[GII] Smoki w G II

Mam pytanie czy ktos moglby zamiescic Mapke na ktorej beda zaznaczone miejsca pobytu smoków i miejsce w ktorym jest koles ktory uczy brac od smokow krew itp.



Ps .
Sory ze w "Ogulne" a nie w "problemy" ale z rozmachu zrobilem tutaj a nie chce dublowac
ten gość co uczy zabierania krwi to on uczy tylko łowców smoków i jest on w górniczej doline idać droga napewno trafisz a co do smoków to gośc w zamku mówi dzie są Smoki są na na bagnach w fortecy na wulkanie i w nowym obozie tam gdzie się w gothic 1 są chatki i zachęcam do obejrzenia solucji tam wszystko znajdziesz to najprosztszy sposób
Smoczej krwi wydobywać może nauczyć się każdy. Gość, który tego uczy jest razem z Gornem w Górniczej Dolinie w 4 rozdziale. Wychodzisz na południe, idziesz wzdłóż palisady, później w prawo i można iść półką skalną lub lekko w prawo, zaraz siedzi Gorn i ten gość. On może cię nauczyć wydobywać smoczą krew.
A co do smoków to jeżeli grałeś w GI to jest łatwo. 1 za chatą Cavalorna, jak się szło w stronę Nowego Obozu, 2 jest w Nowym Obozie, 3 w tam gdzie były ruiny zamku na szczycie z Ur-Shakiem, a 4 w Górskiej Fortecy(idzie się koło Gorna).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ej ale z tego co wiem to on prosil o mapke. a tez z tego co wiem to Jokob dysponuje taka mapka wec prosze go o pomoc
Rychu, mapke wysłałem ci przed chwilą przez PW, ale tutaj też zamieszcze jako pomoc dla wszystkich
  • dolina.gif
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Dzięki Jakób
← Gothic
Wczytywanie...