Sport to zdrowie :D

Witam. Interesuje mnie w jakie sportowe gry gracie?
Moja ulubiona to Pro Evolution Soccer 4. Moim zdaniem przewyższa o 2 głowy wszystkie te FIFY 2003, 2004 i 2005 razem wzięte. Wszystko jest tak dopracowane, że ma się wrażenie, iż ogląda się prawdziwy mecz. Jest więcej opcji ustawień i strategii niż w jakimkolwiek innym symulatorze piłki nożnej.
Od EA Sports lubię tylko NHL. Każda następna część lepsza od poprzedniej (niestety co do FIFY jest zupełnie na odwrót).
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Więc kiedyś grywałem w FIFE. Moja ostatnia wersja to 2002 World Cup. Ale i tak uważam, że wersja 98 była o niebo lepsza Gywałem też w Skoki Narciarskie 2002 i DSJ. Poza tym NHL 2002, NBA 98... i to chyba wsyzstko. Ostatnio nie grywam w sportowe gierki.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że FIFA jest serią gier w którą poraz pierwszy zagrałam.

Tak wogóle to cała seria Need for Speed. Co? Samochodówki to sport, nie? Więc NFS to też sportowe.

Ale i tak nie ma to jak sport na żywo!
Odpowiedz
Może być, NfS też zaliczamy do sportówek. :wink:

PS. Zgadza się, nie ma to jak sport na żywo (heh, 18 lutego turniej, gramy z najlepszą drużyną, a ja na obronie i cały ciężar na mnie - oczywiście w gałe)
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No dobra skoro NFS to też sportówka, to też w to grywałem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja grywam w Fifki, ale to tak okazjonalnie (2005 najlepsza moim zdaniem), NFS'y prawie wszyskie grałem, ale najlepsza seria Underground (mało sportowa ), DSJ oczywiście , kiedyś się grało w CueClub'a no i Colin'a.

Ps.

Cytat

heh, 18 lutego turniej, gramy z najlepszą drużyną, a ja na obronie i cały ciężar na mnie - oczywiście w gałe


. Ja gram na pomocy, ale dopiero od tego sezonu startujemy w normalnej (seniorskiej) lidze .

Ps 2. Jakby nie patrzeć sportówki RPG'om do pięt nie dorastają .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
De! eS! Jot!!! serio gierka bardzo fajna, kolejny przykład że grafika tojednak nie wszystko.. :? Swego czasu grałam też w polskie Małysze, ale po pewnym czasie sie znudziły i to już nie to Delux Ski Jump.. Ze sportowych to jeszcze... hmm... Gram na automatach w takie samochody z kierownicą na pegazusa kiedys grałam w zabijanie kaczek pistoletem No i oczywiescie Dwa NFS Undergroundy... Jedynka jednak wymiata.. ;D No i NFS porshe..(jak sie inaczej pisz "porsze" to nie bić )
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Ja grałem w Fify, ale mi się już nudzą, bo są ciągle takie same, grałem w NFS(wszystkie i najbardziej podoba mi się NFSU 1 i 2), NHL2003, NBA 2005(tricki!), Colin 5. No i oczywiście DSJ - najlepsza gra ze skoczkami.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Sport to zdrowie...każdy głupi ci to powie! Hehe nie mogłem sie od napisania tego powstrzymać:] A co do gier to kicham (lekko mówąc) n FIFY a PES 4 sux! PES 3 to jest to! Jedynie futoblówka która tak naprawdę mnie wciągła! Animacje, ruchy, wszystko to jest świetne. PES 4 mnie smieszy niżeli wciąga. Wywaliłem niemal tego samego dnia i wóciłem do PES 3.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Eeee...No to ja grałem w takie o sportówki:
*NFS(od dwójki poprzez Hot Pursuit i Undergroundy do Most Wanted)
*DSJ(klasyka )
*Skoki Narciarskie(mi się jedynie spodobały 2002 i 2006)
*NBA(nie pamiętam w którą, nie lubię zbytnio kosza)
*FIFA(ja albo kumpel łapie za pada, drugi za klawę i jedziemy[dla mnie najlepsza jest 2006])
W PESa nie grałem, tylko widziałem. Jakoś tak dziwnie się poruszają. Zupełnie jakby mieli drewniane nogi...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
-FIFA (obecnie w 06 )
-DSJ (no jak zaczeła się Małyszomania to chyba każdy choć raz skoczył, poza tym jedyna gra, w którą można się pobawić na infie w szkole bez ściny :mrgreen: )
-NFS (przelotnie, niedawno grałem troszkę w Most Wanted, ale jakoś specjalnie mnie nie wciągneło)
-FIM Speedway Grand Prix (jestem wielkim kibicem żużlowym i nie mogłem obok tej gry przejść obojętnie *WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA RULEZ* )
-PES (oczywiście grałem, ale mało i jakoś fifa bardziej mnie przyciąga)
Odpowiedz
a ja w pes`a 4 (heh, pamiętam serię PES jeszcze na Super Nintendo, ukrytą pod enigmatyczną nazwą
"International Super Star Soccer") i Championship Managera. PES 4 forever! Jest moim zdaniem lepszy nawet od PES 5 i wszystkich fif razem wziętych i basta! A w PES 3 nie grałem to głosu nie zabieram ;]

