Co o sobie wiemy.

Wierzy w słowa starożytnego proroctwa
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Jest (tak samo jak my wszyscy) uczniem Ravena w spamieniu.

@Obserwator Kurde. Ja JESTEM KUCEM!!!! (wewnętrznie )
Odpowiedz
Powyższy użyszkodnik twierdzi że jest wewnętrznie kucem. Dziwne chłopak w jego wieku i kucyki pony? O.O
Dodatkowo uważa się za ucznia Revena Captaina

@Wartin mój avek cie denerwuje? Why? :<

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Nie mogę rozróżnić, którą ma płeć. Na dodatek nie zrozumiał/a, że mówiąc my wszyscy miałem na myśli i jego/ją.
Odpowiedz
Nie może rozróżnić płeć Obserwatora.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Krytykuje , krytykującego
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Krytykuje, krytykującego go krytyka, któy robi w chwili obecnej to samo.
Odpowiedz
Sprawia, że zabawa i tak już dość dziwna, robi się naprawdę chora...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Powyższy użytkownik należy do grona userów ,który nie ma spamu w komentarzach do profilu

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Delikatnie zasugerował na shoutboxie, po czym się tego wyparł, iż Kapitan Raven jest alkoholikiem.
Odpowiedz
Chce , żeby Kapitan Reve uzyskał utraconą świadomość
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Usiłuje mnie powstrzymać przed przywróceniem utraconej świadomości Kpt. Ravena, bo boi się, że jeśli odniosę sukces, to może oznaczać koniec egzystencji Czarnego Kruka. Myślę, że jako schizofreniczny byt powstały na skutek zaburzeń związanych z nadmierną liczbą multikont Rave'a, osiągnąłęś na tyle dużą świadomość, że będziesz mógł niezależnie istnieć w nad-przestrzeni, nawet po uwolnieniu "właściwej" osobowości Kapitana.
Odpowiedz
Ranger Krzyś dość niechlubnie wyraził się o projektach koszulek pewnego usera , ale napisał prawdę. Mi też zbytnio się nie podobały. Dodatkowo najprawdopodobniej ten łowca pragnie przywłaszczyć sobie tytuł "Króla spamerów"

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ma fajne laski w Avatarach , oraz jest mężczyzną
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Ma czarnego kota o imieniu Bonifacy

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ostatnio zmienił avek z wkurzającego na jeszcze bardziej wkurzający.
Odpowiedz
Uważa, że avki z pięknymi kobietami są wkurzające. Ale nie dziwcie się mu,, też bym taki był, gdyby mój "figgin" sznuł się z jakimś podejrzanym gaskinem.
Odpowiedz
Pyta ile zęmbów ma krokodyl
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Co o sobie wiemy. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...