Z czym kojarzy ci się ten nick?

Wartin.... Oczywiście z wartownikiem!!!
Odpowiedz
Qwan , a bardziej jego awatar- ze zmorą z Czarnolasu, spotykaną w Azylu*. A nick z przekleństwem - a niech to qwan kopnie!*


*Heroes of Might and Magic IV - swoją drogą nic dziwnego, że rodzinę Jana Kochanowskiego prześladowało nieszczęście.
** Wiem, dziwne to skojarzenie...
Odpowiedz
Ranger Krzyś.... Kurde. Chyba z facetem. No i z Jedi.
Odpowiedz
Jest taki magazyn ? , wiem że był taki magazyn jak świerszczyk , ale chyba nie o tym temat.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
(czy powinienem się obrazić?)

Z jakimś Alter Ego.
Odpowiedz
Z jakimś magiem. Magiem z Gothica, bo jakiś koleś miał podobne imie. Magiem- nekromantą z Gothica, bo twój awatar przypomina mi demona, albo nieumarłego konia.
Odpowiedz
Moje pierwsze skojarzenie:

Padnij na kolana! Nic nie możesz zrobić! Kryję się w tobie! Jestem twą istotą!

Moje drugie skojarzenie:

Równie dobrze możesz poprosić o to, by żyć bez krwi lub bez powietrza!

If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Pierwszy cytat to wiadomo skąd, ale drugiego nie kojarze.

Mi się kojarzy z polimorfią. Za każdym razem razem jak patrzyłem na twój nick to czytałem "polimorf"

A teraz mi się kojarzy z taką jedną postacią z Planescape: Torment. Miała takie samo imie albo bardzo podobne.
Odpowiedz
Drugi cytat też wypowiada Bhaal w tym samym śnie (jedna z czterech możliwych odpowiedzi, więc nie zawsze ją usłyszymy).

Owszem, w P:T jest postać o dokładnie takim imieniu - Porfirion (choć, w ramach ciekawostki, w angielskim oryginale nazywał się Porphiron, a nie, jak można by się spodziewać, Porphyrion)

A moje kolejne skojarzenie z Twoim nickiem, to oczywiście:

If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Z osłem.

@Bhaal998 Pudło i pudło. Mój avatar to oczywiście postać z MLP. Najlepszy antagonista Discord!! Ten, który pije szklanki i wyrzuca napoje. Rzecz jasna, w bajce wygląda ciut łagodniej, a to ze względu na przeznaczenie bajki dla dzieci. Jednak mój jest mroczniejszy i według mnie jest bardzo fajnie wykonany.
Odpowiedz
Qwan mi się kojarzy że smokiem, takim jak na avku.
Odpowiedz
To w avku to chyba bardziej koń jest

Twój nick kojarzy mi się z kimś kto chciał mieć nick Martina z Obliviona, ale coś mu się pomyliło i przekręcił
Odpowiedz
Szczerze to mój nick wymysliłem ot tak, żeby się nie czepiali.


Bhaal998-nick z gry Baldur's Gate 2 (chyba) oprócz 998
Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale przeczytałem sobie parę razy Twój nick i za którymś razem tak z angielska "łortin", a zaraz potem skojarzenie "tiny war" - malutka wojna... lol, sam się sobie dziwię...


I (jak zwykle) na marginesie

@Wartin - czy nie masz podczas pisania postów autokorekty, czy po prostu nie zwracasz na nią uwagi? Przecież powinno błędy podkreślać na czerwono - by je łatwiej poprawiać. Bo naprawdę w niemal każdym Twoim poście jakieś się pojawiają - i to takie, które (przynajmniej mnie) od razu strasznie biją po oczach - pisze się "żeby" oraz "oprócz"!


@Bhaal998: To, jak rozumiem, o moim avku?

Cytat

To w avku to chyba bardziej koń jest

Z pewnością to osiołek - patrz: hasło w Wikipedii, zdjęcie po prawej

Edit do poniższego: ano, racja, he, he
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Jakoś tak z portwelem.

Aha. Muszę cię rozczarować, ale oni mówili do mnie. I - do jasnej cholery!! - To jest Discord!!!!!!

@Wartin Przyłączam się do kolegi Porfiriona. Słownik isnieje!
Odpowiedz
Wiem, że słownik istnieje, ale na moim kopie nie działa!

Qwan – z diabłem.
Odpowiedz
czy ja wiem czy z diabłem , bardziej z jakąś mocą albo artefaktem np. moc Qwan , albo starożytni miecz Qwan
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Alter* - złodziej/asasyn

Może masz racje z tym artefaktem, ale ja nadal widzie Qwana jako diabła.
Odpowiedz
Aż taki jestem niedobry?

Z kartami.
Odpowiedz
A czy ja mówię, że jesteś niedobry??? Po prostu kojarzysz mi się z diabłem , co nie oznacza, że nim jesteś!

Qwan - z diabłem, ale żeby niebyło że jesteś zły to może zbędziesz jakąś mocą, artefaktem tak jak mówił Alter*


Edit: To znaczy Czarny Kruk.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Z czym kojarzy ci się ten nick? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...