Stara sesja FR - nowi chętni?

Poszukuję chętnych do wzięcia udziału w trwającej już sesji FR W momencie, w którym obecnie znajduje się akcja, bardzo łatwo będzie mi wkomponować nowych graczy fo fabuły i to bez straty dla nich ze względu na różnicę między czasem ich gry, a czasem gry trzech dotychczas grających.
Wszyscy chętni mogą, ale nie muszą być sprzężeni z aktualnie rozgrywającym się wątkiem. To, czy się tak stanie i do jakiego stopnia, zależy od wymyślonych przez nich postaci oraz ich woli. Zainteresowanym podam szczegóły aktualnego miejsca rozgrywki i sytuacji w grze na PM. Wszystkim pozostałym, którzy po prostu mają ochotę na sesję FR, poświęcam ten temat na zapisy i wszelkie możliwe pytania.

Standardową litanię "wymagań" odnośnie postaci oraz moich "zasad" takiego PBF-a, którą dołączam do wszystkich swoich sesji, podaję niżej (pod spoilerem, żeby nie zaśmiecało tym, którzy grali już ze mną i wiedzą co i jak).

SPOILER
Proszę zatem o przesyłanie mi (na gg, na PM, na mail) takich oto "kart" postaci:
Kim postać jest - Jaka rasa, klasa, płeć, pozycja społeczna (jeśli to istotne), zawód itp.
Co postać umie - Nie chodzi tu o "Koncentracja - 15", "Charyzma - 12", lecz o sensowny opis kompetencji. Jeśli mamy do czynienia z wojownikiem przydałoby się wiedzieć jak dobrze obchodzi się z bronią i jakiego typu. Jeśli jest to Czarodziej, Czarownik, Kapłan lub inny Copperfield, to w czym się specjalizuje. Będą to zależnie od potrzeb również zdolności alchemiczne, językowe, "mechaniczne", powiązania, znajomości - słowem wszystko (i tylko to) co niezbędne byście wiedzieli kim gracie, a ja razem z Wami.
Krótka historia postaci - Nie mają być to straszliwe eseje z drzewami genealogicznymi. Tylko tyle, byście czuli się dobrze z odgrywaną rolą i żebym ja wiedział co z Wami zrobić. Przebieg kariery, służby, życia, szczególne osiągnięcia, doświadczenia, przyzwyczajenia, przyjaciele i wrogowie itp. Nie potrzeba mi informacji o ulubionych trunkach i powieściopisarzach (chyba, że jest to w jakiś sposób istotne). Ogólnie chodzi o to, by gra nie sprowadzała się do kwestii: "Nazywam się Pankracy Kalafior i bardzo lubię wąchać klej. Koniec".
Ewentualne cechy szczególne - rzeczony trunek, zamiłowanie do pomidorówki, jedno oko, lęk wysokości itp. Tylko to, co chcecie. Im więcej takich detali, tym lepiej czujecie i odgrywacie rolę, a mnie łatwiej Was prowadzić.

Jeśli otrzymam 10 zgłoszeń kosmicznych mocarzy, którzy pierdnięciem zakrzywiają czasoprzestrzeń - ok, poprowadzę taką sesję. Ale po pierwsze będę wymagał od Was równie kosmicznego odgrywania tych postaci, po drugie zaś zafunduję Wam bezwzględny "level scanning", w efekcie którego nie wróżę całej paczce Niszczycieli Światów długiej i świetlanej przyszłości.

Wszystkich chcących grać ze mną przestrzegam - nie należę do tej kategorii MG, którzy nie ruszają się bez podręcznika, tabelki i kostki. Mechanika jako taka w tej sesji nie istnieje, to co i jak robicie (opisujecie) jest wyznacznikiem (możliwie najbardziej logicznym) efektu Waszych działań. Nie jestem także obsesyjnym fanatykiem Forgotten Realms, nie znam imion czterech żon Elminstera. Jeśli napiszę, że drowy noszą czerwone szelki, a ktoś się oburzy, bo przecież wszyscy wiedzą i Biblia - Podręcznik 58 edycji DnD twierdzi, że noszą zielone albo wcale, to bardzo proszę nie ciskać we mnie gromami ani innymi przedmiotami. To ma być role play, nie konkurs wiedzy o Faerunie ani dedekowy hack'n'slash rodem z filmu "Gamers".

Na koniec - jeśli faktycznie chętnych będzie multum zastanówcie się dobrze, czy NA PEWNO macie dość czasu i determinacji by brać udział w sesji i dojść do jej końca, nie zajmując miejsca komuś innemu.



Czekam zatem niecierpliwie, im szybciej Was i więcej, tym lepiej
Odpowiedz
Również zapraszam
Odpowiedz
No hej ' Miałam niedawno pytać o jakiegoś FRa.
Odpowiedz
Cześć. Nigdy wcześniej nie grałem sesji, czy podołam?

Co za region, co za czasy? Kto jeszcze gra?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz


A w SW to niby sam ze sobą grałem?

Grają aktualnie Tokar, Ven i Lionel. Ati się namyśla. Miejsce akcji to głównie Tethyr i Calimshan, choć i Thay coś niecoś się działo. Czasy - obecne W przybliżeniu -dzisiesiąt lat po wydarzeniach z ostatniego NwN. Więcej szczegółów na PW zależnie od tego jaką postać chcesz skombinować.
Odpowiedz
Ten mały Radcliffe wierci moją duszę.

Wrócę do Ciebie z moją deklaracją po tym, jak rozmówię się z moimi adwokatami.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja bym się pisał, ale przez jeszcze parę dni (do możliwie tygodnia) mam skoki internetu (siedzę na mobilnym współlokatora puki nam nie zainstalują kabelka) co powoduje, że mogę nie regularnie odpisywać.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
To wymyśl kim chcesz grać, a pisać będziesz, gdy internet przestanie pląsać
Odpowiedz
Dogram postać z Ati i jutro powinniśmy podesłać Ci nasze karty.

Znaczy, jutro. Jutro jest dla mnie jutrem dopiero, gdy wstanę, a więc nadejdzie nowy dzień, mimo że to już dzisiaj.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Cześć

Czy aktualnie prowadzone są jakieś rekrutacje do sesji? Znam pobieżnie kilka światów, grałam wcześniej w autorskie, FR, Neuro i Cyberpunka. Swojego czasu prowadziłam nawet mały story-telling forumowy w klimatach zarazy i piratów. Dajcie znać
Odpowiedz
Pisz do mnie prywatną wiadomość, dogadamy się kim byś miała grać i jak
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Stara sesja FR - nowi chętni? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...