Prace Oli ? :]

no to ja zalaczam moje 'proby ladnego rysowania'
  • Zdjęcie.jpg
  • Zdjęcie_01_.jpg
  • Zdjęcie_02_.jpg
  • Zdjęcie_03_.jpg
  • Zdjęcie_51_.jpg
  • Zdjęcie_52_.jpg
  • Zdjęcie_53_.jpg
  • Zdjęcie_54_.jpg
  • Zdjęcie_55_.jpg
  • Zdjęcie_56_.jpg
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Czy mogę być brutalny?
Chyba ci się nie udało "P
I chyba lubisz NVN "P
Ale da się patrzeć... to dobrze ")
Odpowiedz
tak myslalam
a nwn lubie ;p
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Dla mnie są bombowe... no może poza tym z kolesiem za mgłą z dwoma tasakami . Naprawdę bardzo fajne i oryginalne. Podobny poziom do mojego ;]. Ups... to chyba nie był komplement . Najbardziej podoba mi sie ten elf na karteczce z runami . Ładne cieniowanie. Tylko szkoda, że jakoś niektórych zdjęć jest kiepska, albo są troszeczkę krzywo ujete. Jak najbardziej mi sie podobało. CHCĘ JESZCZE !!!

Ps. Dlaczego Looke ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie jest złe. Nie Picasso ale i tak ładne. Pewnie gdy potrenuejsz bedą jeszcze ładniejsze. Czego Ci życzę, gdyż jestem ciekaw procesu "ewolucji" jeśki mogę tak to nazwać:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Dla mnie bardzo ładne obrazki Też chce jeszcze Dla mnie jesteś jak nieoszlifowany diament..............Widać, że masz talent. Jeszcze pare pracek i bedzie piknie Dobra skończyła mi się wazelina
Odpowiedz
Zgadzam się z Rincem. Ten elf na kartce z runami jest najlepszy. Podoba mi się też Lady Aribeth. Ten gość z tymi tasakami to rzeczywiście trochę niewypał (kojarzy mi się z krainą tego Ducha z NWN ), ale reszta prac jest super. I want more


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No, co wy chcecie? Talent się kroi. Ja pracowałam 8 lat. Do roboty dziewczyno, bo umiesz.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Olciu - spotkał Cię wyjątkowy zaszczyt. Otóż pozwoliłem sobie ściągnąć Twój pierwszy obrazek (ten z piękną Ari), po czym dołączyłem go do folderu "Arty" zawierającego rozmaite wizerunki słodkiej Lady. I będzie reprezentował twórczość polskich autorów. I gratuluję entuzjazmu .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No tak, jak już mówiłam arty są śliczne.....dobra, za dużo wazeliny. Trza doszlifować. Pracuj, pracuj leniuchu. :wink: Wyjdzie ci to na dobre.

Hawkwood, a ile ty artów masz "słodkiej Lady"? :wink:

Ja nie rozumiem, olewacie mnie, czy mi się tylko wydaje?
Odpowiedz

Użytkownik Hawkwood dnia May 11 2005, 10:46 PM napisał

Otóż pozwoliłem sobie ściągnąć Twój pierwszy obrazek (ten z piękną Ari), po czym dołączyłem go do folderu "Arty" zawierającego rozmaite wizerunki słodkiej Lady. I będzie reprezentował twórczość polskich autorów.

[post="32067"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


:O:O:O *Ola podchodzi do lustra, patrzy sobie gleboko w oczy, strzela liscia [sprawdza czy to sen:P] (nic sie nie dzieje tylko czerwona plama )* Dziekuje za takie wyroznienie:]

Cytat

Pracuj, pracuj leniuchu. :wink:

od.....czep sie

Cytat

Ten gość z tymi tasakami to rzeczywiście trochę niewypał

nom chyba lepiej bedzie go usunac:P

(moje rysunki wlasnie ewoluowaly tak mniej wiecej od miesiaca z takich... dobitnie mangowych kresek... )
looke - nie wiem skad to sie wzielo:] chyba gdzies cos takiego widzialam

thx za wszystkie komentarze :*
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Użytkownik olaboss dnia May 12 2005, 03:12 PM napisał

:O:O:O *Ola podchodzi do lustra, patrzy sobie gleboko w oczy, strzela liscia [sprawdza czy to sen:P] (nic sie nie dzieje tylko czerwona plama )*  Dziekuje za takie wyroznienie:]


Ależ nie ma za co... A może spróbujesz naskrobać kilka wizerunków pięknej paladynki? Byłoby to ciekawe wyzwanie dla Ciebie... I jeszcze jedno - oczywiście Twój rysunek oparty był na grafice poniższej:
  • Aribeth.jpg
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
*bekniecie* (wiem nie umiem robic zdjec)
  • Zdjęcie_03_.jpg
  • Zdjęcie_04_.jpg
  • Zdjęcie_05_.jpg
  • Zdjęcie_06_.jpg
  • Zdjęcie_07_.jpg
  • Zdjęcie_08_.jpg
  • Zdjęcie_09_.jpg
  • Zdjęcie_10_.jpg
  • Zdjęcie_11_.jpg
  • Zdjęcie_12_.jpg
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Olciu - oczywiście Twoja interpetacja pięknej Ari jest oparta na następującym arcie:




Oczywiście - mniej, więcej... (tzw. Ari w płomieniu)
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nom, Ari w wykonaniu Olci jest niezła. Dużo też jet klimatów z Władcy, jeśli dobrze zauważyłem. Jest kilka perełak (np. dla mnie Legolas na koniu), ale znów jest malutki niewypał ;p. Czyżby to była tradycja .

Ps. Spróbój zdjęcia robić z aparatem trzymanym centralnie nad rysunkiem, bo jakość jest cieniutka, a pochylenie sprawy nie ułatwia .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Wiecie co... widać, że ma dziewczyna dryg do cieniowania. Jeszcze nie do perspektyw, ale bardzo odważnie umieszcza duże plamy cienia i nie wygląda to jak u początkującego... Podoba mi się to na trzech przedostatnich pracach.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Super prace. Najbradziej podoba mi sie ostatnia i Ari. Zawsze podziwiam tych, którzy rysują, bo sam nie potrafię


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Pracuj Olciu pracuj, bo to ci na dobre wyjdzie.
Odpowiedz
No, widać że się poprawiłaś ^.^
Tym razem prace stoją na dużo wyższym poziomie

Med, ja podziwiam ludzi którzy hurtem potrafią wrzucić prace - ja robię średnio tak jedną na dwa miesiące [teraz pracuję nad aniołem śmierci]
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę moje zdolności artystyczne to musi mi się podobać i tak jest

P.S. VL, co jak co ale z Picassa to taki artysta jaki ze mnie (moja osobista opinia).
Odpowiedz
← Fan Works

Prace Oli ? :] - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...