[Neverwinter Nights 2] Warownia na Rozstajach – poradnik

Bardzo przydatne. Dzięki .
Odpowiedz
W artykule jest blad. Forteca zelaznej piesci jest w akcie 2 w lokacji "krasnoludzcy zwiadowcy". Wczesniej nie mozna sie tam dostac
Odpowiedz
Wesoła kompania Daerreda – są to młodzi poszukiwacze przygód, który zapragną „uratować” świat; nie ma to większego wpływy na fabułę; jeżeli wyślesz ich na niebezpieczną misję, umrą.
Wcale nie! Należy zawsze wysyłać ich na niebezpieczne misje! Dzięki temu dostaje się "pierścień optymizmu". Młodzi zawsze wyjdą bez szwanku!
Odpowiedz
Witam, za pierwszym razem jak przechodziłem NWN2 udało mi się odblokować taką scenkę że Kana w nagrodę za świetne przygotowanie Warowni daje mi najlepszy miecz jaki w życiu wykuł Jacoby (jest to krótki miecz + 5). Już dwukrotnie przeszedłem tę kampanię i ostatnio miałem tak że zebrałem wszystkie postacie i sierżantów wszystko odbudowałem i miałem tak ( 523 Szare Płaszcze z czego 351 ochotników, Uprzejmość: dobra , ćwiczenia na najlepszym poziomie, siła jednostki dobra, uzbrojenie najlepsze jakie mogłem kupić, wszystko odbudowane i bezpieczeństwo w głuszy i na drogach bardzo dobre. Morale bardzo dobre i uprzejmość chłopstwa dobra. Do tego 130 kupców i 180 chłopów. Myto z wyceny zależnie od towaru i brak podatków. W skarbcu ponad 0,5 miliona złota) miałem też wszystkie wymienione wydarzenia i nie tylko (wszystkie raczej udane). Wszystkie misje specjalne się powiodły. Mimo tego wszystkiego nie odblokowała się ta scenka (miałem też tytuł zarządca warowni). Ktoś wie co jest wymagane by to odblokować a czego mi zabrakło ?
Odpowiedz
← Artykuły

[Neverwinter Nights 2] Warownia na Rozstajach – poradnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...