[DA2] Długie wczytywanie

Mam taki problem. Gram w sobie w maksymalnie spatchowanie Dragon Age 2 i chyba ze wszystkimi DLC, aż tu w 3 akcie robie misje "Wiara" dla Sebastiana. Po zabiciu maga krwi, apostatów i demonów w prawym dolnym rogu jest napis wczytywanie... i jest. Nic nie mogę zrobić tlyko bez przerwy się wczytuje. Sama gra wcześniej działa bez zacinek więc to na pewno nie wina sprzętu. Jak patrze w menadżerze na DaO to przy nim nie ma braku odpowiedzi czyli niby wszystko jest ok.

Co mogę z tym zrobić?
Odpowiedz
Musisz przerwać doczytywanie cutscenki - spacją, enterem, esc (nie pamiętam dokładnie) - i wszystko będzie działało. Owszem, stracisz jedno-dwa zdania z dialogu*, ale pchniesz akcję do przodu, a to lepsze niż wieczne czekanie na doładowanie.

*Powodem wczytywania jest właśnie przejście z akcji/eksploracji do cut-sceny. Nie tylko Tobie, jak zapewne sądzisz po treści mojej wiadomości, przytrafiła się ta "przygoda"
Odpowiedz
Właśnie wcześniej tak zrobiłem i pomogło. Przy tej misji co napisałem podziałało za 1 razem - był idalog, a po tym dialogu z jakąś babką znowu wczytywanie - tym razem bez przerwy. Wiesz co na to mogę poradzić?
Odpowiedz
Wczytuj zapis gry i próbuj przerywać to wymuszone wczytywanie, a jak to nie podziała zacznij zadanie o nowa.
Odpowiedz
Jeszcze raz sprawdziłem i 1 wczytywanie da się przerwać po pewnym czasie. 2 już się nie da. Sejwa mam do piero od wejścia do twierdzy, a z niej nie da się wyjść przed skończeniem questa. A nie szło by anulować tej scenki np kodami?
Odpowiedz
Mam dokładnie tak jak tam pisze - w czasie 2 wczytywania nic nie moge zrobić. Dzięki, a może ktoś inny będzie w stanie pomóc?
Odpowiedz
Mam taki problem. Gram w sobie w maksymalnie spatchowanie Dragon Age 2 i chyba ze wszystkimi DLC, aż tu w 3 akcie robie misje "Wiara" dla Sebastiana. Po zabiciu maga krwi, apostatów i demonów w prawym dolnym rogu jest napis wczytywanie... i jest. Nic nie mogę zrobić tlyko bez przerwy się wczytuje. Sama gra wcześniej działa bez zacinek więc to na pewno nie wina sprzętu. Jak patrze w menadżerze na DaO to przy nim nie ma braku odpowiedzi czyli niby wszystko jest ok.

Co mogę z tym zrobić?
Odpowiedz
← Dragon Age

Długie wczytywanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...