[Archiwalny] Polityka spamu i OT na GE

Od razu podekreślam , że temat może wywołać kontrowersje , więc serdecznie proszę o nie wywalanie go do czasu , aż choć większa część userów się z nim zapozna . Jak znam życie ryzykuje też banem , albo czymś w tym stylu , ale chcę spróbować coś zrobić z (moim zdaniem) nadchodzącym problem . Otóż GE dziewiczeje . Sama w sobie stronka jest git , ale jeżeli chodzi o forum robi się lekka burda . 0 spamu ! Jak się już pojawia to jest niszczony w zalążku . To samo z offtopem - nie ma go prawie wcale . Offtop = ban na wieki wieków . Gadanie na SB - po co ?! Przeciez jedną z jego funkcji jest rozmowa (szybsza) jak na privie ! Ale nie , z jakich przyczyn ma być lajtowo ? Po prostu to robi się męczące . GE skonczy jak Strefa/Walhalla (już słyszę dobre zdanie o konkurencji w postaci [beep] < ) - nikt nie będzie pisał , skoro nie ma nic "dającego życie" . Potem już nie da się jakoś pomóc , bo każdy jest znudzony ....

Jak nie chcecie mnie słuchać - droga wolna . Za jakiś czas zobaczymy kto miał rację . Pozdrawiam .
........

cRPG zawsze działało na tych zasadach. Podkreślam, DZIAŁAŁO. Nikt nie miewał takowych pretensji.
Jeśli Nazin zlikwidował temat, to miał swoje powody...
A offtop i spam do Offtopa...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Bardzo dobrze powiedziane Deunan. TAK działa forum. I to, ze sie żalisz na kasowanie spamu i OT jest śmieszne. Na każdym forum to tak działa i własnie dzięki temu można unkinąć "rozłażenia się forum". Mnie wkurza jak temat zaczyna się o jednym a kończy sie oczymś zupełnie innym (jak robiłem porzadki to z jednego tematu wychodziły mi cztery).

Cytat

Offtop = ban na wieki wieków

Hmmm. Mam pytanie do zarządu i modów. Czy widział/słyszał ktoś o dożywotnim banie na tym forum (poza chyba 1 przypadkiem)

Cytat

Gadanie na SB - po co ?! Przeciez jedną z jego funkcji jest rozmowa (szybsza) jak na privie

Co ty gadasz czlowieku?! Priv to priv i służy do p r w a t n e j rozmowy a SB to SB i jest dostępne dla wszystkich. Chcesz pogadać sobie na "szybko"?! To użyj gg. Jak już mówiłem SB ma być miejscem w którym np. admin może mówić o jakis wydarzeniach na forum (np. tak jak ostatnio o dodaniu skinów), ale robienei sobie tam chatu z mordkami i jakimś rzucaniem pojedynczych tekstów nie ma sensu.

Cytat

skoro nie ma nic "dającego życie"


Aha, czyli "daje życie" spamowanie i OT? Ciekaaawe, ale sprawia to, że forum robi sie nie czytelne i nic nie można w nim znaleźć.

Cytat

Za jakiś czas zobaczymy kto miał rację

Zobaczymy...


Proponuje aby temat został jeszcze przez jakiś czas jako przykład absurdalnej prośby.


Przez takich ludzi, nic nie jest już takie same. Nawet kamraci stwierdzili, że piwo jest gęste i cierpkie. Chociaż moglo to być spowodowane również tym, że na miejsce odpoczynku wybrali starą powozownie i mogli pomylić kufelek z puszką smaru do osi...
Buuu... Zdjąć go ze sceny... ... (nie no, joke).

Człowieku zastanowiłeś się chociaż nad tym co napisałeś?

Użytkownik Qurnik napisał

Jak znam życie ryzykuje też banem , albo czymś w tym stylu


Mylisz się. Ryzykujesz z czymś gorszym. Utratą szacunku u ludzi. Nie martw się. Na to jest lekarstwo...

Użytkownik Qurnik napisał

0 spamu


Eeee....no sorry....albo ja jakis niedorozwój jestem albo coś. To chyba dobrze, ze nie ma spamu.

Użytkownik Qurnik napisał

To samo z offtopem - nie ma go prawie wcale


Mylisz się. Off-top jest. I nawet sporo go. Ale ty masz chyba jakiś inny tok myslenia. Cieszyłbyś się gdyby w temacie np."Ulubiona misja w Diablo" ludzie pisaliby co jedli na śniadanie...

Użytkownik Qurnik napisał

Za jakiś czas zobaczymy kto miał rację


To jest jedyne z czym się zgadzam w twoim poście.


