Grafik

Witam,

Nazywam się Piotr i zajmuję się grafiką od ok. ponad roku . Jestem nowy na GameExe więc i na razie nie wykonywałem żadnych zleceń itp. jest to spowodowane brakiem czasu i materiałów ale to się w niedługim czasie zmieni. Mam 17 lat i nie posługuję się językiem wzbogaconym, gdyż jest mi to zbędne. Obecnie pracuję dla radia internetowego eNergetycznieFM (Żaden element graficzny na tej oto stronie nie został wykonany przeze mnie lecz wykonuję dla tego radia nową stronę). Moja znajomość HTML jest na niskim poziomie, gdyż wykonałem tylko jedną stronę, która została już usunięta.

Link do mojego kanału:

https://www.youtube.co...user/Deneritch

Jest tam layout, logo oraz intro wykonane w całości przeze mnie. Czekam na wasze odpowiedzi , jeśli ktoś jest na nie to proszę o uzasadnienie .

Jeżeli czegoś zapomniałem napisać w podaniu z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam:
Deneritch
Wkrótce ktoś się do ciebie zgłosi.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ale że kpisz czy o drogę pytasz? O_o przepraszam, ale albo ja nie rozumiem, albo minąłeś się ze zrozumieniem jakiś "powołań/podań/innych" na grafika. Bo chyba (przynajmniej jak dla mnie) niczego takiego nie ogłaszano. Więc przepraszam, ale skoro wyskakujesz jak Filip z konopi, to przynajmniej nieco rozwiń temat, bo w zasadzie nie rozumiem, o co chodzi tobie. Tu. I teraz.
Some days you flip table.
(ノಥ益ಥ)ノ ┻━┻
Other days, table flip you.
┳━┳︵(ₒ⁻ₒ)

AT. Bo KŁS to za mało. Patatajmy na Molestii!
Że jestem zła, niedobra, drażliwa i w ogóle? - jara mnie, że się tym jaracie :*
Moje posty nie zawierają czarnej magii. No i nie trzeba dopłacać w nich do musztardy.
A Ty Kagara ze Dworu jesteś, że chłopaka strofujesz? Bo jak nie, to to chyba nie Twój interes.

Tymczasem, zgodnie z tym co powiedział Ven, ktoś po Ciebie przyjdzie. Nocą.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Powołujemy właśnie komisję, która ma ustalić, kto dopuścił się tak haniebnego zaniedbania. A w między czasie, bo nasza wróżka haeruszka Lionel się gdzieś zawieruszyła proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Rozgość się na forum, zaraz podrzucę Ci kilka grafik do zrobienia zaraz na PM.
Zapomniałem dodać iż byłem grafikiem już na 5 radiach, 10 forach oraz 2 grach internetowych. Tak sprawił los, że teraz nie mam co robić a więc poszukuje jakiegoś zajęcia.
A jakieś referencje? Wiesz, każdy może napisać, że był grafikiem w pałacu prezydenckim w Ugandzie choćby - bez obrazy, ale tak się to odbiera. I jeśli dobrze temat czytałam, to od podań jest mail...
Some days you flip table.
(ノಥ益ಥ)ノ ┻━┻
Other days, table flip you.
┳━┳︵(ₒ⁻ₒ)

AT. Bo KŁS to za mało. Patatajmy na Molestii!
Że jestem zła, niedobra, drażliwa i w ogóle? - jara mnie, że się tym jaracie :*
Moje posty nie zawierają czarnej magii. No i nie trzeba dopłacać w nich do musztardy.
Kagara pozwolisz że Dwór zajmie się kwestią osądu autentyczności umiejętności tego pana.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kagara dnia niedziela, 7 października 2012, 21:25 napisał

A jakieś referencje? Wiesz, każdy może napisać, że był grafikiem w pałacu prezydenckim w Ugandzie choćby - bez obrazy, ale tak się to odbiera. I jeśli dobrze temat czytałam, to od podań jest mail...


Lol, chłopie, dziewczyno czy kim ty w ogóle jesteś. Wyluzuj majty bo wiemy jak rozmawiać z petentami. Nie musisz tak spinać pośladków, ogarniemy temat...
Widać jak miło są nastawieni users Game Exe. Jeżeli pan/pani mi nie dowierza mogę dać linki do forum albo stron które obecne są i które potwierdzą moje słowa.
Nah, nie masz się co przejmować. Na całe szczęście Kagara nie jest częścią Dworu, więc jej zdanie w kwestii kandydatów nie ma żadnego znaczenia.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Mogę prosić Administrację o zamknięcie tematu?
Oczywiście, czas po temu. Dziwne zachowania się tutaj odbyły, liczę, że kiedyś Kagara zechce dołączyć do redakcji i wówczas również podda się takiemu ostracyzmowi. Zamykam.
Archeo.


Tonari no Totoro!
← Game Exe
Wczytywanie...