Admin&Mod Log

Życie jest nowelą, w tym wydaniu niezmiennie wrogą, a temat Polska gra o Naruto vel Shinobigame po raz trzeci odpada przez techniczny K.O.
W ramach bonusu "użytkownik" shinobigame dostaje pełen zestaw klątw i moderatorskiego voodoo celem uniemożliwienia kolejnych powtórek z rozrywki.
Odpowiedz
Kasacja obraźliwego postu gościa z tematu Mody do Gothic III. Dzięki za raport.

[Dodano po 3 dniach]

Kasacja posta użytkownika Legion z tematu [Mass Effect 3] Rybki w Artykułach. Dramat ortograficzny.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcie czterech postów autorstwa Ati i Hassana z "Project Eternity - 2,2 mln dolarów i kolejny próg" w Newsach. Powód? Komentarze raczej spłycały całą dyskusję niż ją wzbogacały.
Odpowiedz
Kasacja posta gościa z tematu o Mickiewiczu. Wulgaryzmy. Dzięki za raport.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Trzy posty, użytkowników Trzeci Kur, Lavo oraz Ati z tego tematu zanihilowane za OT.

Kolejny post autorstwa Ati w tym samym temacie usunięty za OT. Może w końcu przestaniesz robić z siebie trolla?
Odpowiedz
Temat Признавайтесь: сколько в powrócił za Ural, gdzie najwyraźniej jego miejsce.
Odpowiedz
Taki sam los udziałem tematu Góral Party Camp - sylwestrowy wyjazd do Zakopanego, Szczawnicy oraz Białego Dunajca!. Nie ta tematyka.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Reklama sklepu BadGames była zła, więc już jej nie ma. Polecamy zapoznać się z regulaminem, gdyż jest dobry.
Odpowiedz
Bakey, autor tematu L2Abyssal x3000 Interlude za reklamę prywatnego serwera dostaje 1 punkt karny a jego wątek znika w tajemniczych okolicznościach.

Scaliłem dwa wątki o Irenicusie z modem Tactics w jedność.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Post Gościa_tfdgfdhtggdfjdcdhujsrfxxed* w temacie o Kanałach YouTube nie kleił się równie mocno, jak jego nick.
Z tematu o Kawałach kasuję wybitnie dowcipny post Gościa_Zioło*. Kupa śmiechu. Ze znaczną przewagą kupy.

[Dodano po 6 dniach]

Zamordowałem kilka ortograficznych i nielogicznych potworów z tematów "O mnie" oraz "Koniec świata". Faktycznie, koniec był blisko.
Odpowiedz
Poleciał kolejny temat o Viagrze (taniej!). Boty mogłyby zrozumieć, że przedział wiekowy użytkowników tego portalu sprawia, iż pewne sprawy (zwłaszcza farmaceutyczne) stoją u nas zupełnie inaczej.

[Dodano po 9 dniach]

Temat Metin2 leci do śmieci. Po pierwsze taki już istnieje http://forum.gexe.pl/...1#entry102190. Po drugie Gość_zkak* dał nam popis antyortograficznego narzecza nieznanego nikomu dialektu. Gościu, wstydu trochę, a te czerwone podkreślenia niewłaściwych słów w autokorekcie nie wyskakują ot tak bez powodu.

Jednocześnie kasuję sklonowany temat Dota 2 - Darmowe Klucze autorstwa Bishina. Najwyraźniej przy dodawaniu tematu coś mu się pokiełbasiło i z owej kiełbasy wyszedł drugi temat o identycznej nazwie, tyle że bez zawartości. Ot, serdel z MOMu, a nie kiełbasa
Odpowiedz
Tak btw. apropos tematu "Dota 2 - Darmowe Klucze" - połączyłem go z tematem "Zaproszenie do Doty 2", bo jest o tym samym.
Odpowiedz
Dwa posty Wartina i Qwana, nieistotne dla tematu, zostały wyautowane z dyskusji o Piłce Nożnej.

[Dodano po 2 dniach]

Post Hassana wylatuje szukać Oghrena z tematu Oghren: gdzie on jest?. "Tu" jest niedefiniowalne, post bez sensu
Odpowiedz
Kasacja postu enethera w Zgadnij co to za cytat. Spam.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Użytkownik Żą Żyldas otrzymuje 1 punkt ostrzeżenia za awatar niezgodny z regulaminem w punkcie V, podpunkt c. Bardzo to nieładne było, w ramach resocjalizacji otrzymał też w prezencie nowy, ładniejszy awatar.

[Dodano po 2 dniach]

"Moderycznie" modyfikuję temat "Nowa ustawa dot GMO" do poziom niebytu. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że dostałem wczoraj rano na gg spam dokładnie tej samej treści, a całość, wbrew wszelkim pozorom, jest daleka od standardu rzeczowej dyskusji. Agitacji politycznych nie prowadzimy.

Poleciał też "gościnny" temat o Metin2. Takowy istnieje już od dawna, brzytwa Ockhama.

[Dodano po 3 dniach]

Poleciał niezrozumiały post z tematu FOnline 2155 oraz temat reklamujący badziewną przeglądarkę o Obcy vs. Predator. I do południa spam-botom śmierć.
Odpowiedz
Ban dla bota Magdalina77 i kasacja jego spamowych postów. Dzięki za raport


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Z tematu: Co z tym Fae? zostały usunięte 2 posty Comnena i 1 Kagary za OT

[Dodano po 4 godzinach]

W temacie Faerun Game - co w trawie piszczy poleciał post Hassana za ot

[Dodano po 10 minutach]

Ten sam temat kolejne dwa posty Hassana i Kagi za OT

Down:
Decyzja jest nieodwołalna.
Down2:
Na całe szczęście odemnie;)
Odpowiedz
Halo, kasowanie kasowaniem, ale nie cały mój post był nie na temat - wręcz połowa była na. Nie zgadzam się na z tą kasacją i proszę moda globalnego o przejrzenie sprawy.

[Dodano po 22 minutach]

Odnośnie odpisu tego pana z góry - to już nie od Ciebie zależy, na całe szczęście.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Usuwam temat "Co z tym Fae? 2.0" autorstwa Lavo. Skoro poprzedni został zamknięty, to najpewniej był w tym jakiś cel.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...