Tonari no Totoro!
No cóż. Całą tą burdę wywołałała jak mniemam moja osoba. Szkoda, bo myślałem, że działam w dobrej sprawie. Nie będę Cię cytował i mówił co o tym myslę, bo musiałbym tak robić z każdym zdaniem. Off topic powinien być, owszem, ale w odpowiednim dziale i dla ludzi, którzy umieją rozmawiać. Zobaczyłbyś temat "O pogodzie" znajdujący się na dawnym forum cRPG. Przesiąkniety był całkowicie off topem, ale tam rozmowy prowadzone były... nazwijmy to na wysokim poziomie. Post nie miał kilku wyrazów, a kilkanaście, klikadziesiąt linijek. I to można było sobie poczytać, czegoś się dowiedzieć, a nawet za sprawą Hawkwooda nauczyć. Ale na to, że "odkurzacz się zapchał" musiałem jednak zareagować i go "naprawić". Przepraszam . Wiem, że zrobiłem źle ;(. Zasługuję na bana.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
[quote name='Ekhtelion]Bardzo dobrze powiedziane Deunan. TAK działa forum. I to' date=' ze sie żalisz na kasowanie spamu i OT jest śmieszne. Na każdym forum to tak działa i własnie dzięki temu można unkinąć "rozłażenia się forum". Mnie wkurza jak temat zaczyna się o jednym a kończy sie oczymś zupełnie innym (jak robiłem porzadki to z jednego tematu wychodziły mi cztery). [/quote']

Z tym sie zupełnie zgadzam . Jeśli źle wyraziłem swe intencje to wybaczcie . Chodziło mi oto (na wspomnianym przez Medviha przykładzie) - mówimy o misji w Diablo . Wtedy nagle wychodzi temat artefaktów /np. misja jest fajna , bo znajdujemy mega mocny artefakt/ . Wtedy nie kasujemy tego , rozdzielamy itp. I jeszcze jedno - są fora , które na takiej zasadzie nie działają

[quote=Ekhtelion]Hmmm. Mam pytanie do zarządu i modów. Czy widział/słyszał ktoś o dożywotnim banie na tym forum (poza chyba 1 przypadkiem)[/quote]

Nie wiem , nie byłem tu dawno . Jeśli takich banów nie było więcej niz 1 - chylę czoła .

[quote name='Ekhtelion]Co ty gadasz czlowieku?! Priv to priv i służy do p r w a t n e j rozmowy a SB to SB i jest dostępne dla wszystkich. Chcesz pogadać sobie na "szybko"?! To użyj gg. Jak już mówiłem SB ma być miejscem w którym np. admin może mówić o jakis wydarzeniach na forum (np. tak jak ostatnio o dodaniu skinów)' date=' ale robienei sobie tam chatu z mordkami i jakimś rzucaniem pojedynczych tekstów nie ma sensu.[/quote']

Tutaj znowu pozwolę sobie stwierdzić , że na niektórych forach "krzykacz" pełni funkcje pw , każdy ma po kilka tys. krzyknięć :O

[quote name='Ekhtelion]Aha' date=' czyli "daje życie" spamowanie i OT? Ciekaaawe, ale sprawia to, że forum robi sie nie czytelne i nic nie można w nim znaleźć.[/quote']

Zauważ jednak , Ziom , że forum naprawdę "upada" bez zabaw . One naprawdę dobrze robią ! Proponuję założyć dział "Gry i hazard" , w którym nie byłoby licznika postów , a giery by było . To naprawdę sprawdzona idea

[quote=Ekhtelion]Zobaczymy...[/quote]

Zobaczymy .

[quote=Ekhtelion]Proponuje aby temat został jeszcze przez jakiś czas jako przykład absurdalnej prośby.
[/quote]

Pożyjemy , zobaczymy .

[quote name='Ekhtelion][i] Przez takich ludzi' date=' nic nie jest już takie same. Nawet kamraci stwierdzili, że piwo jest gęste i cierpkie. Chociaż moglo to być spowodowane również tym, że na miejsce odpoczynku wybrali starą powozownie i mogli pomylić kufelek z puszką smaru do osi... [/i']

[post="32341"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


[/quote]

Hehe I nie przez takich ...





[quote=Medivh]Buuu... Zdjąć go ze sceny... ... (nie no, joke).
Człowieku zastanowiłeś się chociaż nad tym co napisałeś?
Eeee....no sorry....albo ja jakis niedorozwój jestem albo coś. To chyba dobrze, ze nie ma spamu.[/quote]

Zastanowiłem się . Nie znaczy to jednak że jestem czytelny . Na Necie z reguły ludzie mi to zarzucają , ale z czasem każdy przywyknie

[quote=Medivh]Mylisz się. Off-top jest. I nawet sporo go. Ale ty masz chyba jakiś inny tok myslenia. Cieszyłbyś się gdyby w temacie np."Ulubiona misja w Diablo" ludzie pisaliby co jedli na śniadanie... [/quote]

To już komentowałem.

