Zabawa - Oceń utwór poprzednika

Tekst może i fajnie nawiązuje, ale nie lubię hip hopu. 3/10




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ironiczne 10/10! Mmmh! Ten gest ustami! Mmmmh!

http://youtu.be/iDKWcyUkIhg - gram teraz w betę i ten motyw jest niesamowity.

ZWYCIĘSTWO I WIECZNA SUPREMACJA DLA TERRAŃSKIEJ REPUBLIKI!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
12/10! Uwielbiam

Dream a Little Dream of Me
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Hm. Nie znam zbyt dobrze The Smashing Pumpkins (głównie mi się kojarzą z "The Everlasting Gaze"), ale nabrałem do nich nieco więcej sympatii po przesłuchaniu w/w utworu. Miły dla ucha, charakterystyczny... 8/10

Muse - Darkshines
Odpowiedz

(Mam dzisiaj obrazkowy dzień)

1/10 - naprawdę nie wiem, czemu wszyscy tym Stachurskym się tak jarają.

Hadouken - Mic Check - chociaż pewnie niektórzy też nie ogarniają, jak można się tym jarać.
Odpowiedz
Nawet niezłe, dam temu 6, bo to więcej niż 5 a mniej niż 7.



Infiltracja!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Hm, Dropkick Murphys też w sumie tylko z dwóch utworów znam (ach, ta znajomość muzyki ), z czego jeden mi się bardzo podobał, drugi - bardzo nie. Stąd miałem z początku dość sceptyczne podejście... no ale miło się dałem zaskoczyć. 7/10, bo i szału nie ma, ale parę razy posłuchać się da.

Skoro już dotarliśmy do klimatów morskich...

Trippy Wicked & the Cosmic Children of the Knight - Sea Shanty
Odpowiedz
Taju, ja to nie rozumiem Twojej muzyki, ale tą szantę akurat lubię. I kiedyś jej słuchaliśmy pod whiskey. 8/10

Zostajemy na morzu!




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Sympatyczne - 7/10

Ech, nauczyć się tak grać, by po chwili umrzeć w samochwale

Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zabawa - Oceń utwór poprzednika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...