Wszystkiego najlepszego...

Jak co roku, najlepszego dla wszystkich kont Gartrisa.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A ode mnie również dla Enemira i Ulu-Mulu Od dawna Was nie widzę na forum, a szkoda, szkoda...
Odpowiedz
Najlepszego dla Lorda Garta i jego wszystkich 14 kont! Znaczy, tych kont chyba mniej jest... ale och well.
Odpowiedz
Tak w sumie to nie wiem po waszych postach kto dziś świętuje ale niech dzisiejszy dzień będzie dla nich najlepszym dniem w roku!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Obserwatora!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Obserwatorze Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń!
Odpowiedz
Heroicznych rezultatów wszystkich taktycznych planów na przyszłość
Odpowiedz
Żeby ktoś ci wpadł w oko
Odpowiedz
Kurczę, wszyscy mi podpieprzyli dobre życzenia

No cóż... żeby gexe było dla Ciebie 3 domem (wiem, że SSRPG nie przebije, ale...), żebyś założył wielką firmę, która za kilka lat stanie się gigantycznym molochem wyzyskującym dzieci z afryki i wszystkiego co dla Ciebie najlepsze
Odpowiedz
Dziękuję wam bardzo za życzenia kochani Aż zrobiło mi się miło na serduchu i duszy. Jesteście wspaniali :*
Wasze życzenia są lepsze niż te ,które otrzymałem na twarzoksiążce
Jeszcze raz wam bardzo dziękuję

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...