[quote=Medivh]To jest jedyne z czym się zgadzam w twoim poście.[/quote]

Jak już mówiłem - zobaczymy .



[quote name='Rincewind]No cóż. Całą tą burdę wywołałała jak mniemam moja osoba. Szkoda' date=' bo myślałem, że działam w dobrej sprawie. Nie będę Cię cytował i mówił co o tym myslę, bo musiałbym tak robić z każdym zdaniem. Off topic powinien być, owszem, ale w odpowiednim dziale i dla ludzi, którzy umieją rozmawiać. Zobaczyłbyś temat "O pogodzie" znajdujący się na dawnym forum cRPG. Przesiąkniety był całkowicie off topem, ale tam rozmowy prowadzone były... nazwijmy to na wysokim poziomie. Post nie miał kilku wyrazów, a kilkanaście, klikadziesiąt linijek. I to można było sobie poczytać, czegoś się dowiedzieć, a nawet za sprawą Hawkwooda nauczyć. Ale na to, że "odkurzacz się zapchał" musiałem jednak zareagować i go "naprawić". Przepraszam . Wiem, że zrobiłem źle . Zasługuję na bana. [/quote']

Nie wygłupiaj się , Rince . Oczywiste jest to , że nie zawiniłeś . Po prostu patrzymy inaczej na świat i nie możemy się dogadać Wybacz , jeśli Cię uraziłem ...
W związku z zaistniałą sytuacją, licznik postów u każdej osoby został wyzerowany na zawsze, więc nie ważne jak kto będzie się starał i tak nie pojawi się tam ani jeden post, więc poprostu nie ma sensu nabijać czegoś co się nigdy nie nabije :], a co do rang to zgłaszać się do mnie ze swoimi propozycjami i jeśli ranga będzie odpowiadająca to ją dostanie.
Nazin, poruszałem już ten temat. Czy w randze nie mógłby się po prostu pojawić stopień klanowy. Odpowiedzialni byliby za to opiekunowie klanów. I przy okazji pod awatarkiem mogłaby się pojawić informacja dotycząca przynależności do konkretnego klanu. Zniknęły by wtedy te kolorowe informacje u niektórych w sygnaturkach. No i w końcu opiekunowie może troszkę bardziej by się tym zajęli . To moja propozycja.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Popieram propozycje Rincewinda (ale się rozpisałem ) Było by o wiele lepiej niż żeby admini dawali rangi. Można by było uniknąć niepotrzebnych konsekwencji (czyli, że komuś się nie podoba ranga)
A jeśli ktoś nie należy do żadnego klasnu i należeć nie ma zamiaru?
gosciu lecz sie albo idz na forum gdzie udzielaja sie ludziki z podstawowki ok ? tam sobie bedziesz spamowal i offtopowal ile tylko dusza zapragnie i jeszcze cukierka za to dostaniesz
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Qrnik troche dziwnego posta napisal^^ Nie no zeby OTwac to troche przasadzil... :] I ze spam robi forum zywsze:] Tak sobie mysle ze to zabrzmialo prawie tak glupio jak ten post co teraz go pisze:] :] :] Nie no Qrnik idz spac:] Ale co do sb to bede sie upierac ze jest bez senu :]
To pay the price of being hell bound...
Bo ja wiem wszyscy na niego jeźdźicie, a przecież każdy ma prawo się wypowiedzieć, choć by nawet to było "absurdalne". Przypominam, że żyjemy w demokratycznym kraju (choć jak widze co ostatnio się dzieje to nie jestem w 100% pewien )
chcesz demokracji to idz do sejmu wszedzie obowiazuja jakies zasady i trzeba sie ich trzymac a jak sie komus nie podoba to zegnam
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again

Użytkownik Seraphima napisał

gosciu lecz sie albo idz na forum gdzie udzielaja sie ludziki z podstawowki ok ? tam sobie bedziesz spamowal i offtopowal ile tylko dusza zapragnie i jeszcze cukierka za to dostaniesz
(...)
chcesz demokracji to idz do sejmu wszedzie obowiazuja jakies zasady i trzeba sie ich trzymac a jak sie komus nie podoba to zegnam
To jest coś czego nie popieram i z czym się nie zgadzam, bo zgodzić się nie sposób. Z drugiej strony każdemu adminowi wolno wypraszać kogo chce i jak chce. Pozwolę sobie tylko zauważyć, że rozumienie demokracji u niektórych uczestników forum kuleje.

