Czeeść, pospamujmy

Nie przeszkadzaj sobie.
Odpowiedz
Licencjat? O czym?
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Czym jest fundusz venture capital (aż musiałem skopiować)? Coś mi się obiło o uszy ale... no właśnie obiło. Czyli widzę grube finanse, zupełnie nie mój dział, ale zapewne bardzo ciekawe.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 22 października 2012, 00:21 napisał

I c^&j! Wreszcie ukończyłem I rozdział licencjatu... bite 22 strony. Teraz będzie tylko z górki X_X. Ale się upoję alkoholowo teraz.

(Lio, nie klnij, bo się ludzie skarżą )


No co ty? CO za hipokryzja ;*. Znam gorsze inwektywy po poznańsku i śląsku xD.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Krix dnia poniedziałek, 22 października 2012, 13:14 napisał

Czym jest fundusz venture capital (aż musiałem skopiować)? Coś mi się obiło o uszy ale... no właśnie obiło. Czyli widzę grube finanse, zupełnie nie mój dział, ale zapewne bardzo ciekawe.


A zaiste, bardzo ciekawe. Lepsze niż po raz tysięczny pisać o kredytach, to dopiero nuda.
Odpowiedz
Z braku lepszego miejsca, postuję to tu:



Magowie z Magiki zaskoczyli mnie po raz kolejny. Podobnie jak mój twardy dysk, bo że mam tyle miejsca, to się nie spodziewałem.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Pada, pada , pada a ja popadam w dość niemiły nastrój Ech ta jesienne deprecha No ale głowa do góry . Nie wolno się załamywać

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Coś mnie zastanawia.... Tylko co? Coś mnie dręczy.... Tylko co?
Odpowiedz
Yaaaahuuuu!!!!! Po raz pierwszy wygrałem z moim nauczycielem ping-ponga!!!! Nawet nie wiecie jak szerokiego banana mam teraz na twarzy!!! Chyba.... Urządzę imprezę.
Odpowiedz
HAhahah banana dobre a co do imprezy to jestem za kiedy pijemy
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
No co ? ze mną się nie napijesz ?
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
To jesteśmy umówieni u ciebie czy u mnie ?
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
*wzrusza ramionami, co w wykonaniu kucyka jest dość trudne *
Odpowiedz
Powinieneś iść do weterynarza psychologa może on coś pomoże , a jeśli nie to poruszaj ogonem to zawsze pomaga
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
No, więc nie działa. A do psychologa się jeszcze nie zapisałem, choć już mam nazwisko.
Odpowiedz
I jak tam, Hasz? Uratowałeś kotka? Mojego prawie co odpływ nie zabrał, było blisko.
Odpowiedz
Ja wciąż mocuję się z drzwiami. Ale skoro już go uratowałeś, to teraz możesz zrobić tą rzecz, którą chciałeś żebym zrobił, bo Ty ratowałeś kotka!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...