Wszystkiego najlepszego...

Nowej myszki!

I najlepszego.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Bielu Spełnienia marzeń, sukcesów w życiu, szczęścia w miłości i codziennej radości!
Odpowiedz
Wszystkiego naj ,naj ,naj ,ale to najlepszego Bielu Dużo zdrowia, szczęścia ,pomyślności i samych radości w życiu oraz dobrej dziewczyny ci życzę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dołączę sie do życzeń. Wszystkiego najlepszego Bielu !!!
Odpowiedz
1000 lat Bielu !!!
Odpowiedz
Dobrego dobrego, najlepsze niech zostanie na później
Odpowiedz
To Bielu ma dziś urodziny? To wszego dobrego. Żyj długo i jeszcze dłużej nawiedzaj forum. Powodzenia w spełnianiu marzeń. Niech Moc będzie z tobą, (czy co tam wolisz by było z tobą).
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Najlepszego Bielu... i weź schudnij i zgól wąsy, i z wyborów na prezesa PZPN się wycofaj

Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za życzenia :*
Odpowiedz
Dzis mam urodziny.
Odpowiedz
Dobra robota.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wszego dobrego. Niech Moc będzie z tobą.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Spóźnione najlepszego dla Biela i aktualne dla eimyra


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...