Czeeść, pospamujmy

Korekcyjne... Na pewno nie od komputera, bo wadę miałem już zauważoną koło 2-3 klasy podstawówki, a komputer mam od gimnazjum .
Odpowiedz
A czemu okulary a nie soczewki? Pytam bo mnie też to czeka w perspektywie kilku lat

Odpowiedz
Wizja szczypania się w oko mnie trochę przeraża, a poza tym zdaniem mamy jestem za młody na soczewki i tym podobne rodzicielskie gadania....
Odpowiedz
Czuję się beznadziejnie, bo nasi w fatalnym stylu przegrali mecz fazy grupowej z Australią. Nie wiem, co zamierzają zdziałać z taką grą, ale medalu napewno nie zdobędą. Powini się zastanowić po co są na Igrzyskach i o co grają, bo dzisiaj zabrakło im i charakteru i woli walki. Wstyd.
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
Wstyd? Wstydem jest, że "zapowiadający się na medale" Lewandowski nie przeszedł eliminacji biegów na 400 metrów. Wstydem jest, że Radwańska, druga rakieta świata, nie poradziła sobie już w pierwszej rundzie. Wstydem jest, że duet Frystemberg-Matkowski też nie przeszli przez 1 rundę.

Mam dalej wymieniać? Nie oczekujmy od razu złota od siatkarzy. To i tak ich najlepszy rok od kilkunastu lat. Czy wygrają? Wątpię, tylko mnie zastanawiają te wymagania "niedzielnych" kibiców (tzn. oglądający wyłącznie mecze reprezentacji), że mają od razu wygrać. Sukcesem będzie, jeżeli zajmą 3 miejsce, czego im życzę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 18:56 napisał

i poranić kostki.

Jak ktoś idzie na pole w sandałkach i krótkich spodenkach, to się nie dziwię, że tak jest.
Odpowiedz

Cytat

Mam dalej wymieniać? Nie oczekujmy od razu złota od siatkarzy. To i tak ich najlepszy rok od kilkunastu lat. Czy wygrają? Wątpię, tylko mnie zastanawiają te wymagania "niedzielnych" kibiców (tzn. oglądający wyłącznie mecze reprezentacji), że mają od razu wygrać. Sukcesem będzie, jeżeli zajmą 3 miejsce, czego im życzę.


Od siatkarzy oczekuje się dobrej gry, charakteru i woli walki. Niestety wczoraj nasi nie pokazali żadnej z tych cech i przegrali. Można powiedzieć, że to jest sport, ale jednak z tak egzotycznymi rywalami jak Australia należy po prostu wygrywać. Choć fakt faktem, że w LŚ również ulegli zarówno Kanadzie, jak i Finlandii.

I nie jestem niedzielnym kibicem, bo na siatkówce się nieco znam.
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Glovis dnia wtorek, 7 sierpnia 2012, 09:20 napisał

I nie jestem niedzielnym kibicem, bo na siatkówce się nieco znam.


Ale ja nic takiego nie sugerowałem

Cytat

Choć fakt faktem, że w LŚ również ulegli zarówno Kanadzie, jak i Finlandii.


Ale zdołali wygrywać z Brazylią, której nie umieli pokonać przez 10 lat. Ograli w finale USA... Po prostu nie wymagajmy od nich od razu zwycięstw. Ten zespół może pokazać w następnych kto rządzi w siatkówce, a czy to teraz zrobi... w to szczerze wątpię.
Odpowiedz
@ Bielu
Po prostu zbytnia pewność siebie. Moim zdaniem mogą wygrać, skoro wygrali LŚ jakiś miesiąc temu.

A USA pokonali chyba w półfinale, a w finale wygrali z Bułgarią.

Co do Agnieszki Radwańskiej - to ona jest faktycznie do dupy. Druga rakieta świata, a gra tragicznie. I jeszcze mówi, że Igrzyska nie są najważniejsze. Jej siostra już lepiej grała. Agnieszka robiła zbyt dużo błędów i grała bardzo słabo. Nie potrafi nawet przyznać się do porażki. Nie to co Dołęga, który jest zdruzgotany, choć mówił, że przy podnoszeniu ciężarów nie miał czucia w rękach. Czy choćby nasza bokserka, chociaż ona powinna raczej wygrać, tyle że sędziowie dziwnie sędziowali.
Odpowiedz
@up Sorry kolego, ale dla każdego tenisisty najważniejszy jest Wielki Szlem. Spójrz na grę Federera. Zmobilizował się dopiero na sam koniec kariery, mimo to nie zdobył złota, a w ogóle nie rozpacza. Zawsze powtarzałem, że głupotą było wstawienie tenisa do grona dyscyplin olimpijskich. To może jeszcze boks zawodowy?

Cytat

Po prostu nie wymagajmy od nich od razu zwycięstw.


Zwycięstwa w CAŁYM TURNIEJU od nich nigdy nie wymagałem, natomiast liczyłem, że Australię uda im się pokonać.

Cytat

w to szczerze wątpię.


A to dlaczego? Przecież Rosjanie to tylko ludzie i z całą pewnością do ogrania.
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
Hej, niedawno odkryłem fajną stronę. Można na niej wygrać gry komputerowe ZA DARMO! Z cRPGów jest tam na razie tylko Mass Effect 3, ale możliwe, że z czasem tyc gier będzie więcej. Jeśli będziecie chcieli wziąć w tym udział zarejestrujcie się z linku :http://wygrajgry.pl/ref/135271 To pomoże i mnie i wam (i mnie da 5 punktów i wam też).
Pozdrawiam
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...