[BGII] Wasze ulubione zadanie w BG II

W drugij części Wrót Baldura czeka na nas wiele ciekawych i trudnych zadań. Moim ulubionym jest te które czeka na nas na Wzgórzach Umar. Misja ta ma ciekawą fabułę i czeka nas tam walka ze smokiem(moja ulubiona potyczka z całej gry). Jakie są wasze ulubione misje i zadania?
Odpowiedz
Ja nie mam ulubionego zadania, wszystkie są ciekawe i przyjemnie je się przechodzi :wink:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A mi się w sumie bardzo podoba początek. Ucieczka od Irenicusa. Jakoś to takie bardzo klimatyczne jest. Zgodze sie z Jakóbem, że większośc zadań jest fajna.
Odpowiedz
Niech no się zastanowię... Chyba zadania czekające na nas w mieście drowów Usth Natha. Tylko wówczas jesteśmy ograniczani upływającym czasem, funkcjonujemy w przebraniu, trzęsiemy się ze strachu przed odkryciem... I bardzo nietypowe zadanie: jak wykręcić się przed łożnicą Phaere?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mi się najbardziej podobało zamieszanie w Podmroku i tekst "Chroń jaja!"
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
Moje ulubione zadania? Walki ze smokami, Podmrok i enklawa Sendai (ogólnie wszędzie tam gdzie spotykamy drowów). Te questy podobały mi się najbardziej, ale lubię jeszcze wiele innych między innymi miasto Shauginów, Shundalasarar i lubiłem również walczyć z ognistymi olbrzymami, czyli Maszerujące Góry (fajna muzyczka tam leci) .
Odpowiedz
A ja uwielbiam to zadanie, które daje Sendai zapraszając do swojej komnaty.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
A mi sie najbardzie podobało zadanie związen ze zdobywaniem twierdzy:D. Ogólnie w tym zadaniu podobało mi sie żądzeniu twierdzą .
Odpowiedz
Nie wiem czemu nikt nie pisze o Twierdzy Strażnika?? Ludzie! Co z Wami??

Odpowiedz
Właśnie skończyłem Twierdzę Strażnika, a nie dałem jeszcze nawet kasy za informacje o Imoen. Tylu ciężkich batalii w tak krótkim odstępie czasu chyba nie ma w żadnym innym 'kłeście' w BG II . Po prostu masakra, ale satysfakcja jest ogromna . I przedmioty, jakie można zdobyć też są warte wysiłku.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Tak ogólnie 'kłest' z Twierdzą Strażnika nie ma sobie równych. Lisze, smoki i inni + PD + najlepsze przedmioty w grze.

Odpowiedz
Dla mnie ciekawą misją była zdobycie krwi srebrnego smoka, czyli Adalon (chociaż zbroję ze skóry mogą nosić źli a ja mam dobrą drużynę oprócz Viconi to chciałem zobaczyć jej właściwości), trzeba było spełnić zadanie dla Adalon ze smoczymi jajami, żeby odprowadziła nas do wyjścia z Podmroku i wtedy wystarczy odrobina szczęścia, palec śmierci i jest martwa (obydwa zadania spęlnione). najbardziej interesujacym zadaniem była oczywiście twierdza strażnika.J AK ZABILIŚCIE GORGONĘ, ja zastawiłem wokół potwora mnóstwo pułapek tak że padł o razu po ujawnieniu się i rozpoczęciu walki.
Odpowiedz
Oczywiście Podmrok. Ciekawe zadanie w Twierdzy Strażnika to to z maszyną wysysajacą dusze i ten swoisty "labirynt" w jakim się znajdujemy - fajna sprawa.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Chodzi o dzieci Gorgony?? Jeśli tak, ja je zabiłem swoim kawalerem i Keldornem, po kolei tłukąc mieczem, co tu za filozofia. Przecież kambion był nawet na początku.

Odpowiedz
Twierdza Strażnika, poziom V. Chodzi o panel duszy. Wywleka Twoją dusze do wojownika wieczności. Ciekawe zadanie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Najfajniejsze zadania to wszystkie ze smokami, najbardziej z czerwonym ! Twierdza de'Arie tez jest fajna no i oczywiście Twierdza Strażnika- kupa doświadczenia i wypasionych przedmiotów
Odpowiedz

Użytkownik VEGA dnia Mar 20 2007, 03:10 PM napisał

Najfajniejsze zadania to wszystkie ze smokami, najbardziej z czerwonym ! Twierdza de'Arie tez jest fajna no i oczywiście Twierdza Strażnika- kupa doświadczenia i wypasionych przedmiotów

[post="56530"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Twierdza d'Arnise chyba:) Jak dla mnie taka sobie -albo zbyt wiele razy wykonywałem to zadanie. Z zadania z modów fajne jest za to porwanie Boo - przez chwilę ma się poczucie grozy, że Minsc rozwali całe Amn:D
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
fajne jest zadanie z ze wzgórzami Umar i Świątynią
Odpowiedz
Ulubiony quest to Wzgórza Wichrowych Włóczni niskopoziomowymi postaciami co za radość utłuc smoka, któy może zabic bohatera 2 atakami.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wasze ulubione zadanie w BG II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...