Nfs`y , Coliny, DSJ` ty, NBA`eje, NFL`y też były kiedyś tam, ale króciutko

PS Jacob, musze niestety veto krzyknąć ... masz racje, że PES 4 ma taktykę rozbudowaną ale nie aż tak jak "jakikolwiek manager"
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Ja gram w Fifę, Ski-jump, E-racer, Lego Racers 1 i 2
A co do Fify 2'2 to mam pytanie: za przechodzenie różnych mistrzostw i tym podobnych dostajemy nagrody w postaci zdjęć różnych piłkarzy. Wszędzie pisze, co mamy przejść, żeby zdobyć jakieś zdjęcie, tylko w jednym miejscu zamiast nazwy są trzy znaki zapytania (???). Co to jest?

Użytkownik Rincewind dnia Feb 13 2005, 07:35 PM napisał

Jakby nie patrzeć sportówki RPG'om do pięt nie dorastają .

[post="10832"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Święta prawda
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Fifa 2006 i 2007 sa świetne ale tez fajne jest NFS most wanted
user posted image
Dla elfich władców pod niebem jasnym Trzy są Pierścienie,
Dla krasnoludzkich podziemnych królów Pierścieni Siedem,
Dziewięć dla ludzi - tych ostatecznym śmierć przeznaczeniem,
Dla Władcy Mroku na czarnym tronie jest Pierścień Jeden
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
Pierścień Jedyny, by władać wszystkimi, czarem je opętać,
Pierścień Jedyny, by wszystkie zgromadzić i w ciemnościach spętać
W Krainie Mordor, gdzie wiecznej nocy zaległy cienie.
[COLOR=red]
Odpowiedz
Najlepszą grą sportową jest PRO EVOLUTION SOCCER 1,2,3,4,5,6 i dalej aż do nieskończoności. Jeeezu ludzie. Co wy widzicie w tej fifie? To że ma ładną grafikę i można strzelić gola po przebiegnięciu całego boiska?
Nie wiem... Ale jedno w PESie jest najlepsze:
RZUTY WOLNE...
PRAWDZIWY MAJSTERSZTYK! A strzału Carlosa to rzeczywiście trzeba się bać...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Ja gram głównie w FIFE 07 i Pro Evo 6, ale Pro Evo fajniejsze.
Odpowiedz
fify nigdy mi sie nie podobały. ale za to pesy są boskie szczególnie 6 czekam na 7

NFS też spoko oprócz carbona i underground1 (mam nadzieje że dobrze napisałem )

grałem też w nhl 2000 i nie był taki zły tak samo podobał mi się nba 2004
Odpowiedz
PESy wymiatają. Naprawdę wiele godzin spędziłem z bratem i kumplami przy szóstce...
FIFA jest gorsza od PESa - pod niemal każdym względem.

Co do NBA, NHL i tym podobnych - nie interesują mnie tak bardzo te sporty, więc nie grałem.

NFS też jest dobry, szczególnie, jak gra się na kierownicy, ale nie jest to za bardzo sport...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Sport to zdrowie :D - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...