Hassana, lokalnego przedstawiciela Imperium. Pamietaj, że kropla drąży skałę, i w końcu doczekasz się odpowiedzi na jaką zasługujesz.

Po tym krótkim wyjaśnieniu, pora na moja jeszcze krótsza ocenę. Mianowicie - koszulka z logiem Game Exe - to jakaś porażka. Dobranie kolorów jeszcze takie złe nie jest ale styl, plus te małe, flankujące napis "skrzydełka" - wszystko razem wygląda nie najlepiej. Proponuję przejrzeć nie tylko nasze forum, ale tez stronę główną - naprawdę myślisz, że pasuje coś takiego do naszego stylu? Jeśli tak - to obawiam się - że tkwisz w błędzie. Jak sam przyznałeś na shoutboksie, poświęciłeś na jej projekt dwadzieścia minut. Proponuję na przyszłość powstrzymać młodzieńczy entuzjazm i odłożyć ukończone "dzieło" na dzień następny, po to, żeby z "pewnym dystansem" spojrzeć na własną twórczość. Typ drugi, z ropuchopoczwarą,wygląda nawet nieźle, ma pewien urok - niemniej ja bym w to klaty nie odział, nie mój styl. Widać, ze poświęciłeś pracy nad nią więcej czasu i serca.
Odpowiedz
← Game Exe

Koszulki GameExe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...