Piłka Nożna- ogólnie

Nieeee ;( moje skarby! To co to za Anglia? ;/
Pisać, że Joe Hart strzeli raczej nie będę.

Zostaje Rooney.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
1 - 3 dla Anglii

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eni dnia poniedziałek, 15 października 2012, 10:12 napisał


Pisać, że Joe Hart strzeli raczej nie będę.




Info na Wikipedii
Odpowiedz
Uuu, fajny kurs na Anglię, 1.91

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Jak to nie ma kto strzelać, Welbeck, Rooney, Defoe, a skąd informacja że Gerrard nie zagra?

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bielu dnia poniedziałek, 15 października 2012, 18:15 napisał



Phi, ja w wikipedię nie wierzę. Ale niech Ci będzie ;p

I jest jeszcze Andy Carroll, on sobie postrzela!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
On się słabo spisywał w ostatnim sezonie, jak dla mnie może grać.

Odpowiedz
Występ Gerrarda "stał pod znakiem zapytania", może się odznaczył na kropkę. Niemniej na pewno nie będzie Therry'ego, czyli kolejne osłabienie. Jeśli nie będziemy umieli wygrać z tak słabą Anglią, to w najbliższym czasie nie będzie nam to pisane.
Odpowiedz
Tak słabą to pojęcie bardzo względne, bo i tak zmiennicy tych zawodników, których nie będzie w trakcie meczu są bardzo solidnymi zawodnikami, no ale mimo to szanse są i to rzeczywiście większe niż wcześniej, jeżeli nie będziemy popełniać błędów w obronie i będziemy grać z kontry to szanse są, ale podchodzę do tego bardzo ostrożnie, wynik remisowy będzie dla nas korzystny.

Odpowiedz
Trzeba grać offensywnie, defen w sensie taktyki.

Zagralbym takim skłądem.

Przemysław Tytoń -
Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak -
Paweł Wszołek, Grzegorz Krychowiak, Ludovic Obraniak, Kamil Grosicki -
Lewandowski, Sobiech

W razie czego zmiany:
Milik, Polański


Dobrze że sędzią jest włocha:) Makarony zazwyczaj nie sędziują pod synów Albionu.
Lady Sylvanas Windrunner




Lordaeron belongs to the Forsaken - always and
forever.





http://eu.battle.net/...Gartris/simple


Szukaj tego co jest tak ważne, że życie bez tego, staje się niewyraźne. Znalazłeś?

Odpowiedz
Lewy nie radzi sobie na ataku z partnerem, co było widać podczas meczu, kiedy został wystawiony wraz z Saganem
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Dupa jaś, jest napastnikem, gra z orłem na piersi, ma sobie radzić, czy mu się podoba czy nie. Za to dostaje hajs i to jego praca. Jak bedzie 10 napastinków też ma sobie radzić.
Lady Sylvanas Windrunner




Lordaeron belongs to the Forsaken - always and
forever.





http://eu.battle.net/...Gartris/simple


Szukaj tego co jest tak ważne, że życie bez tego, staje się niewyraźne. Znalazłeś?

Odpowiedz
Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia czy się śmiać czy płakać, nad tym, co się stało... (dach, jezioro i te sprawy...)
Odpowiedz
Nie chcę przeklinać, toteż swą opinię wyrażę dwoma słowami - Skandal i Kompromitacja

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Z tego co wiem decyzję o nie zamykaniu dachu podjął delegat fifa, więc nasza strona nie jest za to odpowiedzialna. A prawdziwym skandalem jest to że ten mecz przełożono na dzisiaj i to na 17, kiedy większość ludzi siedzi w pracy!

Odpowiedz
Dobrze jest być bezrobotnym zatem. Tak jak ja
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Dobrze jest być uczniem

[Dodano po 3 godzinach]

I mówiłem, że będzie 1:1?

A następny mecz Polski dopiero w następnym roku
Odpowiedz
Jest jeszcze jakiś towarzyski w przyszłym miesiącu.

A mecz zagraliśmy bardzo dobrze, pierwsza połowa nieco chaotyczna, jednak druga stała na bardzo dobrym poziomie, to co mnie zaskoczyło to słabiutka gra Anglików, nie ujmując naszym, rywale nie zagrali dziś zbyt dobrze, dosłownie dwie akcje z gry, w których Tytoń musiał coś bronić, w końcówce nie potrafili wyprowadzić składnej akcji, czemu nie mogliśmy grać z takim zaangażowaniem na euro?

Odpowiedz

Cytat

I mówiłem, że będzie 1:1?


Nie nie, to JA mówiłem, że będzie 1:1
Odpowiedz
A kiedy następny mecz?
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...