Użytkownik Rincewind napisał

Zobaczyłbyś temat "O pogodzie" znajdujący się na dawnym forum cRPG. Przesiąkniety był całkowicie off topem, ale tam rozmowy prowadzone były... nazwijmy to na wysokim poziomie. Post nie miał kilku wyrazów, a kilkanaście, klikadziesiąt linijek. I to można było sobie poczytać, czegoś się dowiedzieć, a nawet za sprawą Hawkwooda nauczyć.
Prawie się wzruszyłem, Rince... Szkoda tylko, że wtedy prawie nikt poza 5 osobami nie podzielał tak otwarcie zaiteresowania naszymi rozważaniami.
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Gwahahhaha...no cóż..zdarza się najlepszym. Popierajmy off topy i spam!!Przecież to tylko stworzy chaos na forum!Nie przejmujmy sie tym!XD

A teraz na poważnie...Ankai. Myślę że Angela ma 100 procentową racje..Bo z takim podejściem z naszego forum zostałyby gruzy. Jeśli popierasz taki tok myślenia to gratuluje A tak btw..Tego demokracją nieda się nazwac...tu jush tolerancja wysiada..
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
A ja zgodzę się (poniekąd) z autorem tematu. Zawsze uważałem, że nadrzędnym celem forum jest wymiana, myśli i poglądów, to jakiego tematu ona dotyczy, wydaje mi się już mniej istotne, ważne jest aby owa konwersacja sprawiała przyjemność osobom zainteresowanym daną kwestią. Dlatego też, jeżeli powstaje jakiś off-topic to należy go przenieść do stosownego działu i tyle. Oczywiście jest to jedynie moja skromna i jakże subiektywna opinia, nader rzadko podzielana przez takowe, tudzież inne władze forum

Bardzo się cieszę Rince, że z niejaką sympatią wspominasz temat "O pogodzie", moja radość jest tym większa, iż (tutaj wykażę nader niesmaczny brak skromności ) miałem przyjemność go założyć
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
a ja mialam niewatpliwa przyjemnosc zlikwidowac temat "o pogodzie", vantess zrob siatu przysluge i wracaj razem z ankai na to swoje zadupie i zabierzcie najlepiej qurnika ze soba, tam sobie spamujcie i offtopujcie ile wlezie wisi mi to totalnie ale tutaj czegos takiego nie bedzie :twist: pogadac na luzie to mozesz sobie pod blokiem z kolega lol
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Anegla, nie chcę Cię urazić, ale gdybym był tak przepisowy jak... niektórzy, to bym Ci wytknął złamanie regulaminu przez obrazę uzytkownika(ów). Ale nie jestem . Nie wiem w ogóle po co są te zbędne (dla mnie przynajmniej) dyskusje. Przecież temat taki jak "O pogodzie" może powstać (skoro nie ma juz licznika postów) i ja jestem jak najbardziej za. Mogę jedynie prosić, aby opanować sie od jednozdaniowych postów, lub tematów takich, jaki załozył dziś Tokar. Zrobic jednak nic nie mogę. Przecież może sobie pisać co chce i ile chce, tyle tylko, że nie gdzie chce. Super wypowiedź o facecie, który wszedł do karczmy zamówił piwo i odkurzacz sie zapchał (mogłem cos pominąć) może być napisana w kilkudziesięciu postach. Pozostaje jednak problem, po co jest regulamin i zakaz spamowania i czym się różni off top perfidny, od off topa zwyczajnego ... Ta sprawa sopczywa jednak na barkach adminów i wymaga głebokiego zastanowienia... Pozostaje mi tylko życzyć przemyślanych decyzji.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
1. Nie podoba mi się Frustrat Zone i myśle, że szybko zniknie. Bo nie sluży to wymianie poglądów o której pisze Vantess tylko wyżyciu się na które to forum nie jest miejscem. Chcecie się wyżyć to idzcie pobiegać...

2. Nie podoba mi się kasacją O Pogodzie i widzę tu awersje Angeli do Ankaia. Temat mógł być, byleby spełniał warunki o których pisał Rince. Nie świadczy to o mojej sympatii czy zaangażowaniu w temat ale o tym, że mi on (ani nikomu innemu chyba) nie przeszkadzał. Napewno jest kilka innych teatów które powinny wylecieć wcześniej.

3. Nie podoba mi się ton Angeli w stosunku do Ankaia i widzę w tym awersję do niego. Co jak co ale nie wolno się obrażać publicznie mimo wszelkich osobistych uraz.

4. Totalnie nie podoba mi się jęczenie na brak offtopa, spamu i OT w SB. Pod tym względem ten temat jest jak już mówiłem absurdalny.

5. Nie podoba mi się, że zaraz mi się dostanie za to, że mi się coś nie podoba. Ale taka jest prawda.
← Game Exe
Wczytywanie...