Halloweenowe rozgrywki Team Fortressa 2!

Jak pisaliśmy w newsie, chcemy pograć większą grupą w TFa 2 przy okazji Halloween. Dla sprawniejszej organizacji chciałam żebyśmy już mogli zacząć tworzyć wstępną listę chętnych. Dlatego proszę, żebyście w tym temacie wpisywali nicki po jakich będziemy mogli Was odnaleźć na Steamie, żeby później łatwiej było nam się zgrać!
Odpowiedz
O rany, kur ma stimę! Dodaję!

A jak będzie się coś grało w TFie, to ja będę tam na pewno.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Zgłaszam się do gry. Mam nadzieję, że oprócz Ati i Hassana jeszcze ktoś dołączy
Odpowiedz
Eee... to nie miało przypadkiem iść do "Admin&Mod Log"?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
O shit, nie wiem jak mi się pomyliły tematy Poprawiłem.
Odpowiedz
Za karę grasz z nami w TF2
Odpowiedz
To ja tak tylko doniosę informacyjnie, że wczoraj żeśmy zagrali pierwszą, wręcz historyczną rundkę w TF2, stając (i ginąc) naprzeciwko Merasmusa. Dziś może powtórzymy ten wyczyn, a może staniemy naprzeciw Zombie na przeklętym poziomie FALA 666.

Cały event halloweenowy w TFie trwa do 8mego listopada i do wtedy planujemy coś ugrywać - chętni mogą zgłaszać się tu, albo na steamie, albo co.

Jak ktoś ma jak, może z nami nawet na TeamSpeaku siedzieć, bo mamy, korzystamy i sobie chwalimy.

Zapraszamy do gry, graj, zabijaj, dziel się swoim zdaniem!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Archiwizuję


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Halloweenowe rozgrywki Team Fortressa 2! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...