Piłka Nożna- ogólnie

Już jutro mecz z RPA!

Jakie wyniki obstawiacie?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
[optymizm]Porażka[/optymizm]
[realizm]Łomot[/realizm]
[pesymizm]Wpie*dol][/pesymizm]
Odpowiedz
Ja nie obstawiam. Niedzielne 2:2 w Gran Derbi po raz kolejny uświadomiło mi, że od dawien dawna powinienem grać nałogowo u bukmacherów, bo sprawdza mi się 3/4 wyników. Jeszcze wygramy 5:1, a ja będę sobie pluł w brodę, że nie skosiłem tych wszystkich tysięcy za taki typ
Odpowiedz
Dobra, od Tokara gorszy nie będę

1:1
Odpowiedz
Hej, ja miałam napisać 1:1! Sio

Tokarrrro :*

Wiciu, to podawaj mi typy, ja będę obstawiać za Ciebie. W zamian mogę się dzielić 1/10 wygranej. Deal?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Zapewne z dniem obstawienia pierwszego zakładu rozpoczęłaby się spektakularna seria dwucyfrowych pomyłek
Odpowiedz
Tak, tak, też tak mam. Ogólnie jestem lepszy niż Kasandra, wiem wszystko, kiedy siedzę przed telewizorem. Jak pójdę obstawić - wszyściuteńko na odwrót

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Stawiam na remis, bądź nieznaczne zwycięstwo z naszej strony, RPA do czołówki nie należy, ale co ważniejsze jest to dla nich mecz zupełnie nieistotny, wręcz grają go z musu, nie wiem czy podany skład to ich podstawowi zawodnicy czy rezerwy, bo oprócz bramkarza nikogo nie kojarzę.

Odpowiedz
El Dżi Dżi, gratulujemy dobrego typu

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Uhuhu, trzeba zrobić na forum zakłady. Jak ktoś trafi 10 razy, dostaje odznakę ;p
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Bawię się w zakłady od 7 lat:d
Dokładny wynik mi siadł, dałem na naszych 10zł mam 81;p

Można zrobić temat z zakładami, taką zabawę forumową na pkt.

Ps. Gartris a nie El Dżi Dżi
Lady Sylvanas Windrunner




Lordaeron belongs to the Forsaken - always and
forever.





http://eu.battle.net/...Gartris/simple


Szukaj tego co jest tak ważne, że życie bez tego, staje się niewyraźne. Znalazłeś?

Odpowiedz
To teraz obstaw wynik z Anglią, tu będzie ciężej o konkretny wynik bo po stronie Anglików jest sporo zawodników, którzy mogą nam strzelić. Ja stawiam na wynik 2-0 dla naszych rywali.

Odpowiedz
3:0 dla Anglików. Jedną bramkę strzeli Lampard. Jeżeli Gerrard wejdzie, to też strzeli.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
No Lampard raczej nie strzeli, bo nie zagra przeciwko naszym.

Odpowiedz
Phi. Oszukańce.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Nie gra Gerrard, Lampard i Walcot. Nie będzie komu podawać, nie ma kto strzelać, nikt nie będzie biegał 1:1 Coraz bardziej prawdopodobne.
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...