[NWN1] Problem z włócznia dla Daelana

Znalazłem tą ceremonialną włócznie dla Daelana. dostałem od ughardzkiego kierownika z innego klanu. Podobno w akcie 3 mam mu ją oddac ale nie mam nic takiego. I nie wiem jak mu ją oddać
Odpowiedz
Będziesz mógł ją oddać tylko w przypadku, gdy ukończyłeś jego zadanie drużynowe w akcie I i II, czyli oddałeś mu broszę matki oraz topór, od którego zginęła. W innym wypadku nie jest to możliwe, to takie zadanie łańcuchowe.
Jeżeli jednak oddałeś mu wcześniej wspomniane przedmioty, to musisz z nim jeszcze nieco pochodzić, aż kolejny raz awansuje, bo wtedy aktywuje się kolejna linia dialogowa z jego historią. Podobnie jak to miało miejsce w akcie I i II.
Odpowiedz
To w takim razie zawalilem z toporem. Bo nie pamietam zebym mu go oddal. A jak bym mu oddal wszystkie przedmioty to dostaje on jakis specjalny bonus czy cos??
Odpowiedz
Aha takie cos. Dzięki za pomoc Generalnie nie widziałem żeby ktoś pisał takie szczegóły podczas wykonywania zadań Dla towarzyszy. Może dobrym pomysłem byłoby rozpisaćtakie cos na stronie??
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z włócznia dla Daelana - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...