W ramach 9 Jubileuszu GameExe wziąłbym udział w turnieju gry

Pytaliśmy w naszej ankiecie o wasze pomysły tytułu, którego turniej skłoniłby was do zabawy w ramach nadchodzącego 9 Jubileuszu Game Exe. Jakie są wasze propozycje?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A może league of legends? Idealnie się nadaje. ;3
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia piątek, 9 listopada 2012, 20:01 napisał

A może league of legends? Idealnie się nadaje. ;3


Tak, tylko pozazdrościć community, które nienawidzi wszystkich i wszyscy nawzajem się tam nienawidzą. Wspaniała atmosfera dla zdrowej sportowej kompetycji.

Proponuje Chivalry.


<3
Odpowiedz
Kurak jak zwykle strzela dżołki, ale wbrew pozorom się da - Literaki i inne tego typu motywy czekają! Jednak my pytamy o coś możliwie najbliższego klimatowi i tematyce GE.
Odpowiedz
Według mnie League of Legends będzie najodpowiedniejszą grą na dziewiąty Jubileusz GameExe.
W łatwy sposób będzie można ustalić składy rozgrywki. Mecz na żywo będą mogli oglądać widzowie, gdyż LoL ma wbudowany tryb obserwowania.
Gracze będą czerpali z tego przyjemność i satysfakcję , który Admin jest lepszym Gameplayer'em.

Pozdrawiam
Odpowiedz
HoMM3, bo łatwo grać, albo TF2, bo łatwiej grać i zorganizować, no i jest f2p.

Chociaż LoL to wszakże królowa gier i musimy w niego zagrać, bo jest taki fajny, wciągający i ciekawy i wcale co rundę nie robi się tego samego, nie mówiąc już o przyjaznym i pomocnym community.
Już w Dotę2 bym chętniej zagrał, albo wręcz w antyczną Dotę - napierać ludzi drzewem było spoko i żadna kolejna gra tego nie powtórzy.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
LoL, piękna gra, szkoda tylko że nudna i pozbawiona skrupułów w kwestii balansu rozgrywki a przedewszystkim gier z wyżeszej półki niż pub.

HoMM3, ja zawsze i chętnie zagram w HoMM3 ale ostatni oryginał rozpadł mi się cztery lata temu.

Warcraft, jasne i zero trudnocji w czym kolwiek(nawet jeśli gra na piracie). Po za tym tysiące modów które pozowliły by urozmaicić zabawę(od strategii do survival horroru).

TF2, nie po prostu nie. Porównując to do jakiejkolwiek innej strzelanki otrzymamy produkt nudny i przez te całe itemy niezbalansowany.

Dota, nie udzielę się bo jestem nerdem.

ID NWN itp, jasne i zawsze ale po wątpie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bishin dnia sobota, 10 listopada 2012, 11:41 napisał

oru).

TF2, nie po prostu nie. Porównując to do jakiejkolwiek innej strzelanki otrzymamy produkt nudny i przez te całe itemy niezbalansowany.




Stylizowana na lata '70 ameryki grafika, 9 bardzo różniących się nie tylko stylem gry ale charakterem klas, mnóstwo broni, czapek, itemów kosmetycznych i trybów gry. Stałe updejty, ogromne twórcze community i własna gospodarka.

Nuda. Ziew. Lepsze są zapewne killstreaki w codzie i de_dust w cs.


Myślę że jasne jest jaki byłby mój drugi wybór po Chivalry.


<3
Odpowiedz
Ten TF2 brzmi strasznie nudno w Twoim opisie, Lwie. Idę grać w swoje dynamiczne i pełne akcji karty, joł. Proponuję w nie turniej drabinkowy.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja proponuje Heroes of Might and Magic III , lecz czytając powyższe komentarze dochodzę do wniosku , że nic z tego nie będzie XD (żart )
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Eee.... A może Minecraft?
Odpowiedz
A jak chcesz grać turniejowo w Minecrafta?

Co prawda planuję rezurekcję swojego multiplayerowego serwera do MC, ale nie wiem czy uczynię go publicznym.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A może ktoś kojarzy taką grę jak Battle for Wesnoth? Ona by się chyba nadawała, bo gra świetna i na tryb multiplayer też nie można narzekać.

Kółko i krzyżyk
Odpowiedz
Nie wierzę, głos rozsądku w tym temacie przemówił.

Wszyscy tylko "TF2! TF2!" które owszem, jest fajne raz na jakiś czas, ale w gruncie rzeczy to straszna nuda. Ileż można upgrade'ować wieżyczki...

Jak coś to ja w Wesnotha chętnie. Tylko kwestia kiedy.
Odpowiedz
Może można było by zrobić turniej do każdej wymienionej gry gdyż uczestników jest sporo a ile osób może grać na raz?
Najlepiej wybrać ok. 3 gry
Odpowiedz
Wesnoth jak najbardziej. Co prawda, trochę mi zardzewiał, ale 2, 3 partyjki i znów wrócę do formy

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
curvefever? Przypomina mi się stara gra na JAVA MIDP2 o nazwie Zatacky. Też chodziło o kreski. Tyle że tam grało się przez bluetooth. Ach... czasy młodości.


Jak coś to ja się piszę na Curve i Wesnotha.
Odpowiedz
← Game Exe

W ramach 9 Jubileuszu GameExe wziąłbym udział w turnieju gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...