Wilkołak - zapisy

Nie wiem, dlaczego odpuściłam sobie poprzednią rundę... hym. No nic, się dopisuję.
Odpowiedz
Hoho, z dwoma wilkołakami nie da się za bardzo poszaleć, jak dla mnie powinny być minimum trzy, nawet jeśli uczestników jest tak mało. Sugeruję dać chociaż dwa dni na zgłaszanie się: zawsze będzie z tego jedna czy dwie dodatkowe osoby. Zapisuję się, rzecz jasna. : )
Odpowiedz
Zapisuję się. Rozgrywka, mimo że krótka, całkiem fajna - szkoda, że nie było mi dane poprowadzić jeszcze trochę tej postaci, choć nie znam wilkołaczej literatury Nie mogę się doczekać kolejnej rundy, ale poprę Strateksa - może warto by nieco przedłużyć czas na zapisywanie się. Wiktulu, niezmiernie się cieszę, że poświęcasz nam czas

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Cóż, dałem ciała i wypadałoby się zrehabilitować. Może da radę zacząć już w weekend następną rundę?
Odpowiedz
To i ja jestem chętny, fajna ta gierka, chociaż krótka

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
A ja źle zagłosowałem. Gdybym przekonał więcej osób śmierć by dalej się panoszyła. Piszę się na następną rundę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Zapisy do soboty włącznie

[Dodano po 4 godzinach]

Aktualne zapisy - runda 6, start: 09.10.2012r godzina 00:00
------------------------------------

Chętni na rundę 6:

- Sazanka
- Evrina
- Strateks
- Taramelion
- Kiyuku
- Tig
- Bielu
- Charon
- Krix

[Dodano po 2 dniach]

Więcej chętnych brak?

[Dodano po 4 dniach]

Przepraszam za obsuwę, dziś w nocy startujemy
Odpowiedz
Tak, przeliczyłem się z robotą Za 20 minut mam autobus powrotny do domu (pierwszy dzienny ), więc gdy tylko wrócę i wylezę z wanny, rozlosuję Wam role i napiszę temat.

[Dodano po 5 godzinach]

Jedziemy Przepraszam raz jeszcze za opóźnienia, wiadomo jak to bywa z kolejami. Miłej podróży

[Dodano po 4 dniach]

Runda szósta zakończona. Zapisy przyjmuję od teraz do piątku włącznie. Chyba, że jest ktoś chętny na poprowadzenie kolejnej rundy za mnie, bo uważa, że to fajna sprawa lub moje prowadzenie już się komuś przejadło, to niechaj się zgłasza
Odpowiedz
Przeglądałam poprzednie rundy wilkołaka i doszłam do wniosku, że coś mam do niego pecha... nic to, zapisuję się na rundę kolejną.
I oby więcej mi się takich kawopijców trafiało ;3
Odpowiedz
Zapisuję się.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Nie przejmuj się Evrina. Też tak mam, że ginąłem dość szybko (wilkołaki się mnie ewidentnie boją, albo za bardzo się wyróżniam). Przepraszam też, że tak na ciebie próbowałem zwalić winę.

Oraz bonus by było na temat. Zgłaszam chęć do dalszej gry.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Chętnym. Brawo dla Krixa, który odciągnął mnie od dobrego założenia, że jest wilkołakiem
Odpowiedz
Krix, przecież się nie przejmuję, tylko stwierdzam fakt ; ) przy okazji zrewidowałam swe poglądy, że zwykle sobie jakoś zadek ratuję [tak, przez ten rok się pozapominało], a tu ups ; D
I nie ma za co przepraszać, na tym właśnie polega gra, nie? Zwalać na innych i kryć swą włochatość.
Odpowiedz
Fajna rozgrywka, więc i w następnej nie może mnie zabraknąć
Odpowiedz
Zgłaszam